Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 15:13:59
EUR 35.0085 15:13:59
USD 32.2634 15:13:59
ALTIN ONS $2388.8700 15:13:59

Konu: Gram Altın

Gram altında pozitif bir kapanıs¸lı haftayı geride bıraktık arkadas¸lar.940/950 bant aralıgˆında hedefine olas¸an Gram altın da takip edecegˆimiz seviye 940/941 seviyesi bu seviye korundugˆu su¨rece hedefteki seviyemiz 970 seviyesidir.

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Aleyküm selam hg buyur kardeşim tam bakamadım kısmı baktım @hakan7038 abim ile istişare eder isen tam bakamadım o sebeple yanlış bilgi vermeyeyim bakınca dönerim ama saygılarımla

BORE4S için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Hoşbulduk, dışardan takip ettiğim kadarıyla, bir çoğunuzu izliyordum zaten, aslında çoğunuzu tanır gibiyim. Bazı üyelerin ismi aklımda, sizin gibi.

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Canım abim tamam trad. Kullanıyorum sağol Varol hep yanımızda ol sayın abim tşkler seni seviyorum gerçekten saygıdeğer abım benim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Hoşbuldum kardeşim sizde hoşgeldiniz nasılsınız sanki tanışıyoruz gibi

TUE_FLU_TU_FLAME için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, ben inves... sitesini kullanıyorum. Telefondan zaten hiç beceremem. Koca ekranlı bir masaüstü bilgisayarım var, ordan hallediyorum.

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Cümlemize Allah razı olsun İsmail hocam, saygılar bizden, bilmukabele.

0BeğenmedimŞikayet

BORE4S ()

Dostum merhaba. Bir konuda danışmak istedim. RSI indikatör analizlerine baktın mı? Bazı uyumsuzlukların olduğu ve geçtiğimizde haftaki çıkışın balon olduğu söyleniyor. Bilgin var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Aleyküm selam getirip gönderen sağolsun emeğine sağlık bendenede selamlar ellerinden öperim sanada tşk ederim saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Hoşbulduk üstadım senin nezdinde İbrahim dedemin tüm canlara çok selamları var

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Sağol kardeşim varolasin hoşgeldin hayırlı bereketli olsun üyeliğin saygılarımla

TUE_FLU_TU_FLAME için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Aleyküm selam sağol abim hoşgeldin varolasin

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Amin abim bir şey sorucaktim t. rad. çiziyorum hakan abim atar iken PC 12 ekran resmi almıyor telden ekran resmini çekip atıyorum garfigi indikatörü ve stratejik formasyon lari tam yansitamiyorum ekran küçük çıkıyor sen nasıl atıyor sun abim

0BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Aleyküm selam, hoş geldiniz Bilal bey.

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Hoşçabuldum hocam varolasın nasılsın

1BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Sağolun, emeğinize sağlık İsmail hocam.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ve aleyküm selam can kardeşim. Hoş geldin sefalar getirdin.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık can kardeşim. Çalışmalarında başarılar dilerim. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Selamün aleyküm dostlar cümleten hayırlı geceler İsmail hocam eline emeğine sağlık teşekkürler Allah razı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum