Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 02:50:31
EUR 34.7927 02:50:31
USD 32.4068 02:50:31
ALTIN ONS $2302.9750 02:50:31

Konu: Gram Altın

Gram altında pozitif bir kapanıs¸lı haftayı geride bıraktık arkadas¸lar.940/950 bant aralıgˆında hedefine olas¸an Gram altın da takip edecegˆimiz seviye 940/941 seviyesi bu seviye korundugˆu su¨rece hedefteki seviyemiz 970 seviyesidir.

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

azra gelmesede sorun degil de bro donsun:)

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

aynen hocam aslinda hic gerek yok 2 kisi yuzunden kac kisi arada kaliyor taraf olmak zorunda kaliyor bu duruma dusunenler dusunsun abim donerler birgun umarim

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Usta alacaz senide

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

@Team35 Oğuz buranın gülü kardeşim bizler olmazsakta olur o olmazsa olmaz şaka biryana giden her dost bizim için önemli inşallah geri gelirler hepsinin gönlümüzde ayrı bir yeri ve değeri var çünkü

BORE4S için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BORE4S ()

Üzüldüm istifa edenlere umarım dönerler geri Tesla kardeşimin yorumları değerli Bizim için. Baby Oğuz senide bi gün kabul etmeyecekler artık sen gelme diyecekler :)) Azra ile Arsbu da gitti hee. Vardır bi bildikleri. Her can önemli bizim için..

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Olur olur hele bi satayim da:))

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

İyiyim hamdolsun kardeşim İşler güçler idare eder iç guveysinden Hallice yuvarlanıp gidiyoruz son bir hafta on gün dostlar yönünden kötü geçti dedem Tesla Azra arsbu bugün de Bogdanovic kardeşim istifa ettiler Oğuz burada @Team35 nick iyle geri geldi

0BeğenmedimŞikayet

BORE4S ()

Alacağın zaman haber ver kardeşim bende eskiden kalma biraz kaldı. Çıkayım hemen. Sen tepeleri seviyorsun :))

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Gumus beni ben onu bırakamıyoruz birbirimizi öyle tepelerden bağlandık birbirimize:))

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Sağol Varol hoşgeldin sefalar getirdin bende seni gördüm sevindim hep burda ol bizimle ol saygılar sevgiler kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

BORE4S ()

Esas sen nörüyon umut:) gümüşe devam mı? :)

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BORE4S ()

Nasılsın kardeşim iyi misin görüşmeyeli? İş güç ne alemde? Yeni katılanlar olmuş. @Siyahsancak_ ve @hakan7038 kardeşimi gördüm sevindim. Oğuz, dedem buralarda mı?

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abla nörüyon

Yaren02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Yo beni neyapceniz dış kapının sucusu:((

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Bir sor bakalım ona

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

O bizim memo degil dedigin kisi

0BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Tamam, siz öyle diyorsanız öyledir tabii ki, saygıılar.

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Memoylan gorusuyonmu ustam

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Hayır bende Mehmet diye bir kardeş var :)

1BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Hadi bakalim ustamin dedigi gibi cikarsin srnde ortaya bi kac tane mesajlan cene dusmez kardesim ya

TUE_FLU_TU_FLAME için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Sana denilmedimi

0BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Çok bilgili değilim, sizleri izleyerek, bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum, biraz da çekingenim. Bu gün kısmet oldu. Bu yazdığım yorumlar bile bana fazla geldi, çenem düşmüş gibi hissediyorum şu an:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Hahayy ustam ben kacar en guzeline emanetsin

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Hani ben neden yok um otayfada

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Tamam bakalım sen nezaman istersen bana usta dediğinde meydana çıkarsın sevgi ve saygılar Allah'a emanet olun inşallah hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Yeni gelenlere supheli bakiyoruz kusura bakma kardes

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

2 3 aydor dura bilmissin kardesim sendekide ne sabirmis yav

0BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

O değilim ama, inanının onun yerinde olmak istedim şimdi, umarım kendisi tekrardan gelir, iyi geceler, Bilal Bey. İlk defa bu gün yazdım sayfayı çok meşgul etmeyeyim, sevgiler.

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Allah iyilik versin kardesim insallah

JanTi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BORE4S ()

Aynen sonradan gördüm kardeşim bi detaylı inceleyeceğim. Bu arada ben ons Altın dan bahsediyorum. Aynı şeyi kastediyoruzdur inşallah

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum