Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 13:47:39
EUR 35.0266 13:47:39
USD 32.2793 13:47:39
ALTIN ONS $2385.6950 13:47:39

Konu: Gram Altın

Gram altında pozitif bir kapanıs¸lı haftayı geride bıraktık arkadas¸lar.940/950 bant aralıgˆında hedefine olas¸an Gram altın da takip edecegˆimiz seviye 940/941 seviyesi bu seviye korundugˆu su¨rece hedefteki seviyemiz 970 seviyesidir.

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Vallaha sana oyle diyen baska kim varki bizim tayfaylan gorusuyorum hepsiylen

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Vallaha bilmiyorum ustam ya ne zaman olur tesisat bu sonbaha kadar cogu biter zaten ici biraz kalir oda sonraki is zaten hemen gitmiycem ya ondan

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Mehmet mı yok odeğil

Yaren02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JanTi ()

Çok şükür abla bende iyiyim. Bir sıkıntı yok şükür

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, sana yeni yazdım, inşallah gelmiştir. Sevgiler saygılar.

BORE4S için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Yok o degil bence daha demin gorustum olsaydi derdi bana

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

İyiyim hamdolsun kardeşim teşekkür ederim Allah razı olsun sen nasılsın ev bitiyor mu nezaman döşeyeceğiz tesisatı

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Iyiyidir ahmet sen nasilsin durumun nasil

JanTi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BORE4S ()

Kardeşim bi Yarım saat işim var sonra gelicem inşallah. Bu sırada @Siyahsancak_ ın dediği gibi kafama takılan soruyu @hakan7038 dosta sorayım. @hakan7038 Abim bim bi süredir altın pultuna bakmıyordum bi bakayım dedim noluyor diye. 5 Mayıs ile 20 Mayıs arasında 2 tepe var. Bu tepelerden 2. Tepe ilkinin baya aşağısında. Ama RSI indikatör de ikisi de yanı seviyede gösteriyor. Bu bi uyumsuzluk olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim dolar da negatif uyumsuzluğu sayfamdan bakabilirsin, bir hafta önce yazdım. Bu teknik olarak iyi değil dedim, ancak temel desteklemedikten sonra her geri çekilme dolarda kütürüm kalır, hep birlikte üzerinde zıplasak düşüremeyiz diye de ekledim. O zaman dolar 14.50 leri geçmişti. Şimdi rakam ortada. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

JanTi ()

Eyvallah Medine abla hoşgelmişsin, nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Bana ustam diyenin biri sensin biride o kendini biliyor

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Iyidir ustam sen nasilsin sitede kimse kalmamis ya

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Hayir ahmet tabiykide degiliz ben pek takilmiyom ya belki ondandir ilk ustayi gordum ondan selam verdim yoksa seni gormezmiyim ben

JanTi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Aleyna ve aleyküm selam can kardeşim hoşgeldin nasılsın bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Kim sence bi tuyo ver bakim bana

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Sanki o olduğundan eminim:))

TUE_FLU_TU_FLAME için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JanTi ()

Abla hiç pas vermiyorsun ya ? Küsmüyüz hayırdır

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Vayyy ustamm slm

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Yok kardeşim şu anda gelmiyor biraz bağ bahçe ile uğraşıyor ama her an gelebilir sabah sorarım şimdi uyurken gözleri açılmaz dedemin:)

Hassasyatirimci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Sanırım beni orço foto'lu arkadaşa benzettiniz, 2 aydır burda üyeyim, ilk defa bu gün yazdım. Dediğim gibi sıkı takipçiyim, yazmaya çekindim bu güne kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

İyiyim hamdolsun kardeşim sizleri dostlar ı gördükçe daha iyi oluyorum bu kadar boşalmayın bizleri SONRA kimse kalmıyor merak ediyorum dostları

0BeğenmedimŞikayet

BORE4S ()

Merhaba güzel insan. Sağolasın hoşbuldum. Sende avatarı değiştirmiştim :) acaba o mu değil mi diye düşünürken senden mesaj geldi :) İşgüç bayadır giremiyorum. altını da uzun vade de bekleyeyim yatsın bankada dedim. Sağa sola koşturmaktan baya zaman geçmiş gerçekten. Sen nasılsın iyisindir inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Aleyküm selam gelmiyor tüyo varmı bı sorsana dedeme

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Sanki bana usta diyen dostlardan birisin şu kafiye uzmanı kardeşim gibi gibi:))

0BeğenmedimŞikayet

JanTi ()

Aleyküm selam abi, sende çokca selamlarımızı ilet. Bu arada dede hala beni onaylamamış. hatırlamıyor mu acaba :)?

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Aleyna ve aleyküm selam kardeşim tabiki iletirim dedemde izliyor zaten

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Çok mutlu oldum, Sağolun Bilal Bey, eksik olmayın, iyi geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Boreas kardeşim hoşgeldin nasılsın yoksun uzun zamandır

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Haydi inanmış gibi yapayım sevgili kardeşim demekki bir gönüle girebilmişiz varolasın ız takibe aldım sizide

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum