Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0648 15:29:54
EUR 34.6368 15:29:54
USD 32.5059 15:29:54
ALTIN ONS $2372.0800 15:29:54

Konu: Platin ons senaryo! ytd

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir! Yakın zamanda fed var fakat böyle bir görüntü var! paylaşmak istedim.Hayırlı geceler, hayırlı hafta sonları...

Yorumlar (149)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

evet 953-936 ara destekler

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

974 aşağısi 953 mü hocam?

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aleyküm selam,
974 üstü olumlu devam eder,

1004 de ara direnç var! ytd

grafik haftalık olunca arası da biraz açık oluyor!

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam selamünaleyküm grafiginizin oluşumu devam etmekte mi platin onsta 950 ons ile 1000 ons arasi direnç yok. Orayi yoklama ihtimali ne kadar olabilir. Burdan çıkılmalı mi ben 1005 iken onsu almistim bu platini eritti paramı. Ytd tabiki soylemleriniz bize bir fikir

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim
Emeğine sağlık

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Msjı 4 bölüm halinde gönderdim bilginiz olsun

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Part 4:
Kendimi anlatarak fikrimi ve stratejimi anlatmaya çalıştım. Grafik önemli elbette ama stratejinin de en az onun kadar önemli olduğunu düşünüyorum. Öncelikle insanın bir stratejisi olmalı. Platini yorumlarken, yanlış anlaşılmasın diye de bu UZUN açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim. Umarım okuyanları sıkmamışımdır ve soruna da yeterli yanıt verebilmişimdir.

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Part 2:
Elimde 10 parça dolar , 8 parça gümüş ve 2 parça euro var. Doları her zaman spette bulunduruyorum. Gümüşü ise bu defaki düşüşte bilerek aldım. Düşen mali almak akıllıca değil ancak niyetim farkli. Sepette sadece dolar bulundurmayı riskli bulduğum alım için yaptim. Ayrıca gümüşü 25 dolar seviyesinden sattım ve 24-23-22 seviyelerinden geri almak da mantıklı geldi. Paranın bir miktarını her zaman bir değerli metale park ederek riskimi azaltmayı tercih ediyorum. Tercihim gümüş oldu.

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Teşekkür ederim hocam görüldü şimdi

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Part 1: gram fiyatı açısından soruyorsanız, TL düşüş trendinde olduğu için uzunca bir süredir tl tutmuyorum. Yani TL de olmaktansa platin gram almayı tercih ederim.
Platin onsu soruyorsanız, yükseliş trendine girmeyene veya yükselen bir kanal hareketi görmeyene kadar uzak duruyorum

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Tamam teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Çok uzun bir msj olduğu için mi acaba. İki parçaya ayırıp atmayı deneyeyim bakalim olacak mı

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Bende görünmüyor
Tekrar atarmısınız

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Sayın Esenle iki defa paylaştım yazıyı. Sanırım sizin sayfanıza düşmedi. Platin ons ve profilimde duruyor msjlar

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Hocam platin beklentiniz nedir hocam
3 beğenin verildi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Gelmemiş hocam

1BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Dün akşam ayrıntılı bir şekilde durumu belirttim aslında. Msjım mi gelmedi?

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

3 beğenin verildi hocam
Platin beklentiniz nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Platin beklentiniz nedir hocam

1BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Uyarı için teşekkür ederim hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dirençler ve destekler haftalıktır! aklınızda olsun
@Ahmetguzel

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam faydalı bir çalışma olmuş:)

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Elinize sağlık hocam. sagolun . Grafiğinizfede kadar yükseliş gösteriyor değil mi doğru yorumlaması. bin kusurlu ons seviyelerini işaret ediyor. Insallaj diyelim. kurtuwllim artık platinden

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Teşekkür ediyorum Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

973 üstü olumlu devam eder diyebilirim, hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

3 beğenin verildi hocam

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Yükseliş devam eder mi platinde

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Alt yorumdaki grafik haftalıktır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum