Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:45:15
EUR 34.7748 11:45:15
USD 32.4684 11:45:15
ALTIN ONS $2337.9850 11:45:15

Grafiği gönderen: celik2119

Gümüş tl'de al sinyali geldi. 10.20'nin dip olacağını tahmin etmiştik. 10.26'dan döndü. Şimdi 12'ye kadar yavaş yavaş çıkmasını bekliyorum.

Yorumlar (121)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Lawezzi ()

Çelik hocam döviz ve emtiada bişey var mı elinde varsa yüzde kaç?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi 12 den sonra donus yeri nereler olabilir gramda tabii bu dolar la hesaplamak ncok zor ama

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aşağıdaki grafiğimiz geçerlidir.

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Çıksında bizde yolumuza bakalım mahvetti bizi

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Alt grafik geçerlidir.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İşsizlik haklarından yararlanma başvuruları geçen haftanın verisi. İstihdam ise 1 ay öncesinin verisi. Yani bu daha güncel bilgi veriyor.
Ay sonuna kadar böyle devam ederse muhtemelen istihdam da kötü gelir ve onslar yükselir.

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

İşsizlik artmamıştı bu ay.
Ama işsizlik başvuruları artmış.
Bunu nasıl yorumlamak lazım sayın @celik2119
Bi de imalat endexi çok düşmüş. bu veri ekonominin yavaşladığı alametidir değil mi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet. ABD ekonomisinin yavaşladığına işaret ediyor. Bu veriler arttıkça fed faiz artırmak konusunda daha dikkatli olur.

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Elinize sağlık saygıdeğer @celik2119 hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Çelik bey veriler onta olumlumu

5BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gümüş grafiğimiz geçerlidir.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

ZF5ELQT3 bu kod %10 komisyon indirimi sağlıyor. referans kısmına yazacaksınız. kayıt işlemlerini tamamlayınca tekrar haber verin.

Kaço için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bir miktarvaldim 10.25 -30 gibi banka bana ons o seviyedeki 10.65 gibi satti sanırım hiç cesaret verici olmadı doğal olarak oda malesef pişman olsamdi tekrar o rakamdan bile vermedi

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musti3636 ()

Aynen abim işte faiz hassasiyeti olanlar mecbur burdalar

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Ben biktim somürü duzeninden. kalan parayi da simdi vadeye atiorum artik

musti3636 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

10.23 te 5 k alcaktim 10.60 tan satiodu bnka nasil alalim allah hakkimizi birakmasin onlarda diyelim

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musti3636 ()

Gümüşi bir alan pişman birde alamayan

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Vlla makaslardan dolayi 6 ay once vadeye attim parayi az bi para biraktim gumuse hala aldirmadilar malesef

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Dalga gecme. ).. bnkada hala 34 kurus makas var

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Onun peşinden gitmiyorum düşüş fobi mi tetikliyor ama vade sorunu var diye alım yapamadığım ciddi bir meblağ var elimde makaslar Bi kadar saçma sapan olmasa yine risk alınır ama alamadim

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Anlık 29 Kr yükseldi :)

AsyAda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

25 Kr şuan kafalarına göre sürekli değişiyor sabah 21 di 11.01 den alıyor

Şhain_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaço ()

Çelik hocam merhaba nasılsınız? Çelik hocam ben biance ye üye olacağım gerçek kimlik bilgilerinimi girmem gerek birde bana kod gönderebikeceğinizi yazmıştınız hocam kullanımınıda bilmiyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum