Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 06:02:54
EUR 34.7461 06:02:54
USD 32.4389 06:02:54
ALTIN ONS $2330.7450 06:02:54

Grafiği gönderen: celik2119

Tam bir yıl önce sayfanın u.staları 28.3 dolar dan doları gümüşe parite yapmışlardı. Yani dolar satıp gümüş aldılar. ben de en az 3 sene te.rsten çıkamazsınız demiştim. hatırlayan var mı?

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

sorma ya 90 91 lerden bedava die usd ile ons aldılar aldırdılar büyük hocalar

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İşte bu yüzden en azından gördüğünü anlayabilmek için bu işi yapan herkes teknik öğrenmeli..
Maalesef ablacım..

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Ben sadece ihtimalli konuşmayıp kesin konuşmalara karşıyım. Gümüş yatırımına yeni başlamış gidişatı tahmin edemeyenler çabuk etkilenebiliyor. Onun haricinde sunulan her görüşe sitenin zenginliği olarak bakıyorum. Göremediğim fark edemediğini görmeme yardımcı oluyor bazen. Tecrübe kazandıkça doğru kararlar vermeye başlıyor insan ama ilk başlarda panik işlem sebebi ile zarar ister istemez oluyor malesef. Grafik ve yorum paylaşan arkadaşlarda genelde acemi denilecek arkadaşları zarardan korumak maksatlı. O yüzden olumlu ve doğru buluyorum.

Bjk3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Sabırsız milletiz. Aldıkmı hemen kâr edelim istiyoruz. Dolayısıyla uzun dönem düşünmediğimizden @celik2119 hocamızıda anlayamıyoruz. Ya da anlamak istemiyoruz. Çabasına bende şahidim ablacım. Ama burdaki çoğu arkadaşlar hemen kâr etme derdinde. Üstelik bu şekilde çabalayan kişilerinde şevkini kırmakta üstlerine de yok.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

Kısmet derken bu teneke buraları her sene görüyor her sene herkes bu tuzağa düşüyor.. kazanma hırsı vede diğer ülkelere göre balık hafızalı oluşumuz bunun nedeni..

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam tüm iyiniyetimle birsey itiraf etmek istiyorum:) Sanırım 2, 2.5 yıl evvel henüz üye değilim yine bir şelale dönemi siz düşecek te düşecek diyorsunuz:) düşen bıçak tutulmaz diyorsunuz surekli. Sonra bir kac daha denk geldim. Ya diyorum bu adam sayfanın provokatörü herhalde:) hep düşecek hep düşecek:) aklımda öyle kalmışsınız. Taa ki teknik öğrenme mücadelesine girene kadar, anladım o zaman buradaki insanlara zarar etmesinler diye nasıl çabaladiginizi ve size çok saygı duyuyorum. Geçmiş düşüncelerim için hakkınızı helal ediniz. Hayırlı Cumalar üstadım:)

0BeğenmedimŞikayet

musti3636 ()

20.10 da gelir 10.10 da gelir iki kuruş çıkıyor 50 kuruş dusuyor

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Burada asıl sorun da bu zaten. Kimse kimseye zorla bir şey aldırmıyor. İnsanlar yaptıkları yanlış işlemleri başkalarına ihale ediyor. O dedi inandım o yüzden aldım yada sattım zarardayim sebebi de onlar deniliyor. O arkadaşlar sadece goruslerini söylüyor değerlendirip karar vermek sorumluluğu işlemi yapana duser.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Ben sattigimi daha veri almadım 20gramcik karda gitti:))

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Demek istiyorki alırken sabtetmedik

0BeğenmedimŞikayet

musti3636 ()

Yok be hocam bundan bir cacık olmaz

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Pek sabretmişim söylenemez. :(

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

2-3 aya bu değere gelir.

musti3636 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hatırlıyorum. Sayfa çoğunluğunun size nasıl düşman kesildiğini de:(( tabela göz önünde.
Canı gönülden tebrik ederim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

musti3636 ()

Anaparamdan abim

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Tepki dediğimiz olay çok doğru. Kaç kişiyi öyle içeri aldılar. Misalen ben

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Çelik hoca çok uzun zamandır onsların düşüşü hakkında sürekli uyarıyor. FED faiz lere başlayacak dikkatli olun onslar dönüşe geçti diye ikaz ediyordu. Arada biraz yükselecek kaçmak için son şanslar diyordu fakat artik düşüş bitti yükselecek dediğini görmedim yada dedide ben fark edemedim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum