Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 12:29:15
EUR 34.7637 12:29:15
USD 32.2706 12:29:15
ALTIN ONS $2318.2100 12:29:15

Grafiği gönderen: Mumlar_lordu

Yorumlar (293)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Kardesim Mia elimde var. Saglam ve beklentim oldugu icin aldim. Teknigini bilemem.

A_H_Z_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Yahu korkudan. Halen bedellisi ha cikti cikacak diye millet korkuyor. Istersen yarin al bedelli onayi cikmaz ise cuma satarsin sans:))

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_H_Z_B ()

Miatk, vertu, luksk hocam. Temelleri sağlam mı? Sizce nasıldır?

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Estagfurullah kardesim. Bilanco olarak bakayim.

A_H_Z_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_H_Z_B ()

Hocam merhaba. 3 tane hissede bilginiz varsa paylaşabilir misiniz vaktiniz varsa ona göre sorayım.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Abla gyolar suan gundemde bir sey diyemem tek tavsiyem ayni sektorleri tutma.

yildizf_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Aaa ligler bitsin spor kacinilmaz benim icin. Kesin alirim.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Bu arada aramizda kalsin bende Feneri almam Koc gidene kadar:)))

0BeğenmedimŞikayet

yildizf_ ()

Teşekkür ederim, güncelledim
Benim vkfyo ilginç bir şekilde tavan oldu, onun için satmadım daha gider belki diye. Tukas kararsız kaldım yarın bakıcam

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ablasi benden ibret al bak hateki satmasam tavandan satacaktim daldsn dala atlamak kazandirmiyor gercekten.. basgz evet ben de duydum sikintili demisti bir arkadas ama arada guzel yuruyo:)uarin insallahbir sakatlik cikmaz btc mahvoldu resmen yerlerde...

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Mia bir anlasma yapar dolasimdaki lotu patlatirsin, Ama tukasi ucurmak kolay degil.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Kesin sevmedigindendir hahaha:)) Bak beklenti nedeni ile aliyorsun. Benim beklentim Tukasta farkli , Mia da farkli ki dolasimdaki lot sayisini soylemiyorum bile.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

İlk aylar sağlam hisselerle iyi karlar aldım son zamanlarda daldan dala atlıyorum sanki. Etkileniyoruz söylemlerden itiraf etmem gerekirse. Bsgaz hatam mesela. Aslında sonra hatırladım ben bu hisseyi evveliyetında sormuştum grup var o hissede ben yanaşmam demişti hocam lakin olaylar olunca hatırladım unutmuşum. (((

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hareketli ablasi:)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Eger sende burada bazilari gibi sadece kara bakiyorsan. Sunu soruyorum. Neden ts u aldin?

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Eyvallah. Sağolasın

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Ablam, gün içi al satlar kolay gibi görünse de zordur. alt zaman dilimlerindeki grafiklere kadar bakmak lazım. 5dklık grafiklere bakıyorum.

En güzeli 4 saatlik günlük oluşumlarda girmek ve hedefe kadar beklemek.
Hareket olan yerde bereket vardır derler ama borsa da çok hareket iyi sonuçlar getirmeyebilir.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Tatar yatirim firmalarinin bilancosu nasil gelir? Baskasinin parasini kullaniyor yahu. Borc yok para girla kar ucar. Neyine bakayim?

Mekkah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Fazlamı hareket halindeyim. Stabil kalayım mı hocam

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Senin canin sagolsun dostum. Yanliz dernek degil odamiz ikisini bilanco olarak inceler. Hangimiz hakli cikariz uyarirmi yaparim:)))

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ustalar kapisiyor :))

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

bence eldeki hisseler güzel. İnşallah zararlarınız hızla kapanır.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Tamamdır sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

Mekkah ()

Blancosuna bak dıyom yav kafam yanıyor kafam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum