Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 03:08:34
EUR 34.7832 03:08:34
USD 32.3217 03:08:34
ALTIN ONS $2294.4750 03:08:34

Grafiği gönderen: Mumlar_lordu

Yorumlar (293)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mekkah ()

Ustam tam cızgıye degtı kalktı bunun aga alımı bıtmesı gerek yakındır bu

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

4 kere dönmüsse beşincisinde kırar geçer gibi :)
Nasılsın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Mekkah ()

Agam hıc pas atmıyon

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sn. @Deniz0606 alt yorum 4 gün önce yapmışım Sn. @Mekkah hocam için,

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Bilmukabele. Ama ben gercekten insanlari terste birakirsam cok uzulurum. Zaten saglamlarin isimlerini veriyoruz gercekten.

_FaLCoN_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Hocam kaçtan ne zaman aldınız bilemiyorum. Ne zaman yorum yaptım onu da hatırlamıyorum ama şubat 15 ine kadar aldıysanız bayrak formasyonu vardı. 13,70 kanal tabanı 14,70 kanal tepesiydi. 14,70 yukarı kırılması durumdan hedefi 17,5x gibiydi.

Eğer nisan başı gibi bana sorulduysa kalen yükselen trendi üzerinde fiyat hareket etmektedir. 12,47 üzerinde kaldıkça sorun yoktur.13,86 üzerinde tutunabilirse yoluna devam edecektir.

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Yapma monte abi sonra hisseler üstüme yapışıp kalıyor :))

Monte__kul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte__kul ()

Abla mı abı mi bilmiyorum.. Natende sermayemin yarısı onda duruyor.. Geçmiş de dedim şimdi de diyorum Eğer bana acil para olmadığı sürece 150 den aşağı tek lot satmam.. Daha da naten hakkında yorum yapmam.. hisse konusuna gelince eskisi gibi hisse söylemiyorum artık .. siz @Mumlar_lordu nun söylediği hisselere göz dikin.. yapışın lorda bırakmayın ciddi diyorum...

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ben yanlis bir sey yapacahinizdan korktum acik soyoeyeyim .. ben zararkes yaptikca zarar ettim sayin hocam.. olay biraz flu duruyodu netlige kavussun diye canla basla ugrastik mesajlarim dusmedi yine ustalardan rica ettim sagolsunlar . simdi keyfinize bakin olur mu ben de zarardayim her sey duzelecek insallah.. :)bu hisselerin bazilari dustugunde dip yapacak danma olur mu bazilari onay almak icin dusup firliyo sonra .. acaip zevkli.. :)

1BeğenmedimŞikayet

_FaLCoN_ ()

Olur mu? Cuma akşamı sayende rahat uyudum kardeşim.. bir tanesin.. sesini bile duydum, o kadar içten yazmıştın..

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Monte__kul ()

Aynen doğrudur abı

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

_FaLCoN_ ()

Tam tersi... @Monte__kul daha da düşeceğini, patronun alımlarını (- ) negatif olarak yorumladı... Bu arada şunu belirtmek isterim. Takip ettiğimiz siz ustalar bazı şifreli yazışmalar yapmayınız benim gibi en az 1 ay siteyi düzenli izleyenler hangi kağıttan bahsettiğinizi anlıyoruz.. onun yerine mertçe kağıt hakkında ki görüş ve düşüncelerinizi direkt yazıp giderseniz daha iyi olur.. Ben Cal hocamız SOKM için iyi bir şeyler yazdığı için aldım, zarardayım.. beni tanımaz bile ve hiç yazışmadım... Burada ki yazışma, tavsiye, ısrar veya uyarılardan kimse sorumlu değildir. Ama "destek ve uyarı" bu sayfanın amacı olduğunu düşünüyorum. Tıpkı Altın sayfası gibi ytd yazın geçin. Ama bilgisiz bırakmak ve cevap vermemek çok kötü hissettiriyor, bilinsin istedim.. ilgin, samimiyetin için nasıl memnunum bilsen.. canına kurban.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Bu grafik atıldığında like vermiştim
Grafiği atan için Allah razı olsun demiştim
Burda emek vardı oysaki
Menfaatsizce bu grafik atılmıştı
Kıymet vermek kıymet bilmek çok önemli birşey
Baştacısın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Monte abi
1 ay önceydi galiba
Mumlar lordu sana dediki
Senin naten sevgini bilirim monte abi dedi
Uzunda hedefi 150 yide gecer dedi
Baştacısınız

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Sildim tamam:))

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Ortak hem pay satiyor. Yinede tavan kapatiyor. Hem de gercek degerinin 40 kati yukarsinda. Sence?

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Monte__kul ()

Abla bak ben sana bi olay anlatayım.. konka almıştık 7 küsürlerden Tatar bilir hedef 14 dedim.. burda herkes 9 tl den satarken ben gittim 10 tl den ekleme yaptım.. bana kızanlar bile oldu..14 gelince anaparayı çektim.. kağıt gitmeye devam ediyor hata ettiğimi fark ettim.. gittim 16 dan gene yüklendim.. kağıt şuan 23 e yakın.. Natene gelince .. ben bu kağıdı 39-40 tl civarı söyledim kağıt 72 gördü... Şimdi öncelikle patron alımlarını yapıp bitirmesi için kağıdı düşürmesi gerekiyordu.. öyle de yaptı.. son hızla alımlarını yapacak.. bu biraz zaman alacak o yüzden diyorum kısa vadeciler uzak dursun.. uv çok güzel hedefi var..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Usta bu Uzerb ne ayak uzak duralim mi.. ; )?

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Sayin hocam sizin icin elimden geleni yaptim vicdanim rahat benim.. :)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Ee satarsan Monte fircalar valla:))

0BeğenmedimŞikayet

_FaLCoN_ ()

İhalenin sana kaldığı yok usta ama takas tablosu atıp (ve bizde anlamıyorsak) ve bir takım muğlak yorumlar gelince ve 3-4 gün senden hiç ama hiç yorum gelmeyince moralimiz bozuluyor doğal olarak... Allah aşkına "Naten" konu başlığı altında bütün BIST konuşuldu, ama Allah ondan razı olsun @Monte__kul dışında kimse fikir beyan etmedi...

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Sonra monte usta geliyor kisacilar uzak dursun diyor.. :)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Pardon ablam :((

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Naten abla çok düşük seviyelerden yazdık
Ama hisse çok olumlu bana göre çok falza da bekleteğini düşünmüyorum ben böyle yazınca da işte alan oluyor ihale bana kalıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

_FaLCoN_ ()

SA kardeşim.. gitme lutfen.. şurda sorumluluk hissedip yazdıkların önemli bizim için kardeşim. ben ise 2 aydır Naten deyim. -13 % ... keske yaşım genç olsa da 1-1,5 sene bekleyip, unutsam bu kadar anaparayı ! düşecek olanda ortalama düşürmek ne kadar ve ne kadar zaman için feasibl ve mantık lı ? naten koleksiyoncuları, naten hayranlarının niye hiç sesi çıkmıyor? -14% ve -15% kağıtlarım da var.. çok yoruldum..

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Yolu uzun hedefi güzel

Acemialtinc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

6 aydır natendeyim %50

0BeğenmedimŞikayet

datron74 ()

Yardımlarınız için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Monte__kul ()

Onun sebebi bellidir .. çok açık ve nettir

Bayrak31 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_FaLCoN_ ()

Monte sağolasın... yordum seni..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum