Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0760 08:09:04
EUR 34.8151 08:09:04
USD 32.3330 08:09:04
ALTIN ONS $2312.1100 08:09:04

Grafiği gönderen: Mumlar_lordu

Yorumlar (293)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

23 civarı satacağım diyordun. Limiti yükseltmişsin:)

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yildizf_ ()

Teşekkür ederim. Httbt var elimde, o da smrtg gibi bir hareket yapar umarım. Smrtg 23, Pnlsn 14, suwen 19 çıkmıştım ben, tekrar almadım

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Helal olsun onemli degıl, takıbımdesınız teşekkür ederim tekrar

0BeğenmedimŞikayet

yildizf_ ()

Tekrar alacak mısınız peki

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Merhaba! Sayın hocam, engeli kaldırdığınız ıcın teşekkür ederim, ama yönete bılmek ısterım sıze karşı bı saygısızlık mı yaptım

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bunlar var size de paylaşmıştım. Hisseler güzel demiştiniz devam hocam

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam prkab ta düşüş nereye kadar olur ongörünüz var mi tesekkurler. tepeden yakalandık çıksak mi derinlesme devam eder gibi sanki

0BeğenmedimŞikayet

yusufcum° ()

Sen 1.50/1.60 gelecek Gibi hareket eet Abi son parçani ona göre ayar la
Hadi onun bedellisi red oldu yukseldide mepet bi anda 2 lerden 4 lere geldi anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Kim bilir belki de. Bilgi icin tskler. Aldim takibe.

0BeğenmedimŞikayet

yusufcum° ()

Abi 1 sefer oldu bilionmu ehuolda 1.90 lotuna gore fiyati iyi dedim kobra abiye kağıt 1.72 geldi red gelince 5'e vurdu pisman olmuştum almadığıma

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Ne yapar en az yuzde 50 si var derim.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0606 ()

Tşk ederim...

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sn. @Deniz0606 alt yorum inveo içindir.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Estagfurullah kardesim hayirli geceler.

A_H_Z_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_H_Z_B ()

Çok sağolun hocam zahmet verdim gece gece. Hayırlı geceler

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Lukse kotu demem. Bilancosu duzgun gelmis. Tek sikintisi patron tahtasi. Bunlar ya cok iyi kazandirir yada cok asagi gonderebilirler.

1BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Vertunun son bilancosu karinin asagi dusmesi sikinti yaratmis. Boyle firmalarda patlaamasi icin kardan cok yapacagi maddi yatirimlar etkiler ki maddi yatirimi hic yok. O yuzden diger yatirim fitmalarina gore guven vermiyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum