Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 00:02:37
EUR 34.1185 00:02:37
USD 32.3537 00:02:37
ALTIN ONS $2301.8900 00:02:37

Konu: Gümüş ons harmonik yengeç fm

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
gümüş için 25.14 seviyesinde iken 22.56 hedefli harmonik bat formasyonu çizmiştik ve formasyon tamamlanmıştı. Ancak 22.56 seviyesinin Altın a sarkma yaşandı. Bu seviyelerden yükselse formasyon için uygun kabul edilir. Ancak 21.40 dolar altında gün kapanışı alır ise bat formasyonu iptal olur ve harmonik yengeç formasyonu ihtimali doğar. Hedefi ise 18.949 olur. Tepki alacağımı bilmeme rağmen paylaşmak istedim. Teknik her türlü eleştiriye açığım.

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Böylesi mükemmel bir yorum ancak tebrik edilebilir.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Spread öyle yüksek ki Gmümşte işlem yapmak yürek ister.
Ben acizane bizim pazarda maldayım.
Gerçi bugün sert satış geldi bazı hisselerde ama düzeltme gibi duruyor.
Bir yıl içerisinde iyi gelişmeler olacağı kanaatindeyim.

Var olun. Sizi takibe aldım efendim.
Saygı da selam da karşılıklı.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

eyvallah hocam, harmonik çalışırken tüm harmonikleri eş anlı olarak görebiliyoruz, yukarıdaki yorumda da belirttiğim üzere süreç 25.14 seviyesi ile 19 nisanda yükselen trendin at nalı formasyonu ile bozulması ile başlamıştı. O tarihlerde de uyardık insanları. İlk tamamlanan formasyon bat formasyonu idi. Çalışma koşulu 21.40 Altın da kapanış almamasıydı ancak altında kapanışlar geldi. Sonrasında hedef uzun vadeli sizin de bahsettiğiniz fibonacci çekilme seviyesinin 0.5 oranıydı ki kabaca 20.8x seviyeleriydi. Orası da geldi. Şimdi zikrettiğiniz 0.618 seviyesi aşağı yukarı harmonik yengeç fm tamamlandığı noktaya geliyor.

Özetle;
1) 19 nisan günlük mumda atnalı ve yükselen trend kırılımı (uyarmıştık o tarihte)
2) bat fm tamamlanması (22.56'da tamamlanıyordu, iptal oldu, uyarmıştık)
3) uzun vadeli fibo 0.5 değeri 20.8x (geldiğinde 12 mayısta kısa dönüş yapabilir dedik uyardık hatta alımlarımı an be an yazdım)
4) 9 haziranda tepki yükselişi içinde oluşturduğu minör trend kırıldı (sattım ve sattığımı da yazdım. uyarmıştık)
5) şimdi hedef sizin de zikrettiğiniz 18.5-19.00 aralığı ama buraya gelirken de aralarda düzeltme alabilir.

Saygılar, selamlar bizden efendim.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Unutulmaz_ ()

Geçen ben fedden sonra 10200 gördüm bu sefer de aynı olacak gibi

Orucbeyli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

Hocam dolar için sözünüz varmı

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Aynı yorumu bir ay arayla yapmışız.
Kabahatim benim 1 ay daha önce söylemem olmuştu.
Sizi tebrik ederim.
Fibonacci hedefi:
18.70
Momentum ve para akışı destekliyor.
Ben şahsen her zaman bir enstrümanın düşük olanını severim.
Hedef gelene dek gümüşten uzağım.
Selamlar...

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

E peki madem

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

:) dursun şimdilik, fibo kırılımı gelirse atarız abla.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Güzel esprili tabir:)

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

gorunurde varsa
basa gelen. cekilir derler
ustat
nasibimizi. orda arariz. gari

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

olmaz inşallah hocam, geniş perspektiften baktık şöyle bir yasemin ablayla.

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

karanlik odaya mi tikcaklar.
gumusuu
ustat

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bence paylasmalisin. Herkesin bu ihtimali bilmesi gerekir diye düşünüyorum. Çelik hocamla biz bayrağı acmistik zaten:)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Eline yüreğine sağlık. Grafikten ziyade aldığım bilgiye Çok memnun oldum. Minnettarım, sagolasin.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

attım abla t. itt. er dan.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Himm. Öteden bir atar misin bana rica etsem. Bende de var 2 çalışma. Merak ettim şimdi. Ben kimse zarar görsün istemem elbet ama uzun vade grafigine dayanarak yatirimini sarıkız ağırlıklı yapmış idim.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

rasyoda çok sıkıntılı bir durum var ama burada atıp insanların kararına etki etmekten korkuyorum abla. sadece 87.66 üstünde gün kapanışları gelmesin diye dua etmeli diyeyim.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

ya nasip hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Illa bir görecez kaçarı yok gibi sanki hocam:))

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

aşağı yukarı 19 gibi harmonik tamamlanıyor, tabi bu harmoniği tamamlar ise.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

19 bile değil :( teşekkürler bitirdi bizi bu gümüş

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

sayın @Zeyce61 hocam şu şekildeydi hedefi.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:))) her zaman soyle kardeşim. Soyle ki yanlış ogrenmeyeyim. Her zamanki gibi takılıyorum sana:)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Sizin yengeci de beğendik ya . sadece bacak kısmı biraz kısa olmuş onuda mı soylemeyelim :) ytd

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim. Ben de ilk olarak 24,5 de ve sonrasında bir kere daha yukarı düzeltme yaptığında bir miktar çıkış yapılabileceğini düşündüğümü yazmıştım ama hiç bir zaman emin olamadım.
@Eylül76 İnşaallah gelir.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık güzel çalışılmış tebrik ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Teşkekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Zor soru ama ben elimde lira olsa sterlin , euro , İsveç kronu ve %20 dolar alarak sepet yapardım şu an. Tabi yatırım tavsiyesi değildir.

Coinkolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Dr. Teknik benim :)

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Hocam merhabalat. Bi akil danisayim. Elimizde 100 lira var ise bunu dolar ve gumus te degerlendirmek istesek yari yariya mi almak uygun olur. Ya da siz olsaniz napardiniz bu dueumda

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Dr. Teknikle alakanız var mı ki

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum