Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 07:56:17
EUR 34.7606 07:56:17
USD 32.4747 07:56:17
ALTIN ONS $2374.9150 07:56:17

Konu: Umut mumu

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Dxy'de 28.04.2022 saat 14:00 mumunun adını umut koydum :) Haydi inşallah dön buradan dxy efendi.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrokk ()

açın bi matrix kur sende gorursun onun gordunu salıyor boş ver. ddd

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Karın ağrısı olan çok. Gümüşte yükselişi söyle, 25.80 rakamının aşağı yönlü kırılımında düşüşün derinlesecegini söyle, 25.15 seviyesinde bugün herkesin konuştuğu bat formasyonunu söyle. 6 ay önce uluslararası yatırım şirketleri dxy düşecek derken daha yükseliş yeni başlıyor de. 2.35 seviyesinde iken 10 yıllıklar 2.92 hedefine gidiyor de. Hepsi gelsin. Ya anten lazim cekebilmeleri için ya da hazimsizliga karbonat. Kaldı ki hep söylüyorum ben henüz çırak düzeyinde teknik analiz biliyorum. Usta değilim.

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Milletim hepsi hahooo diyor hocam boş ver :)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Benim senden evvel çizdiğim grafiği bana atıp büyük resmi göremediğimi söylemen de talihsizlik olmuş.

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yda23 ()

Tamam hocam sizi takibe ediyorum ve sizi dinliyorum inşallah zararımı çıkarırım saygılar sunuyorum hayırlı bayramlar Allaha emanet olun

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Kullanıyor hocam.
Sağolun..

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Eyvallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Düşen bıçağı tutmayın. Ons henüz düşüşünü tamamlamış gibi durmuyor.

Yda23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yda23 ()

Hocam iyi geceler buradan dolar ı gümüşe parite yapılırmı

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bahsettiğiniz belirtiler kaygı belirtileri. Fulsac da bu konuda en etkili ilaçlardan birisi. Kullansa iyi olurmuş.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Estağfirullah. Çok güzel özetlemişsiniz. Üzerine Munehisa Honma'nın ve Charles Dow'un birkaç prensibini de anlayan yatırımın mantığını çözmüş demektir.

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Diğer ilaçlara göre hafif değil mi?
Annem yıllardır kullanıyor. Bir içmicem dedi. 1 ay gibi içmedi ancak şöyle obsessiyonları oluyor.
Karnım şişiyor karaciğerim de şu olabilir mi?
Vesvese tarzında bundan olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Emeğinize sağlık çok haklısınız beğenisi verildi.

0BeğenmedimŞikayet

Jack_Sparrow23 ()

Mantık li celik hocam bu bunun için tartışmaya girmeme bile gerek yok bence çoğu kişiyle saygılar

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Fluoksetin içeren bir aantidepresan. Depresyon ve kaybı bozukluğu tedavisinde kullanıyoruz.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

:) bu sitede ilk takip ettiğim kişi sizsiniz. Ben de siz ve sizin gibi dostlardan öğrendim zaten hocam. Ne güzel yüzde beşten olmuşum haberim :)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Hocam fulsac hakkında bilgi alabilir miyim senden?

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu maddelerin her birini savunurken en az 200 kişiyle mücadele etmişimdir. Hala bunların doğru olduğunu düşünen oranı yüzde beş civarında :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Dünya yuvarlak diyenleri de asmışlardı hocam ama yine de dönüyor :)

3BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Evet hocam az evvel de yazdım ihtimal dahilinde. Tek ürüne endeksli gitmemek lazım. Bazı tavsiyeler verebilirim.

1) düşeni alma.
2) portföy tek üründen olusmasin. Diğer ürünlerden az kazanmak kuvvetli ihtimal ise daha çok kazanacağım diye düşen ürünü almaya çalışma.
3) dip ve tepe avcısı olma.
4) gerektiğinde sakal kes, olmadı kol kes aksi halde baş kesmek gerekebilir. (stop olmaktan korkma)
5) bence en önemlisi aldığın fiyat üzerinden yorum yapma. X rakama aldım o halde Y beklerim düşüncesi hatalı. Doğru beklenti ise şu an rakam kaç ve kaça gidebilir olmalı. Eğer beklenti aşağısı ise 4. maddeyi uygula.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Anladım hocam

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

@celik2119 hocayı düşen bıçak tutulmaz diyor diye her yerde eleştiriyorlar ama doğru söylüyor :)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Hocam daha evvel düşen malı alıp kaybettiğim çok oluyordu. Düşüş bitsin çıkış esnasında almak doğru olanı. Ya bunu kabul edeceğiz ya da aldığımız işlemlerden çoğunda aldığımız an terse düşeceğiz. 23.85 üstünde alınır şu an mesela. Tabi benim stratejik bu. Sizin risk algınız, Vadeniz, beklentileriniz farklı olabilir. Bunları sadece siz bilebilirsiniz.

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Alım neden yapilmaz hocam

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Evet hocam beklentim dahilinde. Ancak ben bu seviyeleri alım için kullanmayacağım gibi satış için de kullanmam. 25.80 den bu yana düşüş ihtimalini zikrettik daha evvel satilmaliydi maalesef.

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Teşekkür ederim 22.60 gelme ihtimali olabilir mi? Dibe yakın ama dönemiyorda düşündürüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam bu 22.60 gelme ihtimali hâlâ kuvatli mi

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

23.85 üstünde 4 saatlik kapanış alsa bir önceki tepeden daha yüksek tepe yapmış olacaktı ve döndü diyecektim ama alamadı. Dow teorisine bakmanızı tavsiye ederim. Lakin dibe yakın olduğumuzu düşünüyorum.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Onslarda durum nasıl görünüyor?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum