Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 23:46:02
EUR 34.6935 23:46:02
USD 32.2526 23:46:02
ALTIN ONS $2308.5850 23:46:02

Grafiği gönderen: super_conqueror

ONS ALTIN

Kesinlikle tavsiye degildir.

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

finasuzmanı ()

Fed fiyatlanmıştı 0.50 ye konuşma esnasında faizlerin öne alınması daha sert şekilde olması hızlı yapılması gibi şahin konuşmalarından dolayı dip yaptı fed faizi sevmez ilerisi açık ve net

Deryagol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Bende 1890 aşağısı görmez diye düşünüyorum düşüş olursa. benim fikrim

finasuzmanı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

finasuzmanı ()

Bu senaryo Nisa'n da bekliyordu herkes telaş edip satış yaptı 1998 kadar tepki yükselişi gördük 1880 dip noktası aşası yok

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Neden ciddi olamıyorum anlamadım. ben demiyorum Grafik de öyle gösteriyor.

Hknkmlg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Grafik yanilmazsa burdan alip 930 dan satmak var aslında ama ya Grafik de çıkmazsa..

MERVE60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Hım evet dün gormustum onu bakalım. ne edecek

0BeğenmedimŞikayet

Hknkmlg ()

Ciddi olamazsınız

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Sabah 906 dan aldım bir gram bende :)) korkar olduk almaya. daha önceden 890 ve 911 kadar var..

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Super_conqueror grafigin de öyle gösteriyor..

H_s_Bursa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MERVE60 ()

O zaman hiç almayım bekleyim çünkü banka saattırmaz kar için kalırım öyle

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Dususmu bekleniyor sonrasında

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

evlecekler için bu ıyı olur

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Işlerini biliyorlar.

Ads13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ads13 ()

Ons düser dolar cikar dolar cikar kartal kalkar dal sarkar dal sarkar kartal kalkar. Su akar yatagini bulur..

1BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

1930 gelecekmiş sonra 1820 kadar düşecekmiş.1930 gelirse çıkarım bende . bu ne yaaa

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Çunku şu anda orta vade trend aşagı yönlü. Yukarı çıkışlar hep satış amaçlı. Bir müddet böyle devam etmesini bekliyorum.

yokboylebiri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ads13 ()

Gram şelale diyor

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1930 civarına bir yükseliş sonrasında tekrar düşüş.

0BeğenmedimŞikayet

yokboylebiri ()

Merhaba, emek veriyorsunuz teşekkürler. Çok uzun zamandır denk geldiğim tüm gram grafikleriniz düşme senaryosu üzerine, ben mi birşey kaçırıyorum? Sadece düşüş senaryolarını mı paylaşıyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

BlackWhiteAŞK ()

Grafikte sağda olan bölümlere high lowe yazar onlara bakınca anlaşılır verdikleri değerler

0BeğenmedimŞikayet

MERVE60 ()

Grafik bilmeyenler için yorumlar mısınız lütfen

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum