Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 03:09:36
EUR 34.8907 03:09:36
USD 32.5352 03:09:36
ALTIN ONS $2335.0350 03:09:36

Grafiği gönderen: TheNight

⭐⭐TheNight ()
Gram Altın
euro /dolar parite si 1.09 seviyesi Altın da negatif bölgede Bu haftayı da bu seviye altında kapatır ise iki kez haftalık kapanış yapmış olacak. 1.06 ve 1.04 potada olmaya devam ediyor dikkat ediyoruz.
1.09 bu arada nisan ayının destek seviyesidir. Nisan ayını 1.09 üzerinde kapatır ise seyri pozitife dönebilir.

Yorumlar (60)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

besthkn ()

Günaydın hocam. Sasa 33'e düşmüş görünüyor. Yani - %47 . Nasıl oluyor bu? Bir günde bu kadar düşüş? Portföyde bu oranda eksilme yok.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Celik2119 hocanın Kalemi değil

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

En son asuzu ciddi bir örnekdir 28 nerde 80 nerde sağlıkda kalın sn hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Durusunuz takdir ediyorum faydanızi gordum

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Var :) hem de çok :)

TheNight için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rachel25 ()

Bana da çok faydası dokunuyor, celik2119 Bey'in

TheNight için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Warcom ()

Merhabalar, Çelik bey Ditaş için çok teşekkür ederim. 5bin.

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

@TheNight sağolsun sadece tenik değil temel bilgisi ile burada olan her sayfaya bilginsini aktarıyor biz de faydalanıyoruz..

-1BeğenmedimŞikayet

Maviyayla ()

Çelik bey sizin yorumlarınızı takip ederek çok iyi yatırımlar yaptım. Allah sizden razı olsun. Bilgi birikiminizi paylaşıyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Kendisini sizin nezdinizde tebrik ediyorum, faydası dokunmuş size.
Çok şükür birkaç kişi gördüm.

Aybige için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Aybige ()

Çelik beyin bana faydası dokundu kardeşim @TheNight

1BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Zaten burada herkes insanlık gereği psikolojisine uyan öngörüyü takip ediyor müdür :)

Nurr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Bilgi birikiminiz muazzam Çelik Bey. Derya deniz gibisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

O mantıkla bakarsak yükselecek diyen hocalarda psikolojik olarak moral veriyor diyebiliriz o zaman:)

IGASSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Çelik hoca sadece sakinliği bile insanlara psikolojik fayda sağlıyor nede olsa meslek :)

0BeğenmedimŞikayet

mykoc54 ()

Altın yorumu aşabilir miyiz Gram altın me yönde olur

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

@TheNight bana cok yardımcı oldu, hisse senedi ve coin önerileri muazzamdi, altin ve gümüş icin de yüksekten alacaktim dusen bıçak tutulmaz dedi almadim şimdi alttan alıyorum, sizi de takip ediyorum ama :)

0BeğenmedimŞikayet

Yıldızlar_geçidi ()

Çelik Hocamın sayesinde 2 kez çok güzel para kazandım. Allah kendisinden razı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum