Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0821 20:26:15
EUR 34.9695 20:26:15
USD 32.2950 20:26:15
ALTIN ONS $2353.5600 20:26:15

Grafiği gönderen: Traderrrrr

#ONS ta yeni hedefimiz 1820 dir. Verdiğimiz son hedeflerin hepsi geldi. Bu gelir mi? Göreceğiz. ytd

Yorumlar (195)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

1,5 ay gibi bi süre tahmini

Çaylak_Borsacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antep27a ()

Onu bu makaslarla yapabiliyorsanız helal olsun

RIFKIDAYI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak_Borsacı ()

Tahmini bir zaman varmu? Yatırım tavsiyesi değil tabii ki ama öngörünüz nedir?

1BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

mrb dostum. elliot saat gibi işliyor. 1820-1850 aralığına işaret ediyor. Geleceğini tahmin ediyorum. Hiç kimseyi yanıltmak istemem tabiki biliyorsun bunlar teknik tahmin

0BeğenmedimŞikayet

RIFKIDAYI ()

Biz dolar ile Altın alıp sattığımız için ilgilendiriyor.

Amaç hem gram arttırmak hem dolar da kalmak.

Antep27a için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antep27a ()

Varsayalım 1820 oldu dolar ne olur oda önemli Altın uzun vade yatırım aracıdır hele Turkiye de hiçbir zaman uzun vadede zarar yazmaz ytd

1BeğenmedimŞikayet

RIFKIDAYI ()

Görüştürene şükür nasılsın üstad?

sohbet odası gibi oldu buralar yorumların kıymeti kalmamış.

Gelir mi dersin 1820?

1960 altı günlük kapanış yaparsa kademe satmaya başlarım korkuttun beni.

1BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

dolar ın o günden bugüne kadar çıkması sizin de dolar da kalıyor olmanız tabiki çok iyi kazanç hem de 2 taraflı ama o sistemi benim uygulamam zor kesin unutur patlarim:) tfx de verdiğim emiri unutmuşum bir ay sonra gördüm , sizin kazançlara sevinmekle yetineyim en iyisi :)

Traderrrrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Bende memnun oldum:) daha erken gelir bakarsın bellimi olur hayırlısı diyip bekliyoruz bakalım

O_Ben_Pamir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Tamam ablacığım :) memnun oldum bahtiyar oldum sizin gibi değerli biriyle tanıştığım için. Valla yıl sonu biraz uzak :)) ben bekleyemem. Saygılarımla

Nurr06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

sistem nasıl işliyor biliyor musun. mesela 1000$ ayırdın. ons her 25$ düştüğünde en düşük lot ile alıyorsun. her 25$ çıktığında aldığını satıyorsun. ve her kar alın 25$ oluyor. stop yapmadığın için hesabın patlama seviyesi oluyor mesela bu sistemde ons 1600 e düştüğünde patlıyor. Ama onsun 1600 e düşmesi çok zor. Düşse bile sen kar aldıkça teminatın artıyor patlama seviyen sürekli aşağı düşüyor. O yüzden patlamıyor. yani düşük kazanç düşük risk. az da istikrarlı sürekli kazanç. ben buna başladığımda dolar 7 liraydı. teminat tl olarak 4 e $ olarak 2 ye katladı. 1.5 yılda.

Good_Wife26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

platini hiç bilmiyorum kusura bakma

Sami_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Bende anca yıl sonu gibi olur diye tahmin ediyorum, yılca da büyüğüm:)ablanızım sizin ve @Cleo nun

0BeğenmedimŞikayet

Sami_55 ()

Platin için öngörün nedir hocam Altın ons gibi o oda geri gelirmi tşk

0BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Evet , orada makas yok değil mi ? Güzel kazançmış gerçekten , aslında benim gramlar da dolar ve euro dan parite lerdi ama o zamanlar makas uygun çift vergi de yoktu onun için TL ile parite daha uygun geliyor artık . Riskli uzun bekleyişle yapmaya çalışıyorum bende:(

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Sordum hocamız bana bu rakamı aylar önceden söylemişti yıl sonuna doğru bakalım tarih değişmiş mi :)) benden günle büyüksünüz ama yılı bilemiyorum:)) saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Çok almadım hocam o an elimde 500 tl vardı düşüktü aldım. Yoksa ben Altın gramcıyım. Haklısınız hocam ben o boş sohbet yapanların hepsini kısıtladım ekranım sizin gibi değerli insanlarla doluyor. Bu hedefimiz yine yıl sonumu yoksa daha erken gelirmi hocam. Saygılarımla

Lamassu için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

onsu biliyorsundur forexte trade ediyorum. Çok bi para ayırmadım ama makas yok stop da yapmıyorum o yüzden iyi gidiyor. aylık ayırdığım sermayeye göre iyi kazanç sayılır 200-250$ kazanıyorum. zaten burda sürekli tavsiye ediyorum dolar ile ons alıp satın diye. en son yine 1900 Altın a kadar sarktı ve buralara geldi. değerlendirmek lazım.

1BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Gümüş pek önermiyorum makası açık. Onun yerine döviz düşünebilirsiniz daha iyi. Yatırımımızı yaptık beklemedeyiz. Burda boş sohbet çoğaldı hocam sarmıyor eskisi gibi. Sevgiler.

1BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Trade sizin işiniz tabiki traderrr :) benim makas al sata çok uygun değil maalesef arada tl parite yapmaya çalışıyorum o kadar..

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Yukarı yönde:)iddialı bir rakam daha geldi @Lamassu hocadan onuda bi sorarsanız Gram altın beklentisi takipteyim:)

2BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

evet kriptoda tersteyim ama yükseldikçe parçalı satıp alttan alım yaparak devam ediyorum. onsta da düştükçe alıp çıktıkça satıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Canım hocam hoş geldiniz nasılsınız. Siz pek girmek istemiyorsunuz diye yazıp meşgul etmek istemediğim için size yazmadım hiç yoksa siz benim ilk takip ettiğim değerli hocalarımdansınız. Evet duruyor hocam sadece gümüş aldım ekstra. Saygılarımla

Lamassu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Yazdığımı göremedim çıkmadı sanırım :( iyi gibi gidiyor dedim ağırlık bist tarafında Gram altın da alışa da satışa da varım dedim :) sen k rip to da devam mı diye sordum :)

1BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Aşağı yukarı hangisi :)) saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Hocam selamlar. Gramlar duruyor değil mi ? 1530a gidiyoruz hazırlıklı olalım. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Evet hemde 1 gün arayla:)saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Selam , iyi sayılır bist ağırlıklı devam ediyorum gram da satışa da alışa da varım :) sen kripto lara devam mı?

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Oğlaklar aynıdır :))) saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Rica ederim ne demek. Saygılarımla

haker76 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum