Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0785 06:11:23
EUR 34.8092 06:11:23
USD 32.2529 06:11:23
ALTIN ONS $2341.2550 06:11:23

Grafiği gönderen: Traderrrrr

#ONS ta yeni hedefimiz 1820 dir. Verdiğimiz son hedeflerin hepsi geldi. Bu gelir mi? Göreceğiz. ytd

Yorumlar (195)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ESKİLERDEN_KİM_KALDI ()

Aynen dostum dolar gramı yukarı taşıyacak

Traderrrrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RIFKIDAYI ()

dolar gramda makasım 6 cent civarı yani yaklaşık 1 TL.

Beni sinir eden hem alımda hem satımda binde 2 bsmv kesilmesi.

Yani her 1000 usd lik işleme 2 usd vergi kesilmesi.

Yoksa dolarla Altın alıp satmak TL ile al sat tan daha karlı.

Antep27a için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Hayırlı sahurlar Allaha emanet olun cümleten

O_Ben_Pamir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Tamam ablam. :)) Hayırlı sahurlar olsun. Saygılarımla

Nurr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Geldi geldi hesap işi sende takip te yardımcı olurum ben artık:)

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Hayırlı sahurlar abla diğer mesajım gelmedi sanırım ons düşer dolar 1 tl çıkarsa Altın gram 915 tl de kalır. Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Al satda riskli evet bu makaslarla, parite de daha sıkı takip gerek biz bildiğimiz yoldan klasik devam en iyisi takibe devam bakalım. hayırlı sabahlar cümleten

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

İhtiyaç yoksa ve uzun vadeyse asla zarar olmaz ama al sat yapacağım derseniz farklı tabi ama al sat da riskli pek önermiyorlar. Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Ben biraz tl ile alım yapma noktasına takıldım biz fiziki alıp bekleyerek yanlış mı yapıyoruz acaba böyle uzun vade bekleyerek @Traderrr

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Yani ons 1820 ye düştü diyelim 72 tl düşüş dolar da 1 tl arttı diyelim oda gramda 61 tl artış demek yani aradaki fark 11 tl buda gramı 915 tl de bırakır. İyi takip bu yüzden şart. Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Ons düşse bile dolar da belki bu süreçte bi yükselme olabilir mi diye düşündüm ozaman rakam daha farklı olabilir ama dediğşn gibi iyi takip etmek lazım bakalım hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Yine sıkıştı rakamlar

TESLA_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bu iyi olurdu, gelsin tabi

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Ben kafayı bozdum eğer ons yeni zirve yapmazsa oda sanırım 2100 olmazsa 1820 düşmesi ihtimaline karşı 72 tl düşüş al sat için iyi rakam abla. Bu 1 ay içinde hocamızı iyi takip etmek lazım hakan abiye de sormak lazım destek amaçlı. Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Gelsin hocam, bekliyoruz. Hayırlı sahurlar

1BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

teşekkürler eksik olmayınız hayırlı sahurlar

Çaylak_Borsacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Abim 72 tl düşüş olur eğer ons 1820 olursa. Ama eğer b dalgasını kırarsa dalga bozulur demiş ons en yüksek 2075 mi görmüştü yani burayı kırarsa 1820 bozulmuş olacak dedi hocam. Ama iyi takip şart 72 tl makaslı bile olsa 50 tl kar yazar al sat da. Önemli bir konu abim. Sizin fikriniz ne acaba. Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

teşekkür ederim hayırlı sahurlar.

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

amin hocam hayırlı bereketli sahurlar. Rabbimiz tuttuğumuz oruçları kabul etsin.

0BeğenmedimŞikayet

TESLA_ ()

Hocam sahurun bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

TESLA_ ()

Teknikte imkansız diye bir şey yoktur kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

72 tl çok değilmi :)) saygılarımla

Hugealmost için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hugealmost ()

Geldi cok tesekkurler ama cok dusmemis gram ama

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Sakin kafayla tüm yorumlarınızı okudum hocam gayet net, açıklayıcı ve öğretici oldu çok teşekkürler hayırlı sahurlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak_Borsacı ()

Keşke herkes sizin gibi mütevazi olabilse.. bu bile sizi tskip etmeye ve like atmaya yeter.. bazı kendini Türkiye de tek bilgili yatırımcı ilan eden tipler var.. :)) hayırlı ramazanlar hayırlı sabahlar

0BeğenmedimŞikayet

Deniz87 ()

Peki teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

est öyle bir iddiamız yok elbette. Sadece yılların verdiği bir tecrübe varsa o da tl parite li işlem yapmamak.

Çaylak_Borsacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

evet bir önceki zirve veya dip geçilirse dalga sayımı bozulur.

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

tabiki size yazdım ben de profesyonel olmadığım için tl ile işlem yapmıyorum siz de yapmayın diyorum. Anlamanıza gerek yok. tüm paranıza dolar alacaksınız. ve ons düştükçe parçalı alıp çıktıkça satacaksınız. mesela ons 1900 den al 1950 den sat. terse kalan parçayı bekleteceksiniz zararına satış yapmayın.

Deniz87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak_Borsacı ()

Al benden de o kadar.. bende hiç anlamam.. eski usül alır altını uzun vade çekilirim kenara.. alacaklı olduğum para geldi onu bekletiyorum.. yoksa al sat, parite falan hiç anlamadığım konular.. :) ama @Traderrr hocamın bilgisi ve samimiyeti ilgimi çekti ve yorumları 2 like haketti..

Deniz87 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum