Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:38:01
EUR 34.9839 17:38:01
USD 32.2051 17:38:01
ALTIN ONS $2414.8350 17:38:01

Konu: Gumu ş ons haraketli

Destek ve direncler .renkli rakamlarımız .ytd

Yorumlar (119)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Yaaa bu kadar işte :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İşte buuu:)))

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Bende diyorum olmasi lazım ama oda nazarlikmis:))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

1 tane var ya... yoksa nasıl grafik paylasicam. Onu da ben saklıyorum:)

Clemam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Y. ıldız olmadan grafik nasıl paylaştınız? Benim bildiğim y. ıldız olmadan grafik paylaşımı yapılamıyor, yada benmi yapamıyordum? Onları saklamış olmayasınız? :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Usta değilim halen öğrenmeye devam. Bana da bir tek grafik için lazım zaten yetiyor 1 tane. Sadece sistemi çözemedim gitti. Neyse yaa:))
Daha çok konuş daha fazla al:))

0BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Altın simülatörünü kullanın al sat yapın. Yıldız yükselt bölümünde bulunanları başka sitelerde paylaşım yapabilirsiniz. O zaman mutlaka verecektir. :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Hem senin bi yıldıza ihtiyacın yokki
Kaldır kafanı gökyüzüne bak onlardan biride sizsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Yıldız vermiştir site. Belki yıldızları gösterme imgesi etkin olmasin o kadar beğeni yaldiz gerektirir:))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Benimde ihtiyacım yok ama dursun bi köşede Fazla yıldız göz çıkarmaz sonuçta:)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Hııh böyle işte
Çok tşk ederim usta
Benimde çok bildiğimden değil ya çok konuştuğumdan galiba belki sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:))) 2 yılı geçti bu sitedeyim. Yuzlerce grafik ve paylasimim var. Site ilk 10 içerisine layık görüp ödül bile verdi yılbaşında:)) Ama hala yaldız vermiyor.
Bu kadar kısa sürede tebrik ediyorum seni:)) likelar senindir

0BeğenmedimŞikayet

Tarafsız_Adam ()

şimdi şöyle hem üste hem alta değiyor tek mum o olmaz muhtemelen o açıdan xD

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Yıldız verdiler usta bana
Bi lk verde dostluğumuz pekişsin :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Düsen kanalı göstermek için o kanal . iki cizginin lafı olmaz :) ytd eyvallah.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Takipteyim. Ellerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

burdaki tek hatan üstte iğneli yerden başlaman sanırım eğer iğneleri altta es geçiosan üsttede es geçmen lazım xD birde şöyle düşün tepe en sol üstteki yeşil kırmızı iğne atan yer dip altta iğne sarkmış vak orası dip sonraki üst doğru çizmişin artık dibe inmesi yada üst tavanı kırıp geçmesi lazım ki bu kanaldan çıksın ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Slm @By_tarafsız_adam
kanal nasıl olmuş ? Renkli yerler hareketli ortalamalar . destek ve dirençler . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Yusuf_krç bugün sormuştun . buradanda bakabilirsiniz . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Son zamanlardaki hareketlerine bakılırsa mantıklı görünüyor izleyip görelim bakalım hayırlısı.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Öyle düşünüyoruz . ytd

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bu kanalı yukarı kıramazsa ozaman 23-24 arasında kalacak doğrumu anladım usta?

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvalllah kardeşim . sizede hayırlı ramazanlar bol kazançlar

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Hayırlı ramazanlar abi
Eline emeğine sağlık
Bunu kaydettim
Yakında çok lazım olacak gibi:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hareket ediyor sonucta . İşte o siyah altı basla dünyalara acılır . ytd

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hayırdır neden bozuyorsun moralini ? Bu renkli desteklerden dönüp cıkar olmaz mı ? ytd

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Ne ettin be ustam, nede güzel hayaller düşlüyordum kendi kendime, moralimi hepten bozdun :( :))

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Siyah desteği 23.97 den 23.86 cekmisiz hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum