Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0760 11:31:14
EUR 34.7438 11:31:14
USD 32.2670 11:31:14
ALTIN ONS $2315.5950 11:31:14

Konu: Gumu ş ons haraketli

Destek ve direncler .renkli rakamlarımız .ytd

Yorumlar (119)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Allah razı olsun kardeşim seninde.

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Canın benim seninde bayramın mübarek olsun. Teşekkür ederim:)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Kardeşim Bayramin mubarek olsun.

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Ablacım Bayramın mübarek olsun. Ellerinden öperim.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Ben bir kademe aldim simdi bekliyorum

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Ne zman allalim

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Bende bekliyorum altin alıcam :))

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Son 2 3 parçalık alımı sanırım fiziki yapacağım. İzliyorum. Bana da dua et lütfen.

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Durumlar nedir alim varmi :(

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

22.5 var görünen. Ama dolar da çıkıyor, dikkat. Gelirmi bilmem. Normal şartlarda 15 kuruş aralık iyidir. Hayırlı geceler. Bana da dua edin:)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

11in altı ni gör bi yarın daha 11den alma şimdilik bence

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Çok terste sayılmazsın korkma bende 12ye yakın var:)) parçalı alacaksın ya bekle biraz daha ortalaman düşer

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Kardeşim nasilsin? ben alima basladim ya illa terste tutacak beni :))

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abla bu nereye kadar gidicek sence? Parca alımlarda aralık olarak ne kadar olmali? Mesela ilk parca alimimi 11.25 den yaptim. Sonralarini 3 parcada almak istesen nasil belirlerdin? Ne sorular sordum be :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

altın gümüş kullanıyorsan platin ve nakit ihtiyacı için dolar mesela... ytd

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Inşallah kardeşim.30 nisana kadar bi tepki yükselişi olabilirmiş ondan sonra tekrar düşüş, 16mayis itibari ile yükselişler basliycakmis sanırım. canculator hoca nin sayfasindanda bak bi istersen. döngülerde böyle ama genelde de beklenti bu yönde zaten

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

ya abla bu sepet olayında ben zayıfım. birine taktım mı onda kalıyorum. sepete ne ekleyebilirim onu kestiremiyom :(

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Sizin bankada mi kuveyt

ByKraL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

ben 3 e böldüm. 3 parçada tamamlıycam alımı. duyumların benim için önemli kardeşim. parite olayı fibabankta iyi değil. makası yüksekti. inşallah sende en kısa sürede kara geçersin

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Iyi ettin. Burası güzel bir destek. Altta 22.5 görünüyor ama gelir gelmez bilemiyoruz. Sepet yapmayı unutma. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Çok şükür kardeşim iyiyim. bende aslında döviz de bekliyordum parite yapmak icin geçen hafta yükseliş hareketleri olunca biraz oyuna dahil olayım dedim hop en tepeden malları aldım ertesi gün düşmeye başladı şimdi mecbur seyrediyorum. ama senin adına sevindim alınabilecek seviyelerden başlamışsın 10.80 ihtimalide varmış zaten parçalı işlem yaparsın sen bereketini gör inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Allah cc iyiliğini versin Ablacım :))teşekkür ettim iyi dileklerin için. abla ben 11.25 den bir parça alım yaptım. iyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum. beklentin nedir abla?

0BeğenmedimŞikayet

ByKraL ()

11.25 gelsede bizde alsak:)))

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Kardeşim nasılsın? ben bugün ilk parça alımımı yaptım. 11.25 vergi dahil. sen ne yaptın. planın nedir? beklentin?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ooo güzel kardeşim hosgeldin. Çok geçmiş olsun ablam. Nolsun işte hep aynı bizde:)) şükür iyiyiz...

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Çok şükür kardeşim iyiyiz elhamdülillah çok geçmiş olsun iyi olmana sevindim, arada selam ver merak ediyoruz seni

2BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Ablacim @Yaseminnisa ve kardeşim @umuut81 nasilsıniz? Ben iyiyim şükür bir mide reflu ameliyati gecirdim o yuzden pek buraya bakamadim. Sükur daha iyiyim simdi. Sizlerde iyisiniz inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Gördüm hocam:)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

Kaç olursa kanaldan çıkmış oluyor usta. Kacta yapılan alım daha güvenli sizce?

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu arada eskiyi ben vermedim . bilgin olsun.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum