Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 19:05:10
EUR 34.9839 19:05:10
USD 32.2051 19:05:10
ALTIN ONS $2414.8350 19:05:10

Konu: Gumu ş ons haraketli

Destek ve direncler .renkli rakamlarımız .ytd

Yorumlar (119)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Uzun iş sen at bende kopya ypıp 1 saat sonra aynısını atim :))

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Olsun usta inş

Bjk3458 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Sabahtan beri yıldız aldım diyor demi :)) hani on başı olduysan bari on kişiyi yönet :Pp

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Grafik atmayı bilsem ooo ne işim var burada:))

0BeğenmedimŞikayet

Bjk3458 ()

Birgün olmasın ya her gün güzel olsun :))

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Usta annem dioki domatess 23 tl olmuş
Yarısını al dedim :))
Belkide sizi düşünüyorlar dedim az yiyip rejim yapın diye:))
Ama birgün herşey çok güzel olacak değilmi

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Helal hocam:)) madem yıldız aldı hünerini gösterecek dimi? Yok öyle bedavaya:)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abla bende demin senin kerem isminde biri ile konuşurken onu düşündüm yok uzun zamandır sanırım 9dan sattıktan sonra daha cesaret edip alamadı arada gelip selam verse yeter iyi bi dosttu. bide etiket yapalım belki görür @Keremini

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ana sayfada mesaj atıon ya sağ üstte "Grafik ekle" yazıyor. Oradan telden yada pcden yaptığın grafiğin fotosunu çekion onuda seçip siteye atıon, atarken başlıkta yazabiliosun

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sesli güldüm:) nolacak halimiz üstad? Ne bekliyoruz?

1BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Tmm en azından safımız belli :))

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Kopyala yapıştır :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayırlı olsun kardeşim; )
Keremini nerelerde görünmüyor

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayırlı geceler, bilmukabele

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Eee güzel e ne yakışmazkii :))

0BeğenmedimŞikayet

Bjk3458 ()

Kopya çek :))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yahu sana mı dedim:)) sen dipçisin o kadar:))

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Nasıl atılıo bilmiom çaktırma :((

0BeğenmedimŞikayet

Bjk3458 ()

Yıldız da çok yakıştı:))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

grafik atta millet yıldızlı diye beğeni atsın xD

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Tmm tşk ederim Arkadaş arkadaşın yıldızına bile muhtaçtır

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Ayıp ediyorsun aramızda bi yıldızın lafımı olur tabiki veririm

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Bana ver lazım değilse sana, sonra sana veririm kardeşlik

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

O bolca kavga ve dedikodu konusunda çok haklısın, onları illâki yapacaksın sanırım onlarda sistemin 1 parçası :) grafik ve veri paylaşan daha doğrusu faydalı bilgiler paylaşan herkese saygım sonsuz. İsim ayırmam bu konuda hepsini takdir ederim hatta. Yeterki saygı olsun, saygı olmayan yerde hiçbirşey olmaz. Bereketli kazançlarınız olsun. Tekrar hayırlı geceler...

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Çok konuşup etkileşim alanlarada veriyolar bana vermişler ama yıldızlı hayati pek sevmiyorum kapadim:)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Oldumu bu usta yani
Hiç oldumu yani
Ben kavkada etmedim
Dedidoku da etmedim:(
Kalpimi kırdınız

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yok mevzu o değil fazlası olsa ne işe yarıyor ki zaten. Burada bildiğin bilgiye yaptığın faydalı paylaşıma göre yapılan bir sistem yok. Herkes alabiliyor.. hatta bolca kavga ve dedikodu yapsan daha çok
işe yarıyor. sadece sistemi anlamiyorum o kaa:))

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Aynen grafik paylaşımına vs yarıyor oda yeterli sanırım. Hayırlı geceler üstad.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bol bol yorum yapın siteye faydalı yorumlar ve link paylaşımları yapın y. ıldızları çoğaltın, sanırım sistem bu. Ben önceden çok yorum yapıyordum baktım birgün y. ıldızım parlamış bende şaşırdım neden geldi bu diye ama iyi oldu en azından grafik paylaşımı yapıyordum arada bir :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

1 tane var göstermelik. İşimi görüyor:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum