Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 04:44:40
EUR 34.6776 04:44:40
USD 32.2651 04:44:40
ALTIN ONS $2310.6550 04:44:40

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (138)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne görürsem onu söylüyorum. Ama anlayamayorlar.

mezopotamya_gugalanna için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Malesef öyle. Ülkemi'in başkentini bil(e)meyen bir nesile ne anlatacagız?

forceblack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayt_altın ()

hocam grafik işliyormu hala teknik olarak

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Grafigi degilde Ben'i eleştiriyorlar. İyi de Ben o grafigi neden paylaşıyorum? :)

Ömer_faruk01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hiçbirşey bilmeyene izahat yapamazsın. Oyle kolay degil. Aslında Kişi'nin bir 'B' planı olmalı. Ama bu makaslarla al- sat çok zor.

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leventgolld38 ()

Niye kanks ipini sen mi tutuyorsun asya satar diye demi :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gidemez...

cuyguralp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

sıze ne yoracagım burda ısınız gucunuz ustalarla ugrasmak. tam turuncusunuz, ne ıs yaparsınız fınans sayfasında aklım ermez. sızlere sohbet sayfası lazım. basarılı olursunuz.

goldarrow452 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

goldarrow452 ()

ben trendeyim ama daha yüklü binmeyi düşünüyorum sen kafanı bize yorma :)

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

treni kacirdin herhalde iste 5 gun once yazdigimi cok dikatli okumasaydin sende trende olurdun.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

borsafinans bir veri verdigi zaman aman aklinda olsun her sartta okuda finans nereye gidiyor haberin olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ne oldu turuncular verilerim tutukc Lyiniz kafanizi yiyorsunuz.

sen borsafinansla kafa bulacagina sahile git temiz hava al. fazla gec kalma.

2BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

siz memis mahmut hocayi bilmem ne hocaya takilacaginiza size aktardigim gercek verileri takipe alin.

Ons için Borsafinans yorumu bak 1938 uzerine yerlesti dimdi ne olacak.

memis,

kafasina gore takiliyor o her gun yeni birsey, bir soyledigi digerini turmuyor.

8 martta yapti o dususu.2068 den 1900 sarkti. Bu sarkmadan sonra ne sarkmasi bekliyormus beyeefendi. sallayip duruyor..

siz farkinda degilsiniz 22 marttan itibaren altin yukselme trendinde devam ediyor.
1934 uzerine yerlestiginde hizli yukselmeler baslar.

alta devami icin once 1915 daha sonra 1906 ve 1889 altina atarsa ancak sarkmalr devam eder.

Ekiz2022 için cevaplandı (yorumu göster)

https://altin.in/borsafinans

0BeğenmedimŞikayet

goldarrow452 ()

biz delirmiyoruz sen rahat ol kazanan daha çok kazansın biz beklentimizi bekleriz :))

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

bak borsa finans yanilmadikca her soyledigi cikinca sen dahil butun turuncular

deliriyorrsunuz..

Arada atacagim verilerle Daha delirmeye devam edeceksiniz.

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

Maasaallah herkes dedikleri gelmis gibi birde teyit ediyor :) dedim geldi sanki demesen gelmicek? Herkes tepeden aldi biz almadik kanka dususu bildigimiz icin ama cikip demedik bak dedik geldi diye:)

0BeğenmedimŞikayet

goldarrow452 ()

b0rsafinansa göre kural yok bence o ne derse o mesela 1934 e yerleşti bak yukarıya göz kırpıyor :)

BABY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

Hayirlisi be gulum ne kapanislar ne acilislar dusmez denilen yerden dususler cikmaz denilen yerden cikislar bilirim ben hocalarima saygim sonsuz emek verenlere ama piyasaninda kendine gore kurallari var bunu kimse farketmiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

cuyguralp ()

Ons 1934 yukarı kırdı sanki hocam. Altın alım için bekleyelimmi

0BeğenmedimŞikayet

goldarrow452 ()

grafiğine göre konuştum ama düşüş bekliyot hocamız :) yatın 1919 altı kapanırsa vay halimize

BABY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

Ne olmus ne kacirdik yine:) ne kapanirsa ne geliyormus dun kapatti 1935lerde ben uyumadan once baktim:)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Keşke hocaam, çok haklısınız ben biraz olsun öğrenmeye çalışıyorum ama malesef çoğu kişi al de alalım sat de satalım modunda.

1BeğenmedimŞikayet

Ömer_faruk01 ()

Tabi ki grafıklerınızı paylaşmanız güzel. Ben anlıyorum sizi.

0BeğenmedimŞikayet

forceblack ()

Başkan ne oldu sana, en sonunda seninde canın tak etti benim gibi. Biz toplum olarak hazırı seviyoruz :D

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

Suçlu sensin ; ))) pano düşüşü gostermiyeceksin hep xxxlarch yükseliş diyeceksin

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır. Teknik olarak bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Ömer_faruk01 ()

Doğru beklentim 2070 ons ve daha yukarısı ama olasılık dahılınde hareket etmek de gerekir.

Dolarbozan35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ama bu Ben'im suçum degil. Biraz olsun Kendilerini geliştimeyi düşünseler bu grafiklerin ne kadar yol göstecegini anlayacklar. Ama sürekli armut piş agzıma düş... olmaz ki.

0BeğenmedimŞikayet

goldarrow452 ()

hocam barış olursa diye mi bu ön görü yoksa nisan itibariyle böyle bir beklentiniz her zaman var mıydı

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbozan35 ()

Bu konjonktürde o fiyatlar asla gelmez düşüş anlamında hatta bu enflasyonist durum henuz madenlere yansımadı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum