Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 18:09:04
EUR 34.6972 18:09:04
USD 32.2137 18:09:04
ALTIN ONS $2358.5650 18:09:04

Grafiği gönderen: super_conqueror

ONS ALTIN

Yorumlar (429)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

46Mehmet ()

O psikolojiyi bir kenara bırakıp, elinizde eğer nakit varsa biraz yeni işlemler yapın. Ufak tefek al sat yapsanız moraliniz yerine gelir. Diğerini unutun gitsin eğer işiniz yoksa

Omur_g için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

46Mehmet ()

Ben baya işlem yaptım Altın da. Düşerse alıyorum çıkarsa satıyorum. Her türlü pozisyona açığım :) Bol bereketli kazançlarin olsun

Kahramanmaraş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahramanmaraş ()

Sağolasın hamd olsun iyiyim bende bekliyorum son 8.500 Zarar kaldı sabırla bekliyorum biraz kriptoya yöneldim altını unutmak için Bir köşede izliyorum sadece:)

46Mehmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omur_g ()

Vade sorunum yok fakat terste olmanın stresi çok yoruyor..

0BeğenmedimŞikayet

46Mehmet ()

Merhaba hemşerim. İyiyim şükür beklemeye devam sende ne var ne yok nasıl gidiyor

Kahramanmaraş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahramanmaraş ()

Merhaba hemşerim nasıl gidiyor ne durumdasın

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

yazan sensın kardesım 1940 da ıken ben dedım yukselecek sen ne dedın 1960 dan donecek ve 1830 lara gıdecek dedın.

ne oldu 1964 de tasıdı 1940 dan hanı 1960 da dusuler baslıyacaktı ve 1830 lara yol alacaktı?

dogrumu bende kayıtta var,

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

bu ıslerden anlamıyorsan hıc bulasma.

Erkan3232 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

1860 vurdugunda sarkmalar baslar ve 1830 doner dedı. ne oldu 1864 vurdu oyle bır sarkma yok. olmıyacakta. olabılmesı ıcın daha once yazdım 1951 Altın a sarkmasıyla baslar ayrıca oralara gıtme ımkanı da su konumda yok. bekle bakalım 1951 altına atarsa o zaman sarkmalardan bahesderız.

bu ısler lafla gemı yurutmeye benzemez.
kademe kademe degerlendırılır.

Erkan3232 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sen'in şu yorumunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

46Mehmet ()

Çıkarım inşallah. Vade sorununuz olmadığı sürece bu rakamlara gram çok zor olacak ileriki tarihlerde

0BeğenmedimŞikayet

Erkan3232 ()

Eee adam zaten 1964 vurduktan sonra 1880e düşecek demiş zaman vermemiş ki
Eğer 1880e düşmez ve 1964ü kırıp 1980 üzerinde atarsa o zaman tepki gösterilebilir
Şimdi tepki göstermek için erken bence hatta haklı bile çıkabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

@super_conqueror ve @TheNight bakalım hanginizin tahmini tutacak :)

TheNight için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mcdonalds ()

aynen hocam sabah baya kişide inat için takibe aldı düşerse baya yuhalamalar olacak düşmezse hak verilecek bakalım görecez

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

hala ısrarla dusenecegınımı savunuyorsun.
ne oldu hanı 1960 vurdugunda .1830 sarkması olacaktı.
bumu yıldızların hakkı.
ısten anlamıyanlar da yıldız dıye sızı takıpe almıslar.
1940 da ne yazdım 1960 gecek dedım. ne oldu 1964 vurdu

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Emekçi_4942 ()

Yunus hocam yükseliş mi bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli_01 ()

@TheNight Yunus hocam hayırlı cumalar olsun, bu yorumu bekliyordum sizden Allah razı olsun

8BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Bu grafik gerçekleşmez dostum, 1790 şu ortamda mümkün değil bence.
1876 seviyesi önemli idi geçildi, bu seviye üzerinde ana hedefi 24xx hedef halinde.

0BeğenmedimŞikayet

Omur_g ()

Umarım haklı çıkarsınız..

1BeğenmedimŞikayet

46Mehmet ()

Gerçekleşmez şu ortamda rahat ol :)

1BeğenmedimŞikayet

Omur_g ()

Bu grafiği özellikle takipteyim hocam :)
Umarım gerçekleşmez gerceklesirse bircok insanın canı çok yanar bende dahil..

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben de tabi her zaman olduğu gibi anlamadim siz ons ta düşüş diyorsunuz sanirim. ( bundan emin olamadinm) Arkadaş ta GAP tan söz etmiş. Okuduğum yorumların %90 yön ons ta pozitif diyor . Siz ce ons ne garip mi doğru mu anladım ve bu hedef aşağıda nereleri destek olarak gorecek

0BeğenmedimŞikayet

BORE4S ()

Tebrik ederim tekrardan. Benzer şeyleri düşünüyoruz ama ben 900-910 bandının tekrar Altın a düşeceğini zannetmiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne yapalım hamama giren terler :)

Bu yıldızların hakkı böyle analizlerdir :)

BORE4S için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

yldrma ()

Yenir Halil hocam.

0BeğenmedimŞikayet

fikirtepeliibiri ()

1 ay icinde dolar ödemem var yuklu miktarda o yuzden dolar aldım onu attım
al sat dusuncem yok 500 Gram altın ın yarısını sattım 250 gramı duruyor
btc de tetherdeyim...

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

evet güzel olur..

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Burada herşey teknige uygun. Ama gelir mi? gelmez mi? bilinmez. Görecegiz. Ama bunun kaymagıda güzel yenmez mi? :)

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Nokta atışı olmayabilir. Burada önemli olan aşagı dogru 3 dalgalı geri çekilme. Verdigim tarih ve seviyeler ortalama degerlerdir. Önemli olan hareketin kendisi. (Y) dalgası 3 dalgadır. Yani aşagı (abc) şeklinde inmeli. Eger bu yapı bozulursa beklenti iptal olur. Buradaki düşüş daha farklı alternatif sayımları da akla getirse de Ben'im aklıma yatan sayım bu oldgu için paylaştım.

Ben'im kafamda başka şekilde hareket yapıları olsa da kafa karıştırmamak için paylaşmıyorum. Çunku teknikte revizler fiyat hareket ettikçe çok olur. Ama bunu teknik bilmeyen Kişi ler farklı yorumlayabiliyorlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum