Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0867 17:57:54
EUR 35.0165 17:57:54
USD 32.2004 17:57:54
ALTIN ONS $2422.9350 17:57:54

Grafiği gönderen: super_conqueror

ONS ALTIN

Yorumlar (429)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Eteryum direnci kırdı.Ama bitcoin direnci bile test etmedi.Bitcoin bu direnci kırarsa kalıcı bir yükselişten söz edebiliriz.

ati79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıntaş ()

hocam biz ons da orta vade 2-3 ay içinde 2400 bekliyok bu grafik 1700-1800 diyor

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ati79 ()

Hocam etheryum için halen düşüş bekliyormusunuz.
3060 dirençli geçildi

1BeğenmedimŞikayet

FullLive ()

Ağır bir senaryo.
Gerçekleşirse çok kişiyi terste bırakır.
Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Bide sizden dolar yorumu alsak hocamm

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_sarışın ()

Günaydın hocam,1 Nisan da piyasa size şaka yapabilir dikkat edin dedikleri bu olsa gerek, hayırlı Cumalar.

0BeğenmedimŞikayet

Hugealmost ()

ons 1790 düşse gram 850 olur mu

0BeğenmedimŞikayet

mcdonalds ()

bugün nediyo grafik

8BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

ONS ALTIN
Kesinlikle tavsiye degildir.Grafigin içinde zaman ve seviye olarak hedefler belirtilmiştir.Fiyat hareketine göre grafikte revizyonlar yapılabilir.Hayırlı kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Melahat427 ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

ben de 75 civarından düşüş bekliyorum. 1950 ye kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

İyi yapmışsın :)

O_Ben_Pamir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Sen farklı ben farklı tezi savunuyorum biz anlaşamicaz :)

Aztoler3954 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Okudum bende merak ettim ama çokta birşey demek istemedim. Sonra ben kötü oluyorum:)) saygılarımla

Bulut_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Alıntıdır;
Nakit üretim maliyeti ortalama 2012'den bu yanasen yüksek seviye olan 825 dolar a yükselirken, AISC (her şey dahil sürdürülebilir maliyet) 1.123 dolarla 2013 yılından bu yana yüksek seviyede gerçekleşti. 2021 yılının 3. çeyreği boyunca, bir madendeki doğrudan işletme maliyetlerini kapsayan toplam nakit maliyetlerinin maaş artışlarının yanında, enerji ve ekipman da dahil olmak üzere çeşitli girdilerdeki enflasyondan olumsuz etkilendiği belirtiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Yani diyorsunki dünyada herşey 3-5 katlicak maliyet artışlarından dolayı ama altını çöp yapacak peki diyorum ve izliyoruz neler olacağını

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Ben o arkadaşa yorum yaptım sayfamda var bir bak istersen

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Maliyet hesabı maalesef tek rakam değil, küçük isketmelerde ve orta boy işletmelerde gece seneye kadar 1350 dolar civarı idi, büyük isletmelerde bu maliyet 959-1050 dolar arası gezmekte! Öyle tek rakam söz konusu değil.. not; artan enerji maliyetleri bir kaç ay için hiçbir şeyi değiştirmez...

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Sorun yok hocam görüş sizin en azından grafik üzerinden yorum yapmışsınız. Ama ben 1455 kısmını kastettim. Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Ons çıkarma maliyeti 1600 usd olmuş işlemesi piyasaya sürmesi 1700 usd ve üzerine çıkmış maliyet artışlarından dolayı bu durumda 1455 rakamını nasıl bekliyorsunuz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

1778 değil 1878 olacak

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Hocam siz ons u öldürmüşsünüz :)) saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Üstadım mrhb. ben ayrabol... eski üye... grafiğini gördüm.. aynen 1885-65 bekliyorum ilk etapta, sonrası için veya devamı ne gördüğünü mrk ettim.. orta vadede olsa bir fikrinizi alabilir miyim... şahsen 1810 görüp 1788 e gidip muteakibinde de 1455-1485 buldum... tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam. dolar konusunda yardımcı olur musunuz. Güncel fikirlerinizi öğrenmek istiyorumm

0BeğenmedimŞikayet

SoV6 ()

Yargılama yok konuşmalarımda gelirse verdiği rakam tebrik etmesinide biliriz ama şu karışık piyasada neyin garantisini veriyorsun demezler mi adama?

easyaslife321 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SoV6 ()

Yargılama yok birader konuşmamda gelirse dediği rakamlar zaten tebrik ederiz ama şu piyasada bu kadar baskın net fiyatlama yapılmaz

easyaslife321 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

burada teknik bilen. insanlarin sayisi bir elin parmaklarini gecmez..
bırakalım teknik ile konusanlar onunu gormesi icin insanlara yardimci olsunlar.. @super_conqueror hoca bu aralar bitcoin e merak salsada usd gram tahminleri iyidir...

SoV6 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_sarışın ()

Kaça kadar düşer hocam

0BeğenmedimŞikayet

canyagmur ()

grafik ve yorumları en isabetli kişisiniz. sizi takip etmek çok faydalı. emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

mustafacanN ()

Halil abi buraların üzerinde gram alım var bekledim kaç aydır işin içinden cikamadim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum