Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0865 19:56:02
EUR 35.0171 19:56:02
USD 32.2065 19:56:02
ALTIN ONS $2425.5500 19:56:02

Konu: Altın Ons Düşüş ve Çıkış ihtimali 18.03.2022

Alt grafik Haftalık Grafiktir(Şartlara göre oluşması orta uzun vade sürebilir)

Alt grafik Aylık Grafiktir(Şartlara göre oluşması orta uzun vade sürebilir)

Not: Yukarıdaki grafikler "Kişisel analizlerimdir, kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir..." Bol kazançlar dilerim... ytd

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yok satmiyorum yılmaz hocam kalsın dursun belki yüzümüz ordan güler zarsri ordan çıkarırız.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Kardan değil kıramıyorsa değerlendirme yapmak lazım durduğumuz yerde gram artardı 25.96 diye inatlaştım

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platini sakin satma ben sattim pisman oldum

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam çok fazla girmek istemiyorum ekrana. yoruldum inanın. platin aldım duruyor. artik hedef gelirse satacağız. ee şuanda hedefin gelmeside kolay gözükmüyor ekranada bakmanın pek anlamı yok . öyle arada bakayım diyorum. kar varsa neden satış yapmıyorsunuz hocam yapın.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Nerdesin hocam ons sağlam dedik 25.53 ten fırsat vermiş neyi yapmasam pişman ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim ellerine sağlık mesaj atmışsın platin ile ilgili.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Altın ons nin yukarı çıkabilmesi için 1947 üstünde kalıcı olması şart özellikle haftalık kapanışın... 1937 Altın da kaldığı sürece 1934 te tutunmaya çalışacak ve tutunamazsa tekrar al desteklere 1910-1903 aralığı ve 1887-1872 aralığında tutunmaya gidebilir. Zaten bu rakamların altına geçerse ben çıkış felan beklemem artık fakat üstünde durduğu sürece sadece çıkış geçikebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Çok teşekkür ediyorum...

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

24,40 ta sayfaya yazdım, karar açıklanmadan eğer fed beklendiği kadar faiz arttırır ise yatay yukarı bekliyorum, faiz arttırmaz ise hızlıca 27,50 ye felan gidebilir, eğer beklenenden fazla faiz arttırırsada onsler normal düşüşüne geçer diye, şimdilik normal düşüşe fedin kararları geçirmesini beklemiyorum ama svş ve gerginlik biterse bu haberde onslerin düşmesine neden olabilir gözüküyor dikkat etmek lazım, gerginlik devam ettiği sürece onsler toparlar muhtemelen ytd

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık çok açıklayıcı güzel bir grafik olmuş.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sevgili dostum

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Hocam ben tl deyim... Daha doğru bir zamanda alım yapmam için öneriniz olabilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

normal şartlarda evet ama yukarı atma ihtimali var hâla henüz düşüş olur demek yanlış olur, grafikteki stoch seviyesi yukarı dönmesi için haftalık kapanışlar önemli, o yukarı dönünce hedef 27,80-28,30 aralığına çıkacak muhtemelen gümüşte, oraya gelince tekrar bakarız ama uzun vadede dahada yukarılar gelebilir. Burda fedin faiz kararı harici alacağı sert kararlarda gümüş onsye etki edecektir. Yani şimdiden uçuyoruz roket demek hatalı olur ama uzun vadede bu yıl olur 1 yıl sonra olur elinde sonunda onsler attığım grafiklerdeki tepelere bir şekilde çıkabilir ytd

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Hocam sonuçta gümüş onsta düşüş devam mı edecek diyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

daha önce tepeye ulaşmadan önce sayfaya ben grafik atmış yorumda sotch seviyesinin aşağı yukarı hareket ederek daha üstlere çıkmasını bekliyorum demiştim. Bunu altın ons aylıkta kesiştiği günlerde yazmıştım. Şu an altın ons hâla sarı çizgi mavi çizgi ile birleşmiş durumda ve yukarı çıkıyor, aynı şey şu an gümüştede oluyor. Platindede bu durum vardı fakat tersine döndü en sonki düşüşten sonra şu an en olumsuz yada en çok düşen platin bana göre, platin toparlarsa belkide gümüş kadar iyi kazandırabilir. orda bekleyenler karamsar durumdalar daha önce uyarmıştım çıkın kurtulun diye ama bizim @Fatihsultan gibi geri girenler oldu :)) parça girdilerse sıkıntı yokta bekletecek az toparlayana kadar şimdilik. ytd

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Wave de aynı işlevi görmüyor mu ? Sen biraz daha gözümle göreyim diyorsun sanırım

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an haftalık grafikte düşüşte ama tekrar yukarı atabilir, tek sorun grafikte belirttiğim sarı çizgi mavi çizgi ile birleşirse çıkış felan beklemem artık en azından bu yıl o grafik dip yapana kadar ytd

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Emeğine sağlık tekrardan

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

7. ci atışım olmuştur belki hem Altın sayfasına hem buraya neden düşmüyor anlamadım neyse çıktı sanırım...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum