Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0779 04:36:33
EUR 34.8015 04:36:33
USD 32.2655 04:36:33
ALTIN ONS $2351.9000 04:36:33

Konu: Altın Ons Düşüş ve Çıkış ihtimali 18.03.2022

Alt grafik Haftalık Grafiktir(Şartlara göre oluşması orta uzun vade sürebilir)

Alt grafik Aylık Grafiktir(Şartlara göre oluşması orta uzun vade sürebilir)

Not: Yukarıdaki grafikler "Kişisel analizlerimdir, kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir..." Bol kazançlar dilerim... ytd

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

alt yorum @Fatihsultan @Zeyce61 geliyor gelmekte olan tehlike, anlaşmamı olacak nedir. sarı çizgi mavi çizgi ile ayrılamazsa işler kötü onsler adına ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bence burdan alıp risk alacağınıza, görüşmelerin sonucunu beklemek daha mantıklı ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

üstteki grafikteki uyarım an itibarı ile gerçekleşmiş durumda, daha önce mavi çizgi tepede olduğundan sarı çizgi ile buluşması zordu fakat şimdi üstte oldukları için bir biri ile kesişmiş durumlar, her kesişmede yön değişir, şu an sarı çizgi aşağı kestiği için düşüşü hızlandırabilir. günlük grafikte stoch dipte olmasa çok daha sert düşerdi fakat o dipte olduğuna dua edin xD ytd kademeli düşüş gelebilir dikkat edin... şu an haftalık grafikte stoch seviyesi yarıda tam dip yaparsa işte hayal edin ne kadar düşer... artık kademeli düşerse gözümüzü herhalde 21-22 onslerde açarız gene ytd şu an grafik atmıyorum düşüşe geçeceği belli olursa şayet atarız, zaten üstteki grafikte düşüş gayet net gözüküyor. şu an anlaşma olursa görüşmelerde bu düşüşün gelmesi rahat olur bence kademe kademe ineriz artık ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altta en dip dediğim yer 1874-1877 olacak düzeltme ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şu an Altın ons sarı çizgi mavi çizgi ile aşağı kırmak üzere az birşey kaldı, eğer toparlayamazda bu kesişme olursa, önümüzdeki günlerde sıkıntı yaratabilir. Daha önce açıklamıştım ilk aşağı kıran emtia platin olmuştu, altın kırarsa şayet gümüşüde aşağı çeker. Bu yüzden bu birleşme ya olmaması yada olduktan sonra toparlayıp geri ayrılması lazım. haftalık düşüşe geçersek gene geçen seneki haziran ayına döner kademeli gideriz aşağı, o zaman 1885 altına sarkarsa 2bin üstü başka bahara kalabilir. şimdilik altın ons 1924-1917 destek yapmaya gidiyor. Toparlarsa güzel olacak. toparlayamazsa 1903-1910 devreye girecek artık bu bölgelerden birinde dönmesi şart. en fazla günlük grafiğe göre yazıyorum dibi 1974-1977 bölgesi... onun altında kaldığı zaman zaten artık ben çıkış beklemem diyebilirim. üstünde kaldığı sürece 2bine kadar çıkma potansiyeli hep var ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Cok sağolun hocam

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Alt grafikte 1. ci üsteki grafikteki sarı çizgi mavi çizgi ile buluşmadan üste attı şimdilik, aynı zamanda haftalık grafikte şu an stoch çizgisi yukarı kırmış durumda daha yeni kırılmış gözüküyor, tekrar ayrılıp aşağı kırabilir mi evet teknikte mümkün fakat şimdilik bu kırılma bozulmaz ise üste doğru çıkış kademeli devam edebilir gözüküyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Tam 1 haftadır bunu göremeyenler varsa diye yorumla beraber paylaştım bak, @Karakartal26 2 yorumuda oku anlarsın çıkış neden oldu xD daha yeni başlıyorda olabiliriz, günlük grafikte rsi yarı yerde ve stoch dipte daha haftaya kadar tepeye gitmek isterse daha üst rakamlarada geçebiliriz. ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Siteye yazı yazacam diye ellerim donmuş :) az aç karnımı doyuram, hazır evdeyken biraz işlerimi halledem gelirim sonra alttaki grafikte ve yorumda herşey açık ve net ne diyorsak oluyor, olduğu halde yararlanamıyorsak kusura bakmayın elimizden bu kadar geliyore :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

1944-1947 üzerinde kapanış gelemedi, şimdi bugün gene 1937-1934 te tutunmayı deneyecek muhtemelen, gece toparlar üste atarsa belki bir şans olabilir değilse gene 1934 Altın a kayarsa tekrar aşağı gitme riski var. Bu gidiş bence son kez aşağı olabilir, eğer gitmek isterse yani haftaya kadar artık düşüşten sonra çıkış gelebilir ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons alt yorumdaki gibi 1937 devamında 1947 üzerinde tutunması lazım yoksa geri düşebilir. ytd
Gümüşünde 25,30 seviyesi üzerinde tutunması lazım yükselişe geçebilmesi için ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons alt rakamlara gelince 1903-1910 parçalı girilebilir, 1872-1887 de 1 parça daha girilebilir. Bu parçalardan sonra parça almadan beklenebilir, onsler yukarı atınca haftaya tekrar dolar a geçilerek dolar miktarınızı arttırabilirsiniz, yada uygun bir zaman gelince geçersiniz hemen artacak diye birşey yok sonuçta ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Alt yorumum hâla geçerlidir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Dip 24.20 olabilirmi suan durum nasil acaba sinyal ne durumda şimdiden teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Nihayet 4 saatlikte stoch dip yapmaya gidiyor ve devamında güzel bir çıkış gelebilir, en kötü yarıya kadar çıkıp, düşecekse bu bölgeden düşebilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Berkem1625 ()

Kelimem yanlış olmuş inceledim. Kimse zarar etmesin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Berkem1625 ()

Çok teşekkür ediyorum incelemedim emeğinize sağlık takip edeceğim belki zararımı gümüşten kurtarabilirim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an konuştuğumuz yerde benim attığım grafik var, orta RSİ seviyesi var, şu an günlük grafikte stoch seviyesi dipte fakat 4 saatlikte tepeden ortaya geldi ve dip yapabilir. Şu an fazla ons tarafı düşmesi zor nedeni 4 saatlikteki stoch seviyesinin yarıya hızlı gelmesi buda dibe erken ulaşması demek, aynı şekilde günlük grafikte rsi yarı seviyede olsada stoch seviyesi en dipte buda düşüşü engelleyen bir diğer faktör. Bu yüzden bana göre en fazla düşeceği yerler 23,80 ile 24,40 aralığı olabilir. Daha fazla şimdilik düşüş beklemiyorum ytd not: bazen grafiğin Altın a kadar zorlar öyle olursa çok olsa oda çok olsa 23,10-23,60 aralığında bir yere denk gelebilir... ytd

Berkem1625 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berkem1625 ()

Teşekkür ederim ben cesaret edip alamadım çok bilgim yok ama usd yerine gümüş alsaydım hala beklemezdim zararımı

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

uzmanlara bakarsan 2 aydır gümüş yukarlarda geziyor, tabiki tedbirli olmak lazım zaten kimseye buralardan full gir diyecek değiliz ama şu bir gerçek dolar artar ise gümüş ons az düşse bile bu gerginlikle altını 900TL üstünde tutar ve bin seviyesine taşır, o zamanda uzmanlar kıvırmaya başlar :) işte gerginlik olduğundan oluyor, normalde düşmesi lazımdı kemde küm vs bu yüzden haberleri izleyin, olası anlaşma sağlanırsa dikkat edin çünkü hem ons hemde dolar bazlı düşüş gelebilir o zaman ytd

Berkem1625 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berkem1625 ()

Gümüş çok yıkarlardı diyor uzmanlar sonuç ne olur bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın onsde günlük grafikte Rsi seviyesi ortada şu anda yatayda sayılır, nedeni ise stoch seviyesinin en dipte olmasını görüyorum.
4 saatlikte ise rsi en dipten yukarı gidiyor konumunda iken geçtiğimiz cuma aşağı kırdı ve tekrar dibe gitmeye uğraşıyor gözüküyor. stoch seviyeside dipten tepeye erken ulaştı, yani eğer stoch seviyesi hızlı tepe yapıyorsa bu düşüş olacağına işarettir. Burdaki olay şu stoch erken tepe yapar dibe inerken rsi seviyesini düşürür böylece aşağıda gitmek istediği yere ulaşabilir. Bilgiğiniz gibi fedi yeni attlattık ve fed artık her toplantıda faiz arttırmaya kararlı gibi gözüküyor. Önümüzdeki fed toplantısı bildiğim kadarı ile 3-4 mayısta yani önümüzdeki nisan ayında toplantı yok buda 3-4 mayısa kadar çıkış devam edebilir çünkü gerginlik hâla devam ediyor. ytd

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bizi mapusa attıran arkadaşa selam olsun, onslerde durum şu an belirsiz, aşağı mı yukarı mı gidecek karar aşamasında gözüküyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Altta dediğim olmadıkça bir cacık olmaz.. yataya devam ne zaman görüşmeler açıklanır o vakit piyasa şenlenir aşağı yada yukarı xD ytd

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kismet iste bi sy cok cikarken atlamayacaksin sonra duzeltme geliyor yukaridan almis oluyorsun. ilk cikisin muhakkak duzeltmesi oluyor sabirla beklemek lazim . ucuza alalim derken pahaliya almis oldum gumusu ama sikinti yok 13 -14 ler gelince 12 ler ucuz kalacak:)

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kismet iste bi sy cok cikarken atlamayacaksin sonra duzeltme geliyor yukaridan almis oluyorsun. ilk cikisin muhakkak duzeltmesi oluyor sabirla beklemek lazim . ucuza alalim derken pahaliya almis oldum gumusu ama sikinti yok 13 -14 ler gelince 12 ler ucuz kalacak:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Sen platini sattin gümüş aldın demi. dursaydi seninde

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

İnatlaşma hocam gram artır yada dolar . hicbirini yapamıyorsan ekrandan uzak dur git başka şeyler yap emin olun daha rahat olursunuz.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hele tl de kalip da cikan degerlere bakmak daha uzucu. kalkan trene atlayamiyor da insan :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum