Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0823 07:19:26
EUR 34.9655 07:19:26
USD 32.2850 07:19:26
ALTIN ONS $2360.3850 07:19:26

Konu: Gümüş Fed tarihi Günlük Grafikte Düşüş ihtimali

Not:Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir...

Yorumlar (177)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Tamam hocam makaslar kalkınca geçeyim ozaman

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bence fazla bekleme fed yaklaştı zaten ytd

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Tamam hocam ona göre dolar a geçerim İnşaAllah takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

T_u_r_a_n ()

Aslında son zamandır düşündüğüm tek şey biden in ukraunaya parasal dolar desteğini sürdürürken ve bu desteğin devamının da getireceğini düşünüyorum. fed faiz ve sıkılaşma derken biden milyon dolarlar desteği devam ediyor. fed ile biden arasındaki bu zıtlık enflasyonu daha da körükler. onemli olan piyasanın bunu fiyatlaması. sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir. piyasa açısından ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın onsde aylık çıkışa geçemezsek artık bu seviyelerden aşağı kademeli düşüş gelebilir dikkat etmek lazım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Fikirleriniz yol gösteriyor hocam ben faydalanıyorum Allah razı olsun kısmette ne varsa o son tuş bizde karar bizim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

google amcaya yazabilirsin fed 2022 tarihleri diye orda yazar, atıyorum tr mb faiz kararları ne zaman diye, önümüzdeki 15-16mart fed, 17sinde tr mb faiz kararı var. Bu arada fed varlık alımı azaltımıda yapıyoruz derse kademeli düşüş gelebilir onslerde dikkat etmek lazım ytd

Guzde için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla normalde 27,50 ye kadar çıkabilir fakat 26 üstüne atamadığı için 25,50 Altın da kalırsa daha aşağılara gitme ihtimali var. Günlük grafikte stoch erken dip yapacak gibi duruyor eğer öyle olursa geri hızlıda çıkabilir. yani rsi yarıya kadar inip geri yukarıda atabilir. Svş olmasa ben tam düşüş beklerimde svş olduğundan piyasa ne yapacak bende bilemiyorum. Düşmezse beni topa tutarlar ama onu biliyorum :))) insanlara fikir veriyorum fakat biri gitmiştir benim yazdıklarıma göre ya TL ye geçip satmıştır yada dolar a geçmiştir atıyorum. Geçende dedim mb müdahale ederse dolar geçici düşebilir, adamda paniktir düştü diye hani dolar artacaktı der çıkar ortalığa ytd

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Hangi bölge hocam biraz çıkıp düşebilr demiştiniz en son o çıkış nereye kadar olabilir ona göre dolar a geçelim

0BeğenmedimŞikayet

Guzde ()

Fed hangi gün by adam

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bu konuştuğumuz yorumun grafik linkini görmediysen bir bak, geçici bile olsa bu düşüş gelirse o bölgelerden girersen baya gram arttırabilirsin ytd

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Cuma günü geçtim dolar a 26 üstü bi yerden tekrar dolara geçerim gelir inş

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Fedden odu patlayan bir emtiaya fed oncesi girilirmi 26.80 de hepsini emanet biraktim 24xx lerden almak icin simdilik

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

gümüşü yarı dolar , yarı gümüşe çevir ebilirsin, dolar artarsa gümüş ons düşerse dolardan gümüşe parite edip gram arttırabilirsin, sadece 1 parça ilede yapabilirsin bunu en azından azda olsa gram arttırma denemesi yapabilirsin... genede sen bilirsin böyle zamanlar fırsattır değerlendirmek lazım ama doğru zamanda geçmek gerekir tabi ytd not: uzun vadeci için az bile olsa gram arttırıp terste bile beklese kârdır bana göre ytd

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Anladım teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gümüş mü yok neden ya?

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Ohooo kac kere takla atti 1gr bile yok elimde su an

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ben çoğunluk gümüş az dolar azda tl var ne yapacağımı blmiyorum bakcaz artık

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bizim bahsettiğimiz düşüş ons bazlı, burda parite ci arkadaşlar var genelde onların işine yarıyor. TL hesaplaması yapmak istiyorsanız dolar ın güncel kuru ile ons değeri ile hesaplayabilirsiniz profilimde hesaplama yöntemi var. ytd

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Almayan mı vardı 7.60 50 den

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Daha önce kasımda mı ne ben düşüş sonra çıkış demiştim aynı anda düştü sonra geri fırladı, dolar bazlıda artacak demeiştim rokete bağlamıştı xD tabi dolar endeksi artınca ons bazlı düşüş sonrası çıkış yavaş oldu o ayrı konu ama işte olaya sadece ons bazlı bakarsak evet yavaş yavaş çıkabilir, ama faiz artarsada dolar bazlı çıkış gelebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Sendemi bacim 1 hazirandav7.76 7.72 7.50 de yakalandim eylul sonu anca karla sattik

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Valla 13,66 geçildiğinden beri alınabilir diyorum fakat dilerseniz biraz bekleyin... lafta mb 3 aylık ödemeleri martta yapacak diye belki geçici düşebilir, garanti olsun derseniz parçalı girmek daha mantıklı çünkü kaçar giderse bu seferde almadığınıza pişman olabilirsiniz. Fed faiz arttırır ise 15 i yavaştanda olsa geçebilir çünkü ytd

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Mayısta aldık iflahımızı kesti nasıl kısa sürdü yahu

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Ustam bu düşüş dediğiniz kaça tekabül eder bir fikriniz varmı?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Tayfun_05 Bu arada birşeyi farkettim ben hep gümüşe bakmaktan altına onsye hiç bakmaz olmuşum, gümüş onsde rsi seviyesi tepede değil fakat altının rsi seviyesi tepe yapmış. Burdan kademeli düşüşe geçersek şaşırmam şahsen. Altın haftalık grafikte tepe yapmış ben yeni farkettim. Gümüşte çıkış devam edebilir gözüküyor fakat altın düşerse gümüşüde peşinden sürükleyebilir. Bak bu durum sıkıntılı işte ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

dolar hakkında ne düşünüyorsunuz buradan girmek mantıklı olurmuytd

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam haziranda bir dusmeye basladi eylul sonuna kadar surdu nasil kisa surdu icimizden gecti

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum