Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 15:51:02
EUR 35.0750 15:51:02
USD 32.2709 15:51:02
ALTIN ONS $2375.2350 15:51:02

Konu: Gümüş Fed tarihi Günlük Grafikte Düşüş ihtimali

Not:Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir...

Yorumlar (177)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Hocam senden Allah razı olsun valla çok sağ ol sen ve bir arkadaşımız yardımcı oldu baya da yazıştık hatırlarsan sağ olasın

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Cuma günü düşmez sanıp bana söylenenler burdamı :) fed tarihi daha gelmedi bu arada, fed günü dahada düşecek. Şu an sadece aşağı düşüp yukarı çıkıp yataya bağlıyor, belki akşam abd alıma geçerse toparlar ama fed günü grafiğe bakarız eğer düşüş moduna geçerse bu grafikteki beklentilerim geçici bile olsa gelecek diye tahmin ediyorum. Eğer haftalık grafikte Altın ons düşüşe geçerse kademeli düşüşte devamında gelebilir bu tarz konulara dikkat edin o zamanda daha önce attığım bir grafik var 18 ons ye kadar düşüş gösteren o grafiğe bile geçebilir ytd npt: svş devam ettiği için aylık çıkışada geçebilir, illa düşecek diye birşey yok bunlar sadece şimdilik olasılık ytd

0BeğenmedimŞikayet

Snipers35 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Tamam hocam anladım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Fede kadar olabilir çıkış fakat bu şekilde altta kaldığı sürece aşağı gitmeye başlar muhtemelen, gram eksiltmemek için eğer zarar var ise ya beklenebilir yada 1 parça dolar a geçilip, ons düşünce o 1 parça ile daha alttan alım yapılıp sadece gram arttırmak için kullanılabilir, 1 parçayıda full ons tarafına geçmek yerine 8-16 arası bir parçaya bölerek düştükçe geçiş yapılabilir mesela... en azından terste beklense bile gram arttmış olur. ytd full zararkes yapar dolara geçersen artarsa hatalı işlem olacağı için 1 parça ile bunu yapmak daha mantıklı olabilir... ytd

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Burdan bir yükseliş olursa hocam grafik hala geçerli olurmu

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

1970 Altın da kalırsa 4 saatlik felan 1947-1937 en kötü 1910 gibi destek bulmaya çalışabilir altın ons ordan sonra tekrar bakarız eğer o kadar düşerse ytd not: kesin düşecek diye birşey yok ama beklentim bu yönde ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Altın ons 1976 Altın da kalması sert düşüş habercisi bana göre dikkat edin ytd not: Bu dediğim ons bazlıdır, dolar sabit ons düşerse tabiki gümüş tlde baya aşağı çekilebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

mantıklısı bu zaten, fed zamanı genelde onsler düşer, dolar da hafif düşer ama sonra toparlar çıkar muhtemelen... onslerde eğer svş var diye toparlarsa belki toparlar ama fedin açıklamaları önemli tabi ytd

Burakdiyar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burakdiyar ()

Selamın aleyküm hocam cuma akşamı gümüş ons 25.87 iken ben gümüşlerinfull usd geçtim fede usd girmek istedim sizce doğru bir hamlemi

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla ben cumadan söyledim yapılabilir diye, riske girmek istemeyen geçsin diye fakat daha çarşambaya var svş devam ediyor diye geride çıkabilir herşey olabilir. Risk etmek istemeyen dolar yada TL de bekleyebilir, parite ciler dolarda beklemeleri daha mantıklı olabilir, TL de bekleyenlerde fed tarihini bekleyip ons düşerse o ara düştüğü yerden alım yapabilir... Tabi son karar her zaman sizlere ait ben al sat demem fikir verebilirim anca sizlere ytd

Snipers35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Sen bu işi biliyorsun kardeşim eyw izindeyim ((:

0BeğenmedimŞikayet

Uzmc ()

Ağzından bal damlir hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Myagmurr alt yorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Snipers35 ()

Hocam dolar a parite yapalım mı ne zaman yapalım

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Daha az önce attım mesaj

Myagmurr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Myagmurr ()

Bu hafta ne bekliyorsunuz gram gümüşde

4BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Gs_m_gs profilimde hesaplama var, ons dolar ile hesaplaması... muhtemelen şu rakamlar oluşabilir eğer düşüş beklendiği gibi olursa,

Attığım grafiğe göre şu rakamlar gelebilir güncel dolar kuruna göre

24600/31,10*14,80=11,70TL
24400/31,10*14,80=11,61TL

23300/31,10*14,80=11,08TL
23100/31,10*14,80=10,99TL

22800/31,10*14,80=10,85TL
22600/31,10x14,80=10,75TL

Grafikteki ihtimallere göre gelebilecek rakamlar, bu şu anki güncel dolar kuruna göre hesaplandığı için o anki dolar kuruna göre değişiklik gösterebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Tamam hocam çok teşekkür ederim fırsat verirse geçerim hemen İnşaAllah

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Aminn hocam Allah razı olsun cümlemize İnşaAllah

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vannyreggy ()

Vay be ne guzel gunlerdir. Darisi bu haftaya...

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Aynen öyle Rabbim helalinden güzel kazançlar nasip etsin

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Asya satmaz ise gündüz belki geçme fırsatı bulursunuz, daha çarşambaya belki geri artar belli olmaz nasip kısmet ytd

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Sabah bakalım hayırlısı hocam kısmetimizde ne varsa

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Gümüşün sert düşüşüde muhteşemdir :) bir ara benle dalga geçenler vardı 6,75tem 7,05e giderken uyarılarımı dikkate almayanlar vardı, pazartesi açılışta gümüş 24 onsden direk 2 saate 22 onsye düşmüştü x) hatırlayanlar bilir. gümüşte 6,25 e düşmüştü ilk başta ytd

Vannyreggy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Siz geçtiğinizde geçmiştim yükselişte geri döndüm hocam gümüşe şimdide kaldım Altın ve gümüşte hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Vannyreggy ()

Heyecana gerek yok. Gumus bu dusee once sonra cikar. geri

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Sakin olmakta fayda var bu hafta güzel alım fırsatı verebilir sabah işlem en güzel işlemdir. Sa va ş haberi herşeyi tersine çeviri p yukarı çekebilir

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Cumadan geçecektiniz böyle zamanlarda önceden alacaksınız tedbiri, kaç haftadır uyarıyorum fed haftasına ons tarafında girmeyin diye ytd

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Geçemedim hocam dolar a marj var sanırım geç kaldım düşüyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum