Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0900 06:19:14
EUR 35.1461 06:19:14
USD 32.2217 06:19:14
ALTIN ONS $2388.2250 06:19:14

Konu: Gümüş Fed tarihi Günlük Grafikte Düşüş ihtimali

Not:Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir...

Yorumlar (177)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

24,40 tan dönemezse alt rakamlar gelebilir fakat şu an stoch seviyeleride hızlı düşüyor, buda çıkışın erken olacağına bir işaret genelde 2 ons alta düşer fed zamanları 26 onsden düşüşe geçtiğimize göre 24,10-24,60 aralığı son nokta yer olabilir azıcık alta sarksa çok olsa 23,80den sonra çıkması gerekiyor, bu dediğim stoch seviyesine göre, rsi dip yaparsa kademeli düşüş çıkış vs en son 22,80 gibi son bulur düşüş muhtemelen... ytd ben kimse al sat satma alma demem genelde fikir veririm profilimi okumadıysanız bir kez okuyun yararı olur illaki... özellikle parite kısmı uzun vadeciler için tecrübelerimi yazdım ytd

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Eline saglik başkan görmemişim ben bunu aklımda şu an karı alıp çıkıp beklemek var insallah doğru karar veririm . sence mantıklı mi

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@cenkooo alt yorum attığım grafiğe göre güncel dolar kuruna göre gelebilecek seviyeler. bence 11,28-11,38 arası bir yerden dönecektir ama dolara bağlı bir durum, dolar sabit kalırsa daha alt rakamlarda gelmeye başlayabilir onsler düşerse eğer ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben gene pcden baktığım gibi bakıyorum, farketmiyor. bu sitede mobil yazan yeri pc versiyonuna çeviri yorum, grafiği açıp ordan bakıyorum. telefonu yan çevirince zaten aynı pcdeki gibi bakabiliyorsun tek fark küçük ekranda bakıyorsun xD birde benim tel eski sayılır çabuk ısınıyor biraz

T_u_r_a_n için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

T_u_r_a_n ()

Like verilmiştir. kardesim analizlerin başarılı senden bir isteğim olacak. pc den değil de mobilden bu grafikleri takip edebileceğimiz sağlam bir program adı senden rica ediyorum. amacım balık verilmesi değil tutulmasını öğrenmek şahsım adına düşüncem. mobilden takip edebileceğim güvenilir bir program bulamadım. yardimci olursan sevinirim ytd

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Alt yorumdaki dediğim olay gerçekleşiyor, kısa grafiklerde stoch dipte olduğundan aşağı düşemediği için günlük grafik kısa grafiklerde stoch seviyesi tepeye gitmeye uğraşacak, 3 ve 4 saatlik rsi dip yapmadı hem onları dip yaptıracak muhtemelen hemde günlük grafikteki stoch seviyesini kademeli dibe düşürmeye uğraşacak gözüküyor ytd
not: bana göre çıkış geçici gözüküyor, kişisel analizmdir ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şu an hem ons hemde TL grafiklerinde 1den 4 saatliğe kadar stoch seviyeleri dipte olduğundan günlük grafikteki düşüşe geçemiyor gözüküyor. Ya alt saatlikler bekleyecek günlük grafik düşüşüne devam edecek yada önce alt saatliklerde stoch tepe yapacak hızlıca sonra fed tarihinde olabilir yada öncesinde bilemiyorum geri stoch seviyeleri tepeden aşağı inerken günlük grafiğide dip yaptırıp ordan yukarı çıkacaksa geri artacak, aşağı düşeceksede kademeli düşecek. Şimdilik burası 1 saatlikten 4 saatliğe kadar dip bölgeler stoch seviyesine göre, henüz günlük grafik dip yapmadı buna dikkat edin ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şimdilik askıya alındı, şartlar değişirse yazarım xD fed varken yukarılar zor gelir biraz ytd

___Elif____ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Hocam hep alt rakamlar bunlar ya
Burdan yukarı gıtme ıhtımalı hıc mı yok nerde hanı bızım 27 ons:(

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Like lanir elinize sağlık

4BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sürekli nerden alalım girelim diyenlere, göremediyseniz tekrar atıyorum.

Attığım grafiğe göre şu rakamlar gelebilir güncel dolar kuruna göre

24600/31,10*14,80=11,70TL
24400/31,10*14,80=11,61TL

23300/31,10*14,80=11,08TL
23100/31,10*14,80=10,99TL

22800/31,10*14,80=10,85TL
22600/31,10x14,80=10,75TL

Grafikteki ihtimallere göre gelebilecek rakamlar, bu şu anki güncel dolar kuruna göre hesaplandığı için o anki dolar kuruna göre değişiklik gösterebilir ytd

https://altin.in/by_tarafsiz_adam

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Aslında almaktan çok elimde bekleyeni usd ye gecme fırsatı olacaktı dip yapınca alıp tepkide satılıyor ya işte o tepki de biraz usd için uygun olurmu diye siz iyi takip ediyorsunuz kısaca fırsatları:)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Tahminen nereye kadar çıkar 25 40 da dolar danw gümüşe geçmiştim tekrardan dolara geçmek istiyorum

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

attığım grafikteki yerlere kadar düşebilir, şu an tek olumlu şey günlük grafikte stoch seviyesi orta seviyede sayılır, düşüş olsa bile tam dip yapamadan geri çıkacak sanırım rsi ytd

Gs_m_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tarafsız dosta teknik anlamda katılmamak namümkün. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Tahmininiz nereye kadar geri çekilme olur

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben almam şahsen gereksiz risk bana göre, daha günlük grafikte rsi yarı yerde bile değil, :) tam dip yaparsa burdan alanda terste kalır, ytd

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Kisa al sat için gümüş ons burdan tepki yapması beklenirdi sizce

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buradan al demiş gibi :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

tl olarak gördü evet xD

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İğne attığı yeri gördü gümüş TL demi

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam rsı ve macd dipde buradan dönmesi gerekmiyor. mu

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Nereye kadar iner hocam sizce

0BeğenmedimŞikayet

Dardayim ()

Hocam 0,83 den dolar a parite etmiştim ytd olmadan gümüşe geçiş tahmininiz nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Çetinn_ ()

Bak gene yaptın yapacağını :)))

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Geçtim usd bakalım nerden dönecek

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

10.5 kuruş fark var hata olarak

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Full geçtim usd a nasip artık
Tekrar nerden geçeriz gümüşe

bu_nedir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Myagmurr ()

Düşecek dediysen düşer

3BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şimdi millet diyor gene düşüş grafiği attı piyasayı mahfetti xD sanki ben düşürüyorum ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum