Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0651 08:56:10
EUR 34.5378 08:56:10
USD 32.4037 08:56:10
ALTIN ONS $2288.1600 08:56:10

Grafiği gönderen: Varabey

iii/1 ytd

Yorumlar (538)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_kuğu ()

Yapacağı orana bağlı beklenilen yada beklenti altinda artirim olursa ons cikar beklentinin üstünde yapilirsa düşer ons kendini oncesinde ona göre fiyatliyor

Selo4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Ben gün içinde gümüste 23,80 ve altı bekliyorum bakalım

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Unitamamissin dunku gibi hangi gun ne olmus hatirlamis olman sasirtici

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Var bi terslikler bizde. :(( bu gramlar gidici abi ya

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

İlk alım zamanlarımdı hocam yatırım konusunda birazda tecrübesizdim

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Son olarak 430 tl'den 50 gr. aldım bende borç vermek zorunda kaldım 418 tl üzerinden bozdum
Bozduğum gün 426 sonraki gün 436 en son cumaya 450 olmuştu

0BeğenmedimŞikayet

Selo4141 ()

Bilgi için teşekkür ederim anladığım şu ki fed faiz arttırdı mi ons yükselir

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Fed faiz artıracak istesede istemesede %13 yıllık faize kadar çıkmak zorunda bu onslara yarıyacak ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aleykum selam kardesim.338 de aldin yuzde 10 dustugunde zarar kes yapmis olsaydin 300 de satar 250 dibi bulamasan da 260 da bile alsan gram artirmis olurdun yani soylemek istedigim yuzde 25 e jadar zarar keste gecikmek yanlis strateji olmus. bejledin yine cikti ama zarar kes yapmamis olmakla yuzde 10-20 gram artirma firsatini kacirmis oldun. bunlar ders olmali tecrube icin illa para kaybetmek yada firsat kacirmak gerekmiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Bende ortalamayı alımlarla 286 tl'ye kadar düşürdüm sonra zararla bozum gümüşle tanıştım al sat ile parayı çıkardım

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Belki her gram için 1.3 cent veya burdan döner diye bir ifade artık hayırlısı ytd

Unutulmaz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Unutulmaz_ ()

Düşüş var yani 1.300 dahami

0BeğenmedimŞikayet

Selo4141 ()

Inşallah hocam 20 aralıktan tersteyim lakin üst üste hatalarımdan dolayı 12k zarardayım acemi hatalar yaptım yavaş yavaş doğru adımlar ile toparlamalıyım bilmediğimden soruyorum fed faiz arttırımı yapınca ons nasıl bir hareket alır yani düşer yada çıkar gibi net birşey var mi araştırıyorum dolar tl karşısında değer kazanıyormuş öğrendim ama ons hakkında bir şey öğrenemedim

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

25 nisandan sonra başlar sn selo4141 ytd

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Ooo abi burdada beraber alim yâpmisiz :)) yalnız ben 250 ye düşünce birine borç vermiştim ama tl olarak gram başı 140lira yaklaşık zararla. ha niye tl olarak dersen sevdiğim biriydi oda bana öyle yapardi

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bilmukabele

uluçınar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uluçınar ()

Anladım sagolasın sahur vakti geç yazdım kusura bakma . hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen altin ons su anda gecen seneye gore yuzde 8 deger kazanmis iken gumus ons gecen seneye gore su anda yuzde 7 deger kaybinda. gumuste kazanan al sat ile kazaniyor . zaman gelince guzel de cikiyor. dususu de biraz uzucu oluyor ama gumusun dogasinda boyle agresif inisler cikislar var . duserken hep dusecek cikarken de hep cikacak dusuncesi yanlis.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Selamlar yılmaz hocam bende 2021 yılında 338 tl'den almıştım 250 tl'ye kadar düşmüştü saç baş yolmamak elde değil gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

Selo4141 ()

Hocam 28 usd yolculuğu tahmininiz ne zaman başlar bunun ile ilgili bir çalışmanız var mı?

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Maalesef dogru burda olay temel ve teknigin ayrıştırılma gerçegi gümüş nerde çıkar kim alır kim satar rasyoları nerde ne amaçla diye sorgulamadan saga sola çizgi çekmeyle olmaz sn yılmaz 34 arkadaşlarımız bunu ögrenmeli çin gümüş alır diye yazdımı ortaya yazıyorum çin %17 glabal gümüş üreticisi %24 stok ve kullanıcı fiyat yükselsin istermi diye kimse sorgulamıyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platine para yayirmadan once platin hakkindaki haberleri okunsa uzak durmak gerekliligi zaten anlasilirdi . teknik analize gore dipler yukselmesi lazim diye dalanlar cok oldu ben dahil bu da ders olsun temel teknik birbirini destekler temelsiz teknik yaniltici oluyor

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Platinle ilgilenmiyorum çin in imalat sektöründe 1 yıldan buyana talep azaltması platin için şu anda konvertibel bulmuyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

uluçınar ()

Kardeşim platin için hiç çalışman oldumu rica etsem platin içinde bir bakabilirmisin teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

uluçınar ()

Mesajın anlasilmistir kardeşim beklemeye devam inşallah ya kısmet deyip bekliyorum insallah

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Daha derinleşecegini pek düşünmüyoruz 23.86 belki burası diye belirtigimiz olması gerekenler ytd

0BeğenmedimŞikayet

uluçınar ()

Allah razı olsun kardeşim sağolasın. insallah daha da derinlesmez düşüş üste o zaman canımı gerçekten çok yakar

3BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn uluçınar ana hareket noktalarını sdece belirtebiliyorum ara pozları kendiniz ayar layınız biz müdahale gerektigi zamanlarda yazıp çıkarız Allah cc rızası için

1BeğenmedimŞikayet

uluçınar ()

Teşekkürler kardeşim sağolasın zararı biraz büyüttüm gözümde şahsen senin grafiği biraz geç çözdüm yoksa 26.2 de yıllardım. kismet diyorum artık yapacak bişey kalmadı.26 da stop olmam lazımdı olmadım tepki yapardiye. suan 60 bin zarar var bekleyecem zarar kes zamanında çok canımı yaktı.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bilmukabele

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum