Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0655 04:38:20
EUR 34.5723 04:38:20
USD 32.4233 04:38:20
ALTIN ONS $2286.2650 04:38:20

Grafiği gönderen: Varabey

iii/1 ytd

Yorumlar (538)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

bereketli olsun abi.

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ambar %60 dolduruldu ytd

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Öngörülerine güvendiğim insanlar arasındasınız emin olun, elimde son adımlık bir mermi var, onu iyi değerlendirmek istiyorum, bu yüzden sordum:)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Ok teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bendeki hedef 23.6xxx gidermi gitmezmi diye düşünerek trade yapamam sn avcılar 34 ytd

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

23.6xxx sonmu sizce usta? Dahada güneye gidermi dersin?

1BeğenmedimŞikayet

Zaza2334 ()

Hayırlısı olsun bende düşünüyorum ama parçalarda tükendi üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

1 parça daha ytd

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Teşekkür ederim cevap için

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Grami destekleyecek su siralarda dolar dironslarda kisa vadede mayisa kadar cok surpriz beklememekmlazim olaganustu durunlar haric ytd yine de 23.30 da alim emri girdim ki olasi yukselisten faydalanayim diye. buralar dip diyen varsa gumus ons 23.92 alim yapabilir kimseye etki etmek istemem 23.85 desteginin uzerinde destek almaya calisyir su anda destegi kiracak mi yoksa tekrar 24 lere gelecek mi kesin bisey diyemeyiz ... kanaatime gore fede kadar cikmasi icin cok neden yok ama dusmesi icin var carsamba yukselis bekkiyorum cok dusuremezler dusuncesindeyim ytd

Bjk3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

10 lar deyip kafa karistirmak istemiyorum ama altin ons 1900 asagisina sarkarsa 10 lar rahat gelir benim fikrince ayrica 10 lara 0.35 kalmis zaten yaklasmisiz yani cok uzak rakamlar degil . dusus devame derse bugun gelmezse yarin gelebilir ama 10 bekliyorum diyemem altin onaun durumuna gore beklerim diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen yine de kademe islem yapacagim diger kademeyi 11 asagisina saklayacagim ama ondan cok emin degilim altin onsun 1900 asagisi gumuste 10 lari getirir bana gore ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

23.6xxx ytd

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Satış poz satın alım demek sn yılmaz 23.30 da parça alıp satış için yatırım yapacaksınız anlamında ytd

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

@Varabey dip beklentiniz neresi

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hayir parca aliacagim 23.30 da elimde gumus yok full dolar ve euro dayim

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Yani 23.30 da parça satış poz açaçaksınız hayırlısı olsun ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Cuma yada Perşembe o rakamdaydi hocam. :)

Bitirdin_Bizi_Gümüş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bitirdin_Bizi_Gümüş ()

Nerde o günler!

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Buralardan 24.70lere gitse herkes elindeki mali boşaltacak:)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Trend gecici de olsa dusus ise yukselisler satis firsati degerlendirilmeli kimseye satin diyemem tutan yine kazanacak amac gram artirmak gumus zamani gelecek 28 dolar lari da gececek diye dusunuyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Buradan dönerse çok canım sıkılır he

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aralik ocak aylarinda 23.30 guclu direnc seviyesi gizukuyor ben de oralar simdi destek olabilir die alim emri girdim kademe ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Tamda bu yüzden alım yapmıyorum TL nin yarısını giris yaptım 11.7 de diger yarışı tam dipte giriş inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Güçlü para sessizligi sever panik yapanlar umarım pişman olmazlar 23.6xx lerden yukarı dönerse ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

1900e çarparsa malesef asagisida görünür. ya buradan yada 1910dan yukarıya gitmeli yoksa aşağısı sıkıntı yani

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bazı arkadslar panik yapıyor onu demek istedim. insallah elimizdeki mali icizdan vermeyiz yani . bence ekranda. Uzaklaşmak daha iyi . yoksa eldeki mal. ucuza gidecek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum