Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0852 22:29:58
EUR 34.9525 22:29:58
USD 32.1851 22:29:58
ALTIN ONS $2424.3250 22:29:58

Grafiği gönderen: Varabey

iii/1 ytd

Yorumlar (538)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 10 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

5BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn yusuf krc 21.44 de 26.76 hedefini verdik 26.9 dönüş yaptı 3/i hedefi olarak sonra 3/ii hedefi 24.2 ile 23.86 arası bir hedef belirledik alt uzantısı olur olmaz lakin 21.986 üzerinde kaldıgı müddetçe teoriye göre iii hedefi 28.64 dür ytd

Yusuf_krç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

24:20 den 26:76 yolculuk başlıyor 14 içinde doğru anladım mı

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İi ile iii arası oluşum kalan süre 14 gün ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Mecburiyetler sn heros ve komik olan abd de bir ekmek 3.49 usd ytd

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

abd. bu. çılgınlığı yapabilir mi. üstat
sinirlari zorluyolar sanki
bu sene. %10 uzeri enfilasyonu goruruz sanki. abd de
")

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bu hareketleri yaptı ve yapıyor sn yusuf krc 24.0x lerde alındı 24.9x lerde satıldı ve şu şekil not düşüldü her 4 cent için 2 cent anlamı buydu 26.76 i hareket sonu dendi ii hareker alanı anlatıldı yıllık bariyerin 21.986 oldugu ifade edildi ytd

Yusuf_krç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Teşekkür ederim. Ben profilinizde biraz geçmişe dönük bir okuma yapayım saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Emeğinize yüreğinize sağlık ALLAH yâr yardımcın olsun işin gücün rast gelsin hayırlı sahurlar olsun cümlemizin

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Aslında komik bir cevap olacak 10 yıllıklar için yıl içinde yüksek faiz bekliyorum 0.50 0.75 lik artışlar küçük rakamlar olacak benzetmelerle anlatım konuya dikkat çekmek için ing iltere ve abd için bileşik ve hizmetler pmı de sebepsiz mart artış oranları diye parantez açtım konu bu sn miryaz52 tşkr bilmukabele hayırlı sahurlar ytd

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Abi gelirsin yorumunu yapar gidersin çok karizmatik buluyorum seni de ne dediğini anlasam çook iyi olacak mesela yukardan anladığim 23:86 dan dönecek yukarıdada 24:92 ye üğrayacak doğru anlamişmiyim ::))

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Cevap ve kibar konuşmanız için teşekkür ediyorum sizide taktir ediyorum son olarak abd 10 yıllıklar hakkında bir görüşünüz var mı ? Hayırlı sahurlar olsun bu arada

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Aradaki karı almadan bırakmazlar daha önce her 4 cent için 2 cent diye bir mesaj yazmışdım anlamı biz 1 kazanırken onlar 4 kazanırlar fomonun trade ni çıkarmaları gerekir sn miryaz 52 kısacası insanların pisikolojik durumlarına ve kasa durumuna göre senaryo uyduracaklar ytd

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Tamamlanmadı mı ii @Varabey

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

0382 0236 arasındaki 23.86 ile 24.92 tamamlanması 3ii ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

Kanımca Veriden sonra 12ye dayanır

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam tecrübe eğer yaniltmazsa veri zamanı öncesi düşüyorsa veri açıklanınca inşallah çıkacaktır. bakalim az daha sabir

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fener_ ()

Kardeşim düşüş beklemiyorsan neden sattın? :)

Bjk3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Şeytan demez iyilik der hocam:)

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bugün cuma hocam ucuz veriyor normalde ama bilmiyorum inan

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Hemşerim şeytan mıdır? Bilmiyorum alma diyor :)

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adi_bende ()

Saat kaçta veri

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Est, bu arada Allah kabul etsin, Cevap içinde teşekkürler

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam bu FIBA burası ile aynı veriyor geçende aynısını yaptı 23.90 gördük bu gün de olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Bu gümüş bıktırdı artık hızlı zamanları geçti gibi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum