Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0872 12:37:04
EUR 35.0325 12:37:04
USD 32.1997 12:37:04
ALTIN ONS $2416.4400 12:37:04

Grafiği gönderen: Varabey

iii/1 ytd

Yorumlar (538)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Herkes 12500den satacak sonra 13lere doğru gidecek bu gümüş:)

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bu kurla 13.20 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam hedef iii mi demek istiyoruz burada

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bu kurla 2 tl gram başı iyi para 1/6 ödül / fiyat hadi bakalım çalışın çalışın ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Zeyce 61 ana hatları yazıyorum ara satış pozları belirtmiyorum insanlar bize göre işlem yapar biraz daha düşer veya çıkar polemige sebep olur ritmik penetre bekledigimi 1/3 oranla belirttim kısada alsat ypan arkadaşlarla istişare ediniz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Her 1/3 ödül satış poz oranı 4 cent için 2 cent ytd

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Üstat biraz daha açık söyliyim :) bundan yaklaşık 20 25 gün önce falan Altın sayfasına gelip altın gram 960 tl civarındayken sayfaya gelip iii diye bişey diyip bir grafik attınız ve sizin o grafikteki çıkışın son bulduğu oran, ben o an altınların hepsini sizin grafiğe bakıp en üst orandan satmıştım, sanırım yükseliş buraya kadar diye anlamıştım ve o andan itibaren altın düştü dahada o orana yaklaşamadı, bakın bir kelimenizle neyi anladım bir kaç kelimenizle neleri anlarım düşünün artık :) lütfen sizi eleştiriyorum gibi algılamayın, naçizane istek diyim

1BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Eyvallah kardeşim. Teşekkürler @Varabey

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Rakamlarla ve cevaplarla 50 kere belirtmemiş olsam haklısınız ve bu platformlarda graf ve işi bilen insanlar hariç acemiler için 50 kere fiyat yazdım ytd

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Şöyle söyliyim, eminim çok tutarlı grafikleriniz var bundan zerre şüphem yok, velakin burada önemli olan insanların yatırım yaptıkları zaman aralıkları, uzun vadeli yatırımcı için pek bir şey söz konusu olamaz, hatta bu tip yatırımcı modelindeki
insanları grafiklerlerde bağlamaz çünkü uzun süreli yatırım yapmış adam, ama birde 3,5,6 aylık hatta çok daha kısa zaman aralıklarında işlem yapan insanlar var, bunlardan biride benim :) 3 aylık bir zaman dilimi için burdayım mesela, eminim emtialardaki bu düşüşü sizde diğer bir kaç usta arkadaş gibi sizde öngörüyordunuz, ama tabi buradaki çoğu insan acemi olduğu için grafiklerinizin dilinden anlamıyordu haliyle onca insan zarara girdi, hani diyorum biraz daha basit ve anlaşılır şekilde grafiklerinizi yorumlarsanız, insanları zarara girmekten kurtarmış olduğunuz için hem siz mutlu olmuş olurdunuz hemde zarara girmekten kurtulan insanlar mutlu olurdu, umarım kısaca meramımı anlatabilmişimdir, saygılar iyi çalışmalar,

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi bugunki düşüşten 28 e gider mi onu gördüm ben sanki

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

grafiği işte biraz takip edeceğiz güzel grafik @ASRN hocamızda buna benzer çizmişti oraya bak istersen

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi neyi önemsedin ben varabey hovmcamin grafiğinden anlamiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

@6ncı_his bunu önemsiyoruz abi @Varabey'e teşekkür ederiz

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Aslında haklısınız sn avcılar34 lakin insanların anlaması için biraz emek harcaması amacımız ve sorgulamaları ne ve hangi maksatlla oluyor bu teoriler ve prensipler ve anlatımların hepsi aslında çok uzun analizlerin sadeleştirilmiş hali ytd

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Usta be seni anlamak için 40 tane üniversite diploması almak gerekiyor herhalde, daha sadeleştirip anlatamazmısınız, en azından insanlar faydalanır, sizinde faydanız olur bu konuda, ne dersiniz? :)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

hadi hocam inşaALLAH yarar.

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Şimdi prensip ve teorinin işe yarayıp yaramadıgını anlayacaz ve ikizim işyo raz tibe tapiçki grıyaznı ytd

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

30 marttan sonra 3ii sonu ytd

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

hocam teşekkürler bol bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Fomo yüzünden ii noktasını kestirmek zor i noktası için 26.76 diye düşünüyorduk 26.94 kadar çıktı ii için 24.20 ile 23.86 arası bir rakam diye düşünüyoruz ytd

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

hocam 2 i 23.80 nemi tekabül ediyor.

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Muhtemelen

sumeyyes için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sumeyyes ()

Tamamlayacak gibi duruyor @Varabey

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ve 3/2 ii tamamlandıktan sonra fiyat 3ün iii olarak devam edecektir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ben tşkr sn fatih

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ara dalgalardaki oluşumlar için kesik çizgileri takip edersek kar eder zarar etmeyiz sn fatih sessizce parayı götürüp lansmn yapanlar graf işi bitti ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Amin inşallah hocam

Yda23 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum