Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 15:55:01
EUR 34.9839 15:55:01
USD 32.2051 15:55:01
ALTIN ONS $2414.8350 15:55:01

Konu: Ons Çıkış ve Düşüş ihtimali 27.02.2022

uzun vadede çıkış gelebilir...

Kısa vadede düşüş gelebilir...

Yukarıda önceden attığım 2 grafiği karşılaştırmanız için birleştirip atıyorum, birinde 1885-1887 üstü kalıcı olması durumunda Altın ons ilk etapta 1977 yi geçmesi gerekiyor, devamında 2000lere gelebilir hatta geçebilir gözüküyor. Diğer grafiğimiz ise günlük grafiğin artık aşağı döndüğü kısa vadede düşüşün olabileceğine işaret ediyor gözüküyor ytd

not: Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir. ytd

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

61ts61 ()

Bol kazançlar ustad

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Kırdı diyorsun

3BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

1 parça gümüş alınmıştır ytd

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

İzlemedeyim

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Az sonra 4 saatlikte ons olarak kesişme olacak, o olduğunda onsler yukarı atabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim ben Gram altın alacağım dolar ile. ugrasama gümüşü takip edecek diye duruma göre bakarım alırım sonrada dokunmam. zaten vardı gram ekleme yaparım . bakalım ne olacak altın ons

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam haber yönünü belirleyecek galiba

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Onslerde son durum,
Altın ons 5dk lık grafikte rsi tepe yaptı aşağı kırabilir, 15dklık grafikte stoch tepe yaptı oda aşağı baskı yapabilir, 30dk lık yukarı kırdığı için çıkış olabilir, saatlik grafikte stoch aşağı giderken dibe yakın yukarı kırmış önce üste çıkmayı deneyebilir, 2 saatlikte rsi yukarı kırmış olsada stoch seviyesi aşağı gidiyor bu yüzden onslerde aşağı baskı var, günlük grafikte ise yukarı kırmıştı sabah fakat şimdi ayrılıyor, yani aşağı gitmeye uğraşıyor fakat tekrar yukarı kırabilir kararsız şu an, özetle her 2 tarafada eşit gitme potansiyeli olarak ytd

not: dolar dada benzer bir durum var arkadaşlar, kısa grafikler düşüşü işaret ederken 4 saatlikte bir kesişme var o olursa yukarı atabilir tekrar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Hem ay sonu kapanışı hem de görüşme olacağından dolayı. Bir de dolar ın salması vardı ve hepsi gerçekleşti şuan. Şimdi önemli olan görüşmenin olumlu mu olumsuz mu olacağı. ytd

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

24.36 dan geçtin herhalde orayıda beğenmedim ben bak :)

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam iki parça dolar a geçtim:)

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Hocam naptın gümüşte misin?

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

1881 saglam tutar diye dusunuyorum tutamazsa 1850 ye kadar yolu var

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

1877 Altın a inerse ben baya beklerim almak için bendeki dipler daha aşağılar xD ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ordan dönmezse 1863 ten döner kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Yurt_turan ()

R u s Altın satışı yapabilir mi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

23,80 e gelirse destek olursa tekrar alacam gümüş :) ytd Altın onsde 1877 den dönmesi lazım en fazla aşağı kırarsa beklerim muhtemelen şimdilik ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

gümüş ons olarak değilde Altın ons olarak takip ederseniz daha yararlı olabilir, çünkü onsler hızlı çıkarsa düşerken gümüşüde yanında alabilir, aynı şekilde çıkamazda altın ons aşağı salarsa gümüşüde direk aşağı çekebilir. Onsler şu an zayıf malasef bir düşüş gelme ihtimali var gibi ama gerginlikten dolayı önce artış gelirse dediğim gibi gene altın onsde haftalık çıkışı tamamlamak için üste hızlı çıkabilir, düşerken üstte yakalanmamaya çalışın, orda yakalanan strese girer uzun süre, özellikle dolar artmaz ise önümüzdeki aylar belkide fed faiz arttırırsa şayet onsleri aşağı çekebilir ytd not: kesin düşürür demeyim ama dikkat edin yani...

Mido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mido ()

Tesekkürler hocam günaydın

4BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

dolar ın zorlanabileceği direnç seviyeleri
14,29
16,88
18,26 artık nereye kadar çıkabilirse ytd

ons tarafınıda Altın onsye göre takip ederseniz daha sağlıklı olabilir hızlı çıkış olursa şayet,

Altın ons zorlanacağı seviyeler
Altta 1908 zayıf destek ve direnç
1887 (güçlü destek)

Altın ons üstte
1916 (1917 geçilince artış hızlanabilir)
1977 (güçlü direnç bölgesi üstüne atarsa 2000 olabilir belki :)

Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir ytd

dileyen buna göre takip edebilir...

https://altin.in/by_tarafsiz_adam

Daha önce çıkış olmadan öncede fikir edinmeniz için attığım bir yazıdır, ilk çıkışta 1977 üstüne çıkamadı ve ordan düşüştede 1877 destek görevi gördü şimdilik, göremeyenler için tekrar alıntı yapayım :)

6BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim banada mı dl vermişler. Kö tü bir söz söylemek istemiyorum.

45 dakikalık grafikten baktığımızda gümüşün yukarı devam etmesi için 24,50 üzerine atması gerekiyor.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gene 3 dl vermişler üçünü de düzelttim

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de düzeltmeyi denedim ama önce düzelmiş gibi görünüyor ama 24 saat geçtiği için düzelmiyor.
137 tane takipçi 24 saat içinde biride mi girip bakmaz arkadaşın sayfasına ?
Bir de dl verenin derdi ne ben anlamıyorum.
Şimdiye kadar kimseye dl vermedim.

hkaratas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hkaratas ()

Günaydın kardeşim dll leri ben duzelttim

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Neden cin almassa sıkıntı hocam anlayamadım. dususun habercisi mi oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Samet_kılıç ()

@By_tarafsız_adam normal bir gün olsa anlarım şuan ortalık karışık böyle bir durumda düşüş olacağını düşünmüyorum lakin aysonu kapanışı dolayısıyla ufak düzeltmeler yapar ama yön yukarı

2BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Yine de teşekkürler dostum. Kalsın öyle madem o da nazar boncuğu olsun.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfana girdim denedim. Olmuyor üzerinden 24 saat geçtiği için dl düzelmiyor. Önceden yazsaydın düzeltirdim.

10BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Hayırlısı ne ise o olsun. Bu ara da benim şu 2 dsl eksiyi düzeltirsen memnun olurum. Elbette bğeni hakkın varsa :)

4BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şimdilik 2 ve 4 saatlik olumlu, kısa grafiklerde düşüş olabilir ama geçici gözüküyor gibi duruyor. Tek sorun 1 saatlik stoch hızlı tepe yapmış, o düşüş başlatabilir sıkıntı orda, düşmesede aşağı baskı yaparsa üste çıkma hızlı değilde yavaş yavaş olabilir, aşağı baskı yaparsa günlük düşüşede geçebiliriz ama bunun olması için svş ın bitmesi müzakerenin olumlu geçmesi felan gibi şeylerin olması lazım ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum