Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:39:52
EUR 34.9839 14:39:52
USD 32.2051 14:39:52
ALTIN ONS $2414.8350 14:39:52

Konu: Ons Çıkış ve Düşüş ihtimali 27.02.2022

uzun vadede çıkış gelebilir...

Kısa vadede düşüş gelebilir...

Yukarıda önceden attığım 2 grafiği karşılaştırmanız için birleştirip atıyorum, birinde 1885-1887 üstü kalıcı olması durumunda Altın ons ilk etapta 1977 yi geçmesi gerekiyor, devamında 2000lere gelebilir hatta geçebilir gözüküyor. Diğer grafiğimiz ise günlük grafiğin artık aşağı döndüğü kısa vadede düşüşün olabileceğine işaret ediyor gözüküyor ytd

not: Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir. ytd

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Valla ben risk etmemek için aldığım gümüşü full çıktım aşağı düşecek gibi bu günlük düşüşe geçerse kötü olur dikkat edin ytd

Kral7714 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral7714 ()

Eyvallah. Altın gümüşü dolar a geçtim. Komple platin alınca ortalama 500 oluyor. En yakın olan platin.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ondada aşağı düşüş görünüo şimdilik ytd

Kral7714 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral7714 ()

dolar ın bir kısmını platine geçtim. Platinde gidişat ne durumda hocam?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons yukarı kırdığı için günlük grafikte aşağı düşmekte zorlanıyordu, şimdi o açılıyor eğer aşağı kıracak şekle gelirse sert düşüşler gelebilir dikkat edin ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla bir toparlasa güzel çıkacakta 4 saatlikte stochta dipteki gene güzel çıkarda gündüzden beri çıkarken baskı var az, o baskı kalksa gider yani yukarı çıkası var belli :) normal şartlarda aslında günlükte sert düşer buralardan ama işte svş tan dolayı haftalık çıkış tepe yaptırmaya gidiyor yada stoch seviyesi tepe yapınca dönecek, zaten tepe yaptıda dönmeye uğraşıyor, döndüğünde belki düşebilir artık diye tahmin ediyorum ytd

bu_nedir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Bekliyorum düşmesini :) parite yaptım

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an kısa grafikler düşüşe geçmek üzere, toparlayamazlarsa onsler biraz aşağı salacak gibi, günlük grafikte henüz yukarı kesmiş vaziyette ama kısa grafikler işi bozdu önce biraz aşağı düşecek artık ne kadar düşer toparlar bilemiyorum, grafiğin yarısı düşüş yarısı çıkış gösteriyor :) önce aşağı düşecek gibi sanırım baskı kura kura onslerin çıkmasını engellediler, 1917 yi geçse uzun süre dursaydı şimdiye daha üstlere çıkabilirdi ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

gündüz satmıştım 1 parça fazla düşerse alırım alttan diye ama çok fazla düşmedi bende gram eksiltmeyem diye 10,96 gibi sabah satmıştım geride şimdi düşünce 10,88 de aldım açıkcası sattığıma bile değmez bu arttırdığım gram için xD satmasamda olurmuş ytd

Sümeyra_81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Kaçtan aldınız acaba. 23,8 aldığımı bekliyorum bende çıkmak için. Şuan çok kararsızım

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Bekliyim ozaman biraz daha

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

toparlayabilir kısa indikatörler geçici düşüş gösterip fake atar bazen, 1917 yi ilk seferinde kıramadığı için alttan destek alıp tekrar kırmayı deneyecektir muhtemelen ytd saatlik üzerinde kalabilirse hele birde kapanış yaparsak gece gene coşabilir onsler ytd

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Yapıyımmı parite uygunmu şuanda

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kısa indikatörler aşağı kırdı gene o yüzden 4 saatlik yukarı çıkmadan dönüyor, 1917 geçilemedi bu yüzden akşama toparlarsa gene çıkar belki şimdilik aşağı gitmeye uğraşıyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Dönerse sana zahmet yazda parite yapalım bari

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

tekrar aşağı kıracak gibi kesişti ama olmadı bu yukarı döner inşallah yoksa boşa almış olacam :)) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Istanbul_123 ()

Banka dan Altın almak biraz ahmak lik yanlış yapiyor snuz fiziki alim yapın pilaka altın in alır iken de satar iken de kârlı

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

479ten platin pardon kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Kırsın ana paradan 10 bin zarar

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

paso bankaları zengin ediyoruz işte

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Hayırlısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

1904 ten grama geçmiştim 480tende platine geçtim:))

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

An itibarı ile Altın onsde 4 saatlikte yukarı kesişiyor, birazdan 1917 direnci kırılırsa altın ons tepelere gitmeye uğraşabilir zamanla ytd

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Herşeyin yüzde 300 arttığı bir ortamda $ daha neyi fiyatlayacak:)

Hasanbaba0032 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Son 6 ayda %150 artdı herşey ben dolar cıkmadı tarafında degilim piyasa fiyatlama yapamıyor işler yürümüyor dolar yüzünden

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

dolar da varda dolar çok artmasada olur, birden arttımı herşey pahalanıyor, burdan ettiğim kârın 5 fazlasını ödüyoruz piyasaya, tek avantaj tl de kalandan bir miktar daha avantajlı oluyoruz böyle olunca, yoksa her türlü zarardayız :)

Hasanbaba0032 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

dolar desteksiz cıkarsa saglık lı yürür ons

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Hayırlısı bahalım Altın onsdede bir kesişme var oda olursa dahada artabilir ytd not: onun kesişmesinede az kaldı

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Tam alımımla arttı xD hadi hayırlısı geri dönmezse güzel olur ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum