Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:45:30
EUR 34.7748 14:45:30
USD 32.4684 14:45:30
ALTIN ONS $2337.9850 14:45:30

Grafiği gönderen: celik2119

37.300'ü aşarsa buluta giriyor. Bir parça alırım. 40.000'de buluttan çıkıyor. Bir parça da oradan alırım.

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Euro—dolar ()

@celik2119 , benim döviz ve kıymetli madenlerdeki durumum. Katılmadığım, tl de kaldığım bimyükselişte, tepelerden girmem. Dr. Buna bi çare. 5, 6 kez olmuştur. Kendime bu durumu anlatırken elim, çoktan tuşa gidiyor. Hesabı kilitlemem gerekiyor ?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Stop loss yaptim bir iki tanesine bakalim sanki alim fırsatı vermeyecek gibi görünüyor 397'den bnb fln aldim gece gece :D hayırlısı artık soluksuz 50bine giderse üzülürdüm almasam, size de bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İşte sorun burada oluyor. Belli bir kurala göre almayınca tüh erken sattık diye tekrar alıyorsunuz. Bu kez de düşünce panikleyip zararkes yaparsınız. Halbuki 37 binden aldıklarınızı satmasanız 43'ten 42'ye düşse panik olmazsınız.

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Tekrar aldım stopl loss ile hey Allah'ım gülüyorum kendime hic düşmemiş soluksuz çıktı direnç 45bin heralde bu dedikleri gibi 100bin olacak sanırım bu nasıl çıkış bir gecede böyle

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Günaydın çelik hocam size bişey sorcaktım. Bir koinin satış yerini tespit ederken nelere bakıyorsunuz rsı macd falan mı kullanıyorsunuz. Satış yerini iyi yaptığınızı biliyorum. Bize ne tavsiye edersiniz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bereket versin. Kar etmek güzel tabii. Ama erken çıkınca büyük vurgunu kaçırabiliyor insan. Zaten birçok işlemde zarar yazıyoruz tutturduğumuz zaman hepsinin acısını çıkarmak gerek. Sloganımız ‘koşan attan inilmez'

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Evet hepsini sattim biliyorum soylemeyin bisey:) şöyle bu işle ben ilgilenmiyordum acemiligimi atıyorum firsatlar bitmez diyecegim bundan sonra ne zaman alacagimi nerede satacagimi hangi coinin ne kadar yukselecegini öğreniyorum 36.100'den almistim btc 'i :) sol busd 89 dolar dan almistim erken sattim

0BeğenmedimŞikayet

Eymen21 ()

Çelik bey mrb altlar hiç yükselmiyor neden

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Coinleri mi sattınız?

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Kirmizi oldu mumlar sattim ben hepsini :) erken satmamisimdir inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Benimde miniklerle devam starl ufo raca ceek shib reef

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Çelik hoca terse kalıyo zaman zaman takip ediyorum ben, moral oluyo bana :)) btc

uzman06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Giriş ve çıkış yerlerini tutturmada yardımcı oluyor değil mi ozman yanlış anlamadım değil mi

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Hocam siz aldiysaniz bu iş tamamdır.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Çelik Hocam Hayırlı Bereketli olsun İnşaALLAH
Yanlış anlamayın siz alım yaptığınıza göre bize btc güzel bir yemek parası verecek bu aralar ; )
Çorbadan yemeğe terfi edelim ama değil mi Hocam

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Trend belirlemek için kullanılıyor.

uzman06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Çelik hocam bu ıchimoku nu ne için kullanıyorsunuz birqz bahsetme şansınız var mı

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Bereket versin hocam, şöbiyet parası çıksa yeter:))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ada, sol, bnb, avax. her zamanki adamlarımız.

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Hocam şuan küçüklerde ne onerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sırayla. Önce btc ilerleyip yerini sağlama alıyor, sonra küçükler gelir.

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakanyks ()

@Onursalll01 dostum hangi coinler var sende? spell hakkında düşüncen nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

çelik hoca sence altlara neden para girişi olmuyor?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Naxet İkinci parçayı da aldım.

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Hocam alım yaptınız mı?

0BeğenmedimŞikayet

Eymen21 ()

Tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sol ve ada.

Eymen21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymen21 ()

Ne alacaksınız çelik bey

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İkinci parça zamanı geliyor

0BeğenmedimŞikayet

çaylak_avcı_ ()

Alım yaptınız mı hocam? Alımları stoplu mu yapıyorsunuz? Bir de parçadan kastınız nedir, toplam yatırım miktarımızn ne kadarı olmalı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum