Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 22:16:45
EUR 34.7667 22:16:45
USD 32.3633 22:16:45
ALTIN ONS $2360.4100 22:16:45

Grafiği gönderen: Varabey

iii ytd

Yorumlar (269)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Sayın varabey önceden 23.80 gelir dediginiz rakamların altida geldi, sinrasinda 28 li rakamlari isaret etmistiniz hala öngorünuz devam ediyormu, iyi bayramlar dilerim.

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

22 ye düşecek 20 ye mi:((

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Tahmini dönüş aralığımızı kaç olarak güncellemek gerekir

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

36 usd ye çıkmak için gerekli olan sn 24harfli ytd

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

İyi bayramlar sayın varbey c2 yetmedi mi artık ciğer kalmadı. Artık kuzeye gidelim.

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

V dalgası öncesinde rasyo anamolisi oluşur emtianın kendi arasında c2 ve b2 oluşumu ytd

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Çıkacaksa ona da bı kılıf bulur çıkarırlar düşürmek isterlerse onada bulup düşürürler biz de burda debelenip dururuz :) aldık unuttuk illaki çıkar gecen sene 249 almıştım çoğunu sattım ama az bişey kalmış şimdi çok iyi geldi ortalamam onun sayesinde 452 düştü

Mik777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Platin de fazla üretim varmış o biraz sıkıntı

AsyAda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Kuveyt ve albaraka fx kapatildi, fiba fx farklı bir piyasa mı veya farklı bir sistem mi anlamadım ki neler oluyor

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Aslinda biri yükselirken biri pek düşmüyor bunlar anlaşıyorlar aralarında benim gözlemlerime göre öncü platin o düşerse hersey düşüyor o çıkarken diğerlerinin düştüğünü pek görmedim açıkcasi hakkınızda hayırlısı olsun ama gümüşte hızlı iner çıkar tabiki o aradaki kaybı daha kolay kapatirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Gümüşten telafi edeyim dedim 23.2 ortalama ile giriş yaptım gümüşe

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Ben kullanmıyorum tradeplus umarım Fiba Fx kapatilmaz

baloğlu2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Fed kimin spegin biz buna spegin figüranları aktif etmesi diyoruz abd %13 faize mahkum ettiklerinde durum degişir bizdede figüranları aktif etmedilermi?

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Bu atak Fed kararı hemen sonrası olabilir mi?

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Son cümle harika. Çok şey anlatıyor anlayana like kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Karsız cikmasaydiniz keşke nasıl olsa yukselirdi

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Gümüş mubakkak atak yapacaktir ozaman satıp platin alinir

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Biz çıktık diye uçar platin

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Platin sağlam duruyor inşallah 434 ler diptir artık ona ayıracak TL yok

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Usta haklisinda gumusdu hep fede goreminalip saticaz fed faiz artircam diyip dusuruo kripto paralar okadar dusmedi ya onlsra etkisi olmuo su dansik emitanin icinden geciolar

1BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Platin den buraya geçtik bunda da iniş başlar artık platinden golü yedik sıra gümüşte

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

100 usd nin maliyetide 17 cent unutmayın siyasi etkiler ekonomik olayları tetikler fiyat teklifi maliyetle ilişkilendirilemez ytd

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Hocam toplayan yok satan var gumus zaten cikartmasi kac dolsr 19 dolsr falan oldu olacak silsinler fed niye emitala ryon verio ya ayrismali piyasadan faizle emita olayi istedikleri gibi korku saliolar boyle

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Spek malı geri toplasın ve hızı ayar lasın o zaman sn Abdülhamid

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam bu mezaman yukarı gidecek bundan başka satış yiyende yok

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İv2 den sonraki v hareketini 2465 usd olarak revize ediyorum ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Yılbaşından bu zamana Altın ons 1800 ile 2000 usd arasında kaldı yakacak odun fiyatlarıyla parite oluşssa low c5 trans focus paterninde ikizim topluyordur akıllıdır son hokkabazın el hareketleri ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim ALLAH razı olsun hocam

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hayırlı sahurlar sn ravza

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum