Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:46:29
EUR 34.7748 02:46:29
USD 32.4684 02:46:29
ALTIN ONS $2337.9850 02:46:29

Grafiği gönderen: Varabey

iii ytd

Yorumlar (269)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

5 iv c son 1810 ytd ulaşma çabası ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Evet sn 24harfli

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Sayın Bünyamin. Elinizde %50 bekliyor mu?

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bu senaryo sonrasında %25 lik bir ödül varsayımı ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

1817 çivarında iv2 sonu ve v1 dalgasında muhtemelen 2205 ytd bu dalga uyumu c2 b2 paternine müsade edecektir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Anladım hocam teşekkür ederim hayırlı geceler bereketli kazançlar dilerim

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Desene bu sene gümüşten hayır yok :( bahar aylarında çıkacak diyenlerin sözleride yalan oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam mümkünse grafik paylaşımı yapar mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hobaa. hani sondu verdiğin rakamlar. oradan yukselecekti. simdi ne olduda değişti kardesim

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

Bende ondan bahsettim usta.
Şu ortamda düşmesi beklenmiyor ama grafiklerde bize yol göstermiyor mu?
Yardımcı olmak anlamında paylaştım.

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

Abi grafik için paylaşmadım ben.
Başka bir konu hakkında yorum yapılmıştı o yüzden paylaşım yaptım.

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

@Peyzajcı abi bu yorumu söylüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İnşAllah elimde %50 duruyor ve targeti geçemeyecegini anlarsam onuda satarım ytd

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

İnşallah bu sefer 1930 gelir hocam bizde satarız

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Gümüş onsda da 28.64 hedefi vermiştiniz.
Altın ons 1930 sonrası güney yapacaksa nasıl gelecek o hedef?

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Aslında 1922 ve 1930 bu rakamlar arasında bir nokta ve noktayı göstermediler 1906 sonra 1880 ve 1930 olup düşmeliydi targeti geçemeyince bu günkü olanlar fiyat teklifi dışında bir gelişme beni şüphelendiren ing finans sisteminin negatif borçlanması ve borsaların durumuydu ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

1930a kadar yükselip sonra düşmesini bekliyorsuniz doğrumu anladım varabey

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn Abdülhamid alım satım tavsiyesi vereniyorum bendeki mantık şöyle direnç ve destek yazıyorum risk gördümmü belirtiyorum alım veya satış pozu açaçagım dedikten sonrası kişinin kendi tercihi şimdi asıl önemli konu 21.98 gümüş 1854 altın ons normalde altını n üst target 1930 kadr yükselmesi sonra güney yapması gerekir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam siz 1920/33 arası diyince bizde 1909dan satmadık ama siz satış yapınca yazsaydiniz emin olun bizde satardik. siz 1920 30 rakamının arasında satış yapacağınızı soyleyince bekledik.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Bende borsadan anlamam Altın alışverişim daha eski iki yıldır gümüşe bulastim ama artık tat vermiyor bankalar daki makaslar işimizi zorlaştırıyor

0BeğenmedimŞikayet

Amaç yıldırmak sanırım iyi beceriyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Dertsiz başa dert aldık yine debelen dur

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam inan borsa takva boyutuna uysaydi burada durmazdim emin olun Altın gümüşle ugrasmazdim.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bir düze çıkalım daha temkinli olacağım gerekirse hiç almam gümüş. zaten alma dedi ablam kendini sıkıntıya sokma senden kıymetli değil dedi boşuna sitrese giriyorsun bırak dursun dolar da dedi. bende dolarda idim ama Perşembe sabahı bir al sat yapayım diye girdim dahda çıkamadım. hani derdim sıkıntimda yoktu almak için

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum