Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 15:12:08
EUR 34.7667 15:12:08
USD 32.3633 15:12:08
ALTIN ONS $2360.4100 15:12:08

Grafiği gönderen: Varabey

iii ytd

Yorumlar (269)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Yakayı zor kurtarırız bundan :)

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Kısa vade de üzüyor

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Nerdeyse hep elranda idik ve yükseldi yükselişi değerlendiremedik. suan dipte yine ekrandayiz neden? Madem işlem yapmayacağız ne diye zaman harcarız burada? Vallahi de billahide ben bugün işlem yapacaktım ama yine uyduk bir iki kişinin mesajina bir tık üstü gelir diye yapmadık sonuç hüsran

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maddi manevi zarar hayırlısıyla kurtarsaydım

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Biz bugün neye hizmet ettik kardeşim. ?

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Alım ve satımları kademeli yapmak gerekir sn 24 harfli alım açaçagım dedigim zaman kimseye satıyorum satın diyemem direnci yeya destegi söylerim kişinin tercihi oraya spek ortalıgı karıştıracak diye yazdım ve bunlar öngörü olduki yanılırım sonra niye sattırdın aldırdın diye problem çıksın istemem ytd

0BeğenmedimŞikayet

İnan zararım o kadar büyük ki. Umrumda değil napayım. Kaç ay sene gözü kararttım.

0BeğenmedimŞikayet

Kademe candır hocam da biz orayı yine kaçırdık nasip değilmiş :) bereketli olsun.

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Konuşurken gekmisti kardeşim beraber ekrandaydik. yine dinlemedik kendimizi 1906dan bile satacaktim ben omubu kardeşimize guvendigim için. ama varabeyide çok güveniyorum oda 1920/30 diyince. ama kendisi satmış 1909 dan

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ben kademeli alır satarım sn 24harfli %50 sattım %50 hala bekliyorum her dakika degişen bir konjöktür var ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Onlarla ritim derken anlattıgım konu bu parayı onlarla bir sepet şeklinde powermen yeşillendirmek gerekir coin bütçem %20 emtia %25 kalan parite ler yani haçlar ytd

Coinkolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekran takibi lazım o dediğine emir devri de bitti. Sürekli bakamıyorum ki ben :(

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Satış yapmış varabey 1920yi beklemeden geldi şimdi çok cikabilirsen işin içinden kardeşim 1920/30 arası gekir diyede kaldık öyle 1909 çok güzel rakamdo kardeism . bak sana yine tavsiyem çok okudukça istediğimiz islemide yapamıyoruz. beni dinleseydik emin ol şuanda çok güzel gramaj artircaktik

0BeğenmedimŞikayet

Pozisyonlarınızı kapattınız o rakamlarda doğru mudur sayın Bünyamin?

1BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Nerden ciksak oraya giriyorlar. gumusten ciktim. coinlere gittim. gumus cikti. coinler cakildi. dondum yuvaya tekrar. sizi coinlerden biliyorum. aylar oncesinden isminiz kalmis aklimda. nere gitsek batak. Tl miz guclense de ihtiyac duymasak hicbirine:((Bu arada coin devam mi hocam. yoksa dipleri mi bekliyorsunjz

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Adamlar petrolü 0 usd yapıp sonra 113 usd yapabiliyorlar daha ne olsun al sat ile hepsinin içini boşaltabiliyorlar sadece onların ritmini yakalamak önemli olan ytd

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sanal varlık gibi oynarlar

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Dogrusunuz. Biz sanki gumus bugun piyasaya surulmus gibi davraniyoruz. Kimbilir kaç kurustan aldilar zamaninda:(((

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

The big şhort time 2009

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn coinkolik karşımızda x500 oranla gümüş ve Altın satabilen ing iliz degerli külçe var bu gün %3.5 lik gümüş %1.8 lik altın sattı yani 630 ton gümüş 60 ton altın anlık bunu açıga satış ile yapıyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Hocam grafik analiz bi yana koyarsak.. Bu gumusun kullanim alanlarina baktigimiz zaman, cikarilma maliyetine zorluguna baktigimiz zaman bi gelecegi yokmudur sizce.. Mesela 1 dolar 15 lira 1 gram gumus 11 lira... Bana sacma geliyor. Adamlar sıkıstikca trilyon dolar basiyor. Gumusun cok daha pahali olmasi gerekmezmi. Elimizde oldugu icin mi degerli goruyoruz acaba

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

parite lere bakınca olayın pandemiyle alkası yok gibi ya faiz yükseltecekler yada elde avuçta ne varsa satacaklar abd bile ipotek teminatı satmaya başladı ytd

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bilmukabele dost ekonomiler patlıyor ne var ne yok satıyorlar ytd

1BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Bir likede benden usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum