Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 15:06:31
EUR 34.9839 15:06:31
USD 32.2051 15:06:31
ALTIN ONS $2414.8350 15:06:31

Konu: 8 hafta sonra trend degecek

Vedolizim ()
Dolar

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

sen beni yanlıs anladın galiba ben ekrandan gormediğiğm bilgiye inanmam!
2 teknik fala ne kadar inanıyorsam o kadardır bende bilmem anlamam!
burada cok teknikci gordum sordum buyuk donüş nerede olacak diye kur 11lere yeni gelmişken servet arkadasımdan baska 1 teknikci bilemedi onada saygı duydum demekki herkesin falıda farklı oluyormus? ben 17.16 rakamını vermiştim arsivde kayıtlı servet arkadasımda ben soylemeden 17.15 gibi rakam yazmıstı cok bilen teknikcilere rastlayamadım sitede 1 tane denk geldi.

Nobull için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Yatay giderse tabi diagonal hareket yapabilir

Anadolu66_ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Bıraksalar di bu hacimle 11.5 gecmezdi

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KubilayB ()

Birçok analist kurun çok sıkıştığını, belki de bir hafta gibi kısa süre sonra bir yön belirleyip kıracağını söylüyor. 8-12 hafta yatay beklentisi farklı olmuş diğer analizlerden. Genel anlamda beklenti Şubat ayı içerisinde bir aksiyon olması.

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

O emirleri neye göre belirlediklerini sanıyorsun? Sen gidersin birilerinin paylaştığı bilgileri doğru mu değil mi diye bilmeden uygularsın ama teknik bilen nereden döner, nereye kadar gider, hangi noktalarda işlem yapılır rahatlıkla kestirebilir.

salih2837 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Bu analizi yapan arkadaş artık usd TRY için fibo dirençleri dışındaki teknikten umudunu kesmiş gibi görünüyor. Oluruna bırakmış ve haksız sayılmaz.

1BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

ne demişler fala inanma falsızda kalma!
başka yöntem varmı demişsiniz ya benim yontemim ekrandan emir izlemek lakin bunun için
çok tecrube yapmalısınız ekran başında!
13.95 siz yazmışsınız bende ekrandan 13.88gördüm satış emirlerini
benim rakamım 13.8888 ustte kırarsa yandı gülüm keten helva!

Yelizm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

bu ülkede teknik felan işemiyor. siyaset tamamen. oda 1 numara

0BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

2013 kesmez yahu 1990 ceksin cizgiyi , hatta 1960 lardan ceksin o tarihden beri dolar cikiyor bu mantiga bakarsak arada ki 2003,2008 arasini saymazsak hadi senin guzel hatirina @59mg

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Sizin için faldan farkı olmayan bir şeyle vaktinizi almayayım. :)

@Kayserimanisa saygı duyarım.

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Ben şu an tekniğin işlediğini düşünmüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

o zaman sorayım sihirli soruyu 13.95 dediğinizi kırarsa nerede durur nereye deger nereye gidebilir! benim için faldan farkı yok.

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Benim için ciddi fark var. Fal ile devam etmek isteyene de saygımız var. 13.65 direnç kırarsa 30 kuruş ilerler. 13.95i kıramazsa geri döner gibi başka bir yöntem varsa fal dahil bende ona geçeyim mesela.

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

temel ne kadar izin veriyorsa teknik faldan farkı kalıyormu!

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Teknik tüm olasılıkları söylüyor, temel ne kadarına izin verirse artık. Güzel tarafı trendi bulmayı sağlaması.

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

İhtimali var ya da bu süre içinde desteği kırıp trend çizgisine temas eder. Şimdi 8 haftaya kalmadan düşüş olursa vay efendim hani 8 haftaydı denmesin. Teknikçilerin gün geçtikçe rakamı yukarı çekmelerinin sebebi bu. Bugün çıksa hızlı bir hareketle 11 e temas eder, 8 hafta yatay seyrederse 13.17ye.

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Mevcut ortamda 10-11 gibi rakamlar çok zor kardeşim. Ama 12.80 gelmez diyemem.

2BeğenmedimŞikayet

Anadolu66_ ()

8 hafta sonra trend cizgisine degme zorunlulugu yok.
Aslinda teknik şöyle der;
Ya fiyat dusup trend cizgisiyle bulusur, ya da trend cizgisi destegi yukselip fiyatla bulusur.
Mra demiski dolar dusmez ama yukselmezde. Yatay kalir ve bu zaman icinde trend cizgi destegi yukselip fiyatla bulusur.
Suan o trend destegi 11.90 civarlarinda. Ornegin fiyat 12.50ye dusup trend destegide 12.50ye yukselip. oradada bulusabilirler. Eninde sonunda bulusurlar ama hangisi dusup hangisi cikacak onu zaman gosterecek.

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

5 öncesinden niye aldın hocam başlangıcı. dolar 2013 ten beri artıyor.1.80 den çek bir bakalım çizgiyi. Kaç ay sonra değecek görelim.

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

8 hafta sonra trende degiyor oraya kadar paralel gitme imkanı var

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Mra teknik analiz açısından bakar. dolar 7.20 den 5.30 a indiğinde 3.95 hedefi veriyordu. 6.85 deki sıkışmada 4.90 hedefi vardı. Eğer herşey teknik analiz ile olsaydı tüm teknikçiler köşe olmuştu.

0BeğenmedimŞikayet

Bakayn ()

Sizde paylaştığınıza göre mantikli mi geliyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Oraya değmez gün geçtikçe orakam yukarilar teğet gelir

DarkDragon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Ben değil mra usta dusunuyor

Bakayn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DarkDragon ()

Mra'nin görüşü indikatörde 8.14 gözüküyor ama oraya değmesi için faiz artışı ve fon girişi olması lazım bakalım görelim

0BeğenmedimŞikayet

Bakayn ()

8 hafta yatay düşünüyorsunuz yani? Olağanüstü durumlar neler olabilir. 8 hafta sonra trende değince ihtimal nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum