Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:09:43
EUR 34.9839 12:09:43
USD 32.2051 12:09:43
ALTIN ONS $2414.8350 12:09:43

Konu: 8 hafta sonra trend degecek

Vedolizim ()
Dolar

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Napak ()

12.20 güzel rakam ytd

Fatihcoskun41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Ben anlamadim kim neden istifa ediyor

salih2837 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Sen Mennan usta anlasmazsakda
Anadolu Aytaç Akifusta kimse begenmesekte lusifer çok aslanı Kayseri Manisa bursa
Ve ismi unutttugum kaliteler var

0BeğenmedimŞikayet

Napak ()

Enflasyon verileri gerçekse tabi. Sıcak para ile düşürürüz ancak ama düşmesi istenmiyor 12ler maks gelir gibi ytd

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Hemen disklike etmisler ozgurce elestiriyi de acik degiller, soru sordum size graf ile ilgili vakit bulunca cvp bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

ben hak etmediğim galibiyeti istemem burdan baskada hic biyerde uyeliğim yok cok kaliteli arkadaslarda var burada seviyesizlere zaten direk kırmızı kartı gösteriyorum sitemiz kalitelidir kardeşim benim gozumde

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Kur anlık tek haneye iğne atacaktır fakat kimse ordan alamiyacaktir kur geçen sene 7.30 sabu enflasyonla olmadı gereken 11.30 dur

Napak için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Napak ()

Küçük yatırımcı için 12 altı yok gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

o kadar emin olma!
bir bakmışın turboya takmaya başlamış!

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

İster sen şimdi gideyim benim burdan daha kaliteli formlarda üyeliğim var burası oralara göre çok amatör bir yer

0BeğenmedimŞikayet

Napak ()

Bize yedirecekleri hedef nedir? İsteseler 9.30lar rahat gelirdi

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Nick resminde yaziyor

Napak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

ben kimseyi tanımam sözüm söz ben edicem lakin gelmezse seni tanırım haberin olsun etmez isen istifa her gordugumde burdan rewncide ederim haberin olsun!

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Servet 20 Aralık sonu yorumunda 928 desteğine deymesini beklerim diyordu bir ay sonra 14 çok hızlı geçer demeye başladı bence tutarsız duruma göre vaziyet alıyor

0BeğenmedimŞikayet

Napak ()

Hedef nedir sizin?

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Biraz daha detay verir misin graf nedir robotun aldigini sattigini nereden goruyorsunuz gecen de yazdi biri anlayamadim tam olarak her gece 4-5 kuruş düşüyor nasil oldugunu biliyorsunuz siz ben de bilmek istiyorum
Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Gelirse çok garip stifa edecek var ben saymadım sitenin yarışı var

1BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

servet kardeşim bu sitede benim rakamımı veren tek kişidir buyuk donus ne zaman olacak diye cok kişiye temas ettim kim ne kadar biliyor diye nasip tek bilen kardeşim oldu servet tanımam etmem ogune kadarda 1 muhabbetimde olmamıstır
şimdi moda sıralı rakamları yaz gitsin :)
sihirli soruları bilen olmuyor maalesef!

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Seninki 2023 öncesi yok merak etme bir gece bakmisiz 9999 bir derin iğne atmış göreceğiz fakat kimse ordan MB hariç alamiyacak

0BeğenmedimŞikayet

İdrsyrdgl ()

Siz yatırım yaparken fal baktırarak mı yapıyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

gelirse yırtarsın gelmezse elveda deriz sana
nasipte ne varsa artık! ikimiz içinde

-1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Merak etme Nisan'da olsa gelecek bıraksalar çoktan gelirdi herkez bu paralel gidişi 680 .720 arasındaki paralel gidişe benzetiyorlar
Su meshur128 milyar zamanına
Bu sefer tam tersi düşmesin diye paralel götürüyorlar her gece saat 2 ile 3 arasında yaptiklar acaga satışları önlemek için yukarı aşağı derin hAreketlerle stopları patlatarak teminatları yakıyorlar bu hareketi yapan MB bu şekilde aynı zamanda rezerv çoğaltma 35 kuruşluk bant graf tekrarları yapan robotları devreye sokuyor

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

senin rakam bu ay gelmezse bundan sonra her gun dahada uzaklasacak rakamından haberin olsun!

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Ana teend ordan başladı

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Arkadaşlar trend çizgisi in cakistigi nokta orasi

KubilayB için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

20 Aralık gece şu italyan ekonomist kariyerim boyunca bu tip bir hareket görmedim dedi teknik sadece yol cizer

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum