Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 03:05:52
EUR 34.7610 03:05:52
USD 32.2648 03:05:52
ALTIN ONS $2326.3000 03:05:52

Konu: 8 hafta sonra trend degecek

Vedolizim ()
Dolar

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Trend demek yön takip demektir, uyumlu dizilişi görünce çizgi çekmek. Bu yatay olur destek ve dirençe yatay çizgi bu yukarı olur destekten diğer desteklere doğru uzanan çizgi çekmek. Asagjya gidince grafikler de tepeden aşağıya çizgi çekmek le çizilir. Ama yükselişte bir tepe diğer tepeden yüksek olacak çizgiye dokunacak alt tabanlar. yukseliste de tam tersi teller hesaba katılarak çizgi çekilecek. yön belirlemek

altınlogo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınlogo ()

ama o Trend Çizgi'si Trend Eğri'si de olabiliyor heralde.

çizgi, eğri'ye dönüşüyor, sanırım.

Anadolu66_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınlogo ()

ya, bu nasıl bir takiptir. oo,

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Sorun da orada valla enflasyonu düşürmek icin tek hamle yapmadilar

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Zor o dediğin aslında doğru hareket faiz artırımı ama yapmayacak yapsa da dolar ahanda burada kalir hep 13 görürüz 3-5 ay :) belki bi 10.95'e hizli bir değer ama yine 13 olur bak bu da 1000 baz faiz artırımı ile olur

salih2837 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

haberim var bir bildiği vardır ben haziran sonuna kadar 17 sene sonuna kadar 20 bekliyorum en az zaman bizi ya rezil eder yada vezir zamana bırakalım bakalım.

Fatihcoskun41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

bir bakarsın 1500 baz yes faiz basarlar biz ederiz nasip artık bu işler::)

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

normalde 10 tl olmasi gerekiyor en fazla.

Napak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

İstifa etmesi gereken tek bir kişi var suan onu da buradan yazmayim sen anladin onu:) faiz inmeye devam ederse 13'lu rakamlari da unutacagiz

salih2837 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

ben tek temasım oldu tek soru sordum buyuk kırılım buyuk dönüş nerden olacak diye dolar 11.10 gibiydi sordugumda 17.15 dedi ve takibime girdi Arşiv de kayıtlıdır bende 17.16 rakamım dedim
gerisini bilemem mennan ustamda biliyor sonra sorabilirsiniz veya arsıvden bakabilirsiniz

1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Ben istifa ederim bir daha gelmem eminim o rakam gelecek emin olmasam bu yoruma girmem
Çünkü eflasyon düşürmek isteniyorsa bu kur 11.30 rakamlarda inmesi gerek bu inerkende tek heneye tamas edip oturacak

0BeğenmedimŞikayet

Napak ()

Vergisi çok evet haklısın dostum

izm92104 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Tamam viop takip edeceğim nereden edeceğim onu da yazin lütfen anladim ama sagolun bu arada 9.99 gelmez arkadaşım su şartlarda ama ikiniz de istifa etmeyin bi de tartismayin artik koca koca insanlariz :) 12.50'i bile göstermediler alamadik gelmez bence ben salih arkadaşın dedigini daha mantıklı buldum neyse cekiliyorum aradan tşkler

1BeğenmedimŞikayet

Napak ()

Hadi bakalım neler olacak inşallah çok kârlı çıkarız

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Arkadaşlar beni uzun vadede nick resminde yazdım fakat şu anda 35 kuruşluk bant içinde haftalar sürecek vaziyette gidecek gibi gözüküyor tabi olan üstü bir temel bir konu olmadikca

DmrDemir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

kardeş benzinin içeri gelişi litre 7.5 tl.
ucuzami aliyorsun:)?
Şakami bu?

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

9.99 dolar gormez ise vedat kardeşimiz istifa edecek gorur ise ben edeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

Napak ()

Yüzde kaç TL? Benim 30 civarı

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Grafik kısaltması digonal yapı disinda destek ve direnclerde belirli saat dilimlerinde 10 kuruşluk dip iğneleri veya yukarı iğneler
Kar satışı olamaz bu tip hareket değişik indiktorleriyle anlayabilirsiniz viop takip etmeniz gerekli MB pozisyonlarini takip etmeniz gerkir

0BeğenmedimŞikayet

Napak ()

Biraderim biz zaten benzini ucuza alıyoruz alım gücümüz az diye pahalı hissediyoruz

izm92104 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Napak ()

Gelirse şahane olur

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

kardes o zaman benzin kaç lira olucakti?
Hadi ayni 16 diyelim .. o zaman benzin litresi 2 dolar mi olucakti?
Galon 6 dolar
o zaman Amerikadan daha pahali olucakti benzin öylemi?
Bu mantikli gelmiyor bana

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Salih bey rakamın gelirse ben buradan gideceğim gelmezse sen git dedi Vedat beye

0BeğenmedimŞikayet

DmrDemir ()

Sen tahminin ne onu belirtirmisin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum