Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0873 16:58:40
EUR 35.0355 16:58:40
USD 32.1998 16:58:40
ALTIN ONS $2374.4800 16:58:40

Konu: Gümüş Günlük Grafikte Yükseliş ihtimali:)5.02.2022

Daha önce grafiğimde düşüş ihtimali hâla devam etmektedir ve günlük grafik genelde dip yapmadan yukarı genelde atmaz, bazen 2li 3lü tepe yaptığı nadirde olsa olur fakat genelde günlük grafikte tepe olduysa sıra diptedir yada dip olduysa sıra tepededir. Bu olay sadece kademeli düşüşlerde yarıya kadar dipten tepe yapar tekrar dip yapar şeklinde yada kademeli çıkış var ise yarıya kadar tepeden düşer ve tekrar tepeye gide gide kademeli çıkabilir. Şimdi bu grafikte gördüğünüz gibi stoch seviyesi dipte macd al sinyali vermiş azda olsa tam aşağı değil yataya yakın bir şekilde, buda yakında düşüş olsa dahi çıkış habercisi olabilir. Umarım aldığınız yerlerden kârlar ile çıkarsınız bol kazançlar dilerim. Not: Bu grafiğe bakarak tamam çıkıyormuş diyip full işlemlerden kaçının, parçalı girildiği sürece çıkan parçalarınız kâr yazar, düşersede kalan paranızla toplamaya devam edersiniz. Unutmayın uzun vadede TL grafiğinde düşüş vardır, full alan kendi riskini alır ytd

Yorumlar (189)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

- An itibarı ile TL günlük grafiğinde Rsi bölgesindeki sarı çizgi, mavi çizgi ile birleşti yani dolar yada ons bazlı artış gelebilir.
- An itibarı ile Ons günlük grafiğinde ise Rsi sarı çizgi ile mavi çizgi birleşmesine çok az bir mesafe kaldı, eğer birleşirse ons bazlı yükseliş hızlanabilir. ytd not: Her ikiside tepe yapmaya giderse güzel bir artış gelebilir, en kötü yarıya kadar çıkarsa, daha önce düşüş yapması lazımdı o düşüşü tamamlamak için tekrar aşağı yönelir. O bile alttan alanlar için güzel bir alım satım olur. şimdiik izlemedeyim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

Fatih bey ben sizin kadar alım satım yapıp uğraşmıyorum bilginiz var fakat ne olursa olsun ilk önce kaçırdığımız kur seviyeleri için keşke demeyelim psikolojik olarak etkiliyor ben her konuda ileri bakmayı ve kaçırdığım avantajlardan kendime tecrübe edip ileriyi iyi görmeme sebep oluyor keşkeler bizi her türlü karanlığa çeker anlayışınızla

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Tepe tahmini kaca kadar çıkar ona göre yol çizelim teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şu an 9,90 a 2 kere iğne atmış 3. cü kez atarsa oraya gerileyebilir. Grafiği incelediğimde 10,15 - 10,24 gibi daralan üçgen engeli gözüküyor, buraları geçerse devam edebilir geçemezse 9,70 e felan düşebilir gibi 9,70 Altın a inerse muhtemelen düşüş derinleşebilir. Çünkü daralan üçgene göre bu bölgeler üçgenin içi ve dışına taşınca genelde hangi yöne gidiyorsa o yönde ya düşüş yada yükseliş hızlanabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yanarım yanarım 9700den almadigima yanarım:))bu önce tepe yapacak senin dediğin gibi bende hem fikirjm kardeşim ondan sonra düşüş olacak anlaşıldı

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Allah bereket versin :) hayırlısı ile güle güle haracamayı nasip etsin...

Hasanbaba0032 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Teşekkür ederim gün içinde yazı ve önerilerinizi takip te kalmaya calışacam gecen hafta tüm yorumlarınız takibi 6 sefer al sata girdim kar la ayrıldım eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Haberim var, ıspartada kardan teller kopmuş, hatta fırtınadan elektrik direkleri kırılmış :) geçmiş olsun. Bizim arkadaşlarda ıspartaya gidip mahsur kalmış onlarda geçenlerde zar zor döndüler.

Günlük grafikte stoch dipten yukarı çıkacak ki eğer düşüş devam edecekse biraz stoch seviyesinin yukarı atması lazım. O yüzden bir çıkış gelebilir diye alım yapmıştım 2 parça 9,77 ve 9,78 den şu an kârdalar ama hedefim 23,30-23,60 seviyesi, orda 1 parça satabilirim, çıkarsa kalanıda tepe yapınca yollarım, yok baktım düşecek gibi onuda yollarım artık ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Teşekkür ederiz Allah bir daha tekrarını göstermesin inşallah

Rabiaslh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rabiaslh ()

geçmiş olsun

1BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Kolay gelsin kardeşim 4 günlük mahrumet lik çok şükür bitdi bugün ABD acılışına inişmi çıkışmı gösteriyor kusura a bakma malum 4 gündür elktirigimiz yoktu tabiki İnternet de

0BeğenmedimŞikayet

tancu_golcu ()

Paxisahim gumus ne olcek

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kesin düşer demeyim çünkü daha öncede anlattım, bazen 2li tepe yaptığı oluyor günlük grafikte öyle olursa 24,60 a gider geri gelebilir yada dibe düşmek için önce stoch yukarı atıp biraz, daha sonra aşağı yönelir önceki dipten daha aşağı gitmeye uğraşır ve rsi seviyesini dip yaptırmaya çalışır. Genelde grafikte rsi dip yaparsa yukarı çıkış daha garanti oluyor, o dip yapmazsa hep bir düşme ihtimali oluyor. O yüzden o dip yapamadı, düşüş riski var. Sadece günlük grafikte stoch dipte olduğu için daha fazla aşağı gidemiyor sıkıntı burda :) zaten ona güvendiğimden alım yaptım bir tepki çıkışı gibi yukarı çıkıp geri gelmesi lazım düşecekse, çıkarsada benim için piyangodan para çıkmış gibi olur şansıma 2li tepe yapar :) ytd

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Yani diyirsun bu gümüş bir yukari çıktıktan sonra düşecek. kardesim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şu an düşüş geçici bana göre, grafikte 4 saatlik yatay 1 saatlik aşağı kırdı, saatlik düşüşten sonra 4 saatlik tepe yapmaya gidebilir. Günlük grafikte stoch dipte oda yukarı gitmesi lazım. Uzun lafın kısası arada düşüşler olacaktır, fakat ons önce biraz yukarı atması lazım, günlük grafikte dip yapabilmesi için ytd

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Aldığını satmadın o zaman, herkes düşüş moduna girmiş bakalım.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ons nin durumuna bağlı, şu an grafikler aşağı gösteriyor aslında :) ama ben günlük grafiğe güvenerek aldım, yönün yukarı olacağını hissettiğim için aldım, görünen köy kılavuz istemez, günlük grafik çıkışta olduğuna göre diğerleri olmadığına göre, onsde çıktığına göre demek ki ya 4 saatlik çıkışı bitirip düşecek yada günlük grafikte tepe yapmaya gidecek, ons nin durumuna göre kararımı veririm ilerleyen günlerde ytd

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

10 üzeri gelirse karda olan bir parcayı çıkarmısın usta.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Güzelim fırsatı kaçırdık yani.9700leri desene

3BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Saatlik grafik 10,03TL ye iğne atmış genelde iğne geldiğinde nereye attıysa oraya gitmeye uğraşıyor, zaten grafikte yukarı çıkmaya mailli demek ki oraya gidecek gibi ytd @Fatihsultan @Zeyce61 :) hedef ons bazlı 23,30-23,60 aralığı duruma göre daha üstleride hedefleyebilirim ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Günlük grafikte sarı çizgi mavi ile kesiştimi yukarı yönlü bir artış gelebilir, hatta 9,90tl yi geçemiyor bayadır bu sefer dolar düşmezse onuda geçebilir ytd not:Günlük grafikteki çıkışa geçse daha güzel artar ama şimdi 4 saatlik çıkışı tamamlamaya çalışıyor, fazla artamıyor çünkü tepeye yakın, güzel artması için günlük grafikteki çıkışa geçmesi lazım ytd

-1BeğenmedimŞikayet

Prolife_23 ()

dolar yarın yükseliş devam eder
Nasıl dolardan dolayı alım verir diyorsun
Piyasayı takip etmiyorsunuz herhalde

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Yanlız ben dedim düşüş normal değil:) yani veri açıklanmadan önce acaba stoch dipte ama dolar bazlı belki 9,60 Altın a iner mi dedim baktım inmedi bu makasla anca 9,77 ve 9.78 den alabildim. Makas açık olmasa daha alttan alırdık ve şimdiye kâra geçerdik. Milleti zorla b t c ye geçirtmeye uğraşıyorlar herhalde :) orda makas 1 krş diyorlar, gerçi oda terse kaldın mı maşallah ana paranı yarıya hatta nerdeyse 4te3 ünü eritiyor. Geçen analiz ettiğim bir coni vardı ne düşüyor ne çıkıyor, 16-18 iken bir düşmüş 4-5 e üstten alana geçmiş olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Aleyküm selam kardeş. eyvallah

Şehzadealparslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şehzadealparslan ()

Slmm kardeşşş... sizin yorumlarinizi... okuyrummm

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

9700den almaliydim hata ettik bakalım hayırlısı. elde mal var amaç ortalama düşürmek için vuzel fırsat yakalamakti

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

günlük grafikte Şu an stoch dipte olduğundan aşağı gidemiyor fazla belki önce 1-2 yada 4 saatlikte çıkış yapar sonra düşer, zaten sırf bu yüzden aldım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Dur bakalım belki yarına dolar dan dolayı alım verir

0BeğenmedimŞikayet

turkuaz_03 ()

3 like verdim aga

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum