Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0890 12:19:58
EUR 35.1122 12:19:58
USD 32.2212 12:19:58
ALTIN ONS $2387.0050 12:19:58

Konu: Gümüş Günlük Grafikte Yükseliş ihtimali:)5.02.2022

Daha önce grafiğimde düşüş ihtimali hâla devam etmektedir ve günlük grafik genelde dip yapmadan yukarı genelde atmaz, bazen 2li 3lü tepe yaptığı nadirde olsa olur fakat genelde günlük grafikte tepe olduysa sıra diptedir yada dip olduysa sıra tepededir. Bu olay sadece kademeli düşüşlerde yarıya kadar dipten tepe yapar tekrar dip yapar şeklinde yada kademeli çıkış var ise yarıya kadar tepeden düşer ve tekrar tepeye gide gide kademeli çıkabilir. Şimdi bu grafikte gördüğünüz gibi stoch seviyesi dipte macd al sinyali vermiş azda olsa tam aşağı değil yataya yakın bir şekilde, buda yakında düşüş olsa dahi çıkış habercisi olabilir. Umarım aldığınız yerlerden kârlar ile çıkarsınız bol kazançlar dilerim. Not: Bu grafiğe bakarak tamam çıkıyormuş diyip full işlemlerden kaçının, parçalı girildiği sürece çıkan parçalarınız kâr yazar, düşersede kalan paranızla toplamaya devam edersiniz. Unutmayın uzun vadede TL grafiğinde düşüş vardır, full alan kendi riskini alır ytd

Yorumlar (189)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Levent06_ parçalı alırsan ve günlük grafik tepesi 24,30 son dersek gelebilecek tahmini fiyatlar bunlar. Makas aralığın az ise kendi isteğin ile riske girebilirsin ama unutma dolar düşerse ons olarak çıksa kârdasın ama dolar düşerse TL olarak zararda. Yani terste kalabilirsin, böyle zamanlarda para ihtiyacınız yoksa eğer uzun vadeci gram arttırma yoluna gider dolar düşünce dolara geçer ons düşünce onsye geçer. Arttırdığınız gramlarda ilerde geri bu seviyelere gelince size TL olarak kâr yazar. Acil paraya ihtiyacı olan stoplose yapıp fazla düşmeden zarar kes yapmalı çok beklerseniz acil paraya ihtiyacı olan daha aşağılardan çıkmak zorunda kalabilir. Yani o sizin parayı nasıl kullandığınıza göre değişir. Ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Anladım teşekkür ederim bekleyelim belki daha iyi bi yerden alırız yada çıkışa inanırsam eklerim.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Parça alınırmı peki burdan

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Full Alman için dolar ın çıkacağı zaman alırsın, dolar belirsiz iken fullemek yanlış olur. Ons düşerse günlükte kötü terste kalırsın ytd

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Biz takılıyoruz size düşeceği varsa almasanda alsanda düşer :)) çıkacağı varsada öyle sonuçta bir veriye yada grafikteki duruma bakıyor. Geçen çıkış vardı ABD düşürdü 10,60 ama düşmeden veri böyle gelebilir, ABD önce düşürebilir sonra yükseliş dedim, gene yükseliş devam etti. Buradaki olay şu işi bilmeyenleri veri sonrası aşağı çekerek kabdırıyorlar :) ben 4x4 lük işi bilmesemde kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Sonuçta bu iş sakat iş kaybedilen para olacak, neden paramı rasgele riske atayım. O yüzden diyorum teknoloji çağındayız, grafik öğrenin işe yaramaz demeyin... yada her yıl uygun yerden alın düşsede çıksada sezon sonuna kadar tutun, uygun görünce satın gibi yada yıllarca bekletin, sonuçta ekonomide maaşlar arttıkça ürün fiyatları arttıkça gümüş yada Altın düşecek hali yok, doğal olarak oda artacak ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Hatırlıyorum 8.30 larda almıştın dolar ı bizde gümüşün çıkmasını beklerken 6.11 gördük zor günlerdi. Burdan gümüşü fullesek pişman eder mi ne dersin tamam biliyorum ben alınca illaki bi aşağıya gider :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ben hep dolar daydım en son 6dan 7 ye geçerken sayfaya dedim ki artık ona düşer dolar çıkar, o yüzden ben dolara geçiyorum. Hatta boşuna ons tarafında durmayın artık dolar artar dedim. Faizler düştükçe fırlayacağı belliydi zaten ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

@By_tarafsız_adam Bu arada hiç gümüş almadın mı dolar 18 geçtiğinde merak?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Aklıma gelen başıma geldi elektrik gitti, telden yazıyorum:) neyse taşınabilir şarj cihazını ne olur olmaz diye doldurmuştum onunla idare ederik gelmezse...

Ben risk alırım müdür çünkü full ana param elimde duruyor, geçtiğimiz sezon beni takip edenler bilir, 6dan 7,70 e kadar al sat yaptım hemde arada hiç kaçırmadan 2 li diplerdende faydanalandım sonra 7,60 dan aldığımı gereksiz yere risk ettim 6,90 da 4,3 parça idi zararkes yaptım düşeceğini anladığım için, 4te1 ile zaten al sat yapıodum oda 7,19 da takılı kaldı onuda zararkes yaptım. Ondan sonra 6,16 dan bir aldık full sonra 7 ye kadar sonra gene dolar gümüş parite si en son 7,60 dan sonra gene düşecek çıkarsa dolar bazlı 8 görürüz diyordum, dolara geçtim full sonra zaten özel kurum kalktığı için düşsede çıksada doları bozdurmadım, 11,5 ta bir sattım, 13 ye geri aldım 15te geri sattım bir dahada dolar almadım. Burdakileride uyardım dolar bazlı çıkıyor dikkat esin düşerse kötü terste kalırsınız diye zaten 13,94 ten sonra normal değildi çıkış. Gene 18den 10,34 e düşünce parça parça aldım sattım. Şimdi o kazancıma güvenerek riske girerim beklerim başkası beklemek zorunda değil profilimdeki gibi fazla parçaya ayırın kademe kademe satın, dolar fırlamadıkça ons en fazla günlük grafikte tepe yapınca gene düşecek nasılsa :) ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ozaman sen duruma göre oradan çıkış yapabilirsin

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ons 23,248 Altın a düşmediği sürece 23,30-23,60 ve 23,80 e kadar bir çıkış olabilir. normalde hedef 23,60 ama gelmesi gereken rakam ons 23,752 görünüyor. Oraya çıkıncada hafif gerileyebilir o rakamda 23,667 o yüzden düz 23,60 hedef diyorum :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

İnşaallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@By_tarafsız_adam buna bir bakarmısın . profildeki alım seklini gözden gecir :) ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Sağol abi bu rakamları görünce alıma başlayacağım ama suanki beklenen yükselişin kaymagindan da yersek süper olur

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Öncelikle para kendinin lazım olmayan para.

Parayı bölmek 4.5 6 parca

Sonra Parçalı alım 20 .30 kurus veya 30 ile 40 kurus farklarla kg attırrak ...

. ornek

1 kg 10.10
1.5kg 9.60
2 kg 9.10
2.5kg 8.80
3 kg 8.40
3.5kg 8.05 seklinde yapabilirsiniz

Belki az olur kazanc ama ters ihtimali azalır . ytd

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Düşmedik valla az düşse alsak diye bekledik sabah fırsat verir belki. hayirli geceler abi

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

herkese iyi geceler 23106 Altın a düşmedikçe hedefimiz ilk etapta 23,60 ytd

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Sağol abi. sen bana aldircan bu gümüşü:)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sen okumasanda olur sallıyon paso zaten :))

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam ustam okurum :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bence profilimi 1 kere okuyun acemi arkadaşlar. Profilimdede yazar ne nasıl hesaplanır vs nasıl alım ve satım yapılır. parite çok sorulduğu için onuda ekledim dün fikir olması açısından ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@umuut81 buyur . ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

önümüzdeki günlerde günlük grafik tepeye giderse oluşabilecek fiyatlar şöyle
23300/31,10x13,58=10,17TL
23600/31,10x13,58=10,30TL
23800/31,10x13,58=10,39TL
24100/31,10x13,58=10,52TL
Son 24300/31,10x13,58=10,61TL

Dolar fazla fırlamadığı yada fazla düşmediği sürece normal şartlarda bu rakamlar gelebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Emeğine sağlık çıkış var demen yeter :) full gümüşte değilim fullesek mi o zaman?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons grafiğini incelediğimde günlük grafikte 1854-1864 e kadar çıkma potansiyeli var ama stoch tepeye yaklaşıyor o yüzden ya 1844 yada 1854 e kadar çıkar muhtemelen sonrasında mortingen aşağı tekrar ytd

Gümüştede günlük grafik çıkışına devam edebilirse şayet en fazla 24,30-24,60 aralığından gene stoch tepe yapacağından düşebilir ordan ama grafiğin tepesine çıkacak bir veri olursa :) 24,80-25,50 ye kadar çıkar muhtemelen, benim analizme göre eğer tepeye gidecekse günlük grafikte düşen çizgi ile birleştiğinde düşer muhtemelen, benim grafiğe göre 24,20-24,40 aralığına denk geliyor, düşecekse burdan düşebilir eğer tam tepe yapıp düşerse yani ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

Çok teşekkürler hocam zaten bi parça yaptim 30 k gümüş var 074 ten 3 kilo 074.5 ten bi kilo yaptim simdi bide emir koydum 075 e bakalim oda hesabima gore ons 23.324 e denk geliyor bakalim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

o nick değişip gelmiş, önceki nicki nevkar sonunda bir rakam vardı sanırım :) admin 1 hafta mapusa atmış şikayet üzerine...

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum