Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0886 22:29:49
EUR 35.1240 22:29:49
USD 32.2413 22:29:49
ALTIN ONS $2379.2700 22:29:49

Konu: Gümüş Günlük Grafikte Yükseliş ihtimali:)5.02.2022

Daha önce grafiğimde düşüş ihtimali hâla devam etmektedir ve günlük grafik genelde dip yapmadan yukarı genelde atmaz, bazen 2li 3lü tepe yaptığı nadirde olsa olur fakat genelde günlük grafikte tepe olduysa sıra diptedir yada dip olduysa sıra tepededir. Bu olay sadece kademeli düşüşlerde yarıya kadar dipten tepe yapar tekrar dip yapar şeklinde yada kademeli çıkış var ise yarıya kadar tepeden düşer ve tekrar tepeye gide gide kademeli çıkabilir. Şimdi bu grafikte gördüğünüz gibi stoch seviyesi dipte macd al sinyali vermiş azda olsa tam aşağı değil yataya yakın bir şekilde, buda yakında düşüş olsa dahi çıkış habercisi olabilir. Umarım aldığınız yerlerden kârlar ile çıkarsınız bol kazançlar dilerim. Not: Bu grafiğe bakarak tamam çıkıyormuş diyip full işlemlerden kaçının, parçalı girildiği sürece çıkan parçalarınız kâr yazar, düşersede kalan paranızla toplamaya devam edersiniz. Unutmayın uzun vadede TL grafiğinde düşüş vardır, full alan kendi riskini alır ytd

Yorumlar (189)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Rsi sarı çizgi mavi çizgi ile birleşmiş üstte birleşemedi aşağı kırınca altta birleşmiş ytd @Fatihsultan @Zeyce61 :))

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Teşekkürler

Partner_41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Partner_41 ()

parite yaparken gümüş onsun dirençte olmasına dikkat etmek gerekir. Her emtia güçlü dirençlerde çoğu zaman satış yer ve geri çekilir.30 krş tan sonra kar yazar

bu_nedir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Eyvallah bakalım kısmet teşekkür ederim

Ferguan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

Bana kimse yardımcı olmamıştı biraz zarar ederek öğrendim parite güzeldir

0BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

Xag sat usd al kur yukarı çıkarsa USD artmış olur USD sat xag al kur aşağı düşerse gümüş Gr artmış olur

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Yaptım bakalım şuanda zarar:)

Ferguan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

En kolayı parite edeceğin fiyatı yaz dene sana söyler kaç Gr gümüş alacağını öyle daha basit

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

aynen gram artmış oluyor öyle ama bunu böyle değilde, kademeli yapın daha fazla düşerse daha alttanda geçersiniz, direk geçişlerde genelde risk büyür. Parçalı geçerseniz aynı parçalı alım satım gibi ordada parite ortalamasını iyi bir noktaya getirir, gram fazlanız olur gibi, kesin düşeceğini bilirseniz dolar ın o zaman parçaları büyük yada full yapabilirsiniz geçerken yada ons düşeceği kesin olduğunda, atıyorum fed zamanı genelde onsler sert düşer mesela dolara parite etmek için her zaman diyorum böyle zamanları seçin, normal zamanda parite biraz riskli o yüzden 4te1 parça ile yapmak her zaman iyidir. olurda atıyorum onsden dolara geçince dolar düşerse yanlış işlem yapmış olursunuz, en azından 1 parça geçtiğiniz için fazla gramınız azalmaz ama giderde full geçer dolar düşerse yanlış işlem olduğu için gram miktarı düşer gibi... o dengeyi 1 parça ile yaparsanız risk en aza iner onuda parçalara ayırarak geçirin daha güvenli olur. ytd

Nayloncuu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Teşekkür ederim

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

Hocam selamlar0.74086 dan dolar a geçtim 3.1000 gram şimdi farzedelim ons 22.500 ler düştügünde tekrar gümüşe geçicez dimi:)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@bu_nedir örnek:100 milyarlık gümüş aldın diyelim, bunun sadece risk etmemek için 25 milyarı ile işlem yapın, atıyorum 25 milyarı 5 parçaya bölelim her 5 milyarlık parçayı kademeli çıkış noktasında dolar düşerse geçirelim, dolar artar ons düşerse bu parçaları zamanla geri ons ye parite edelim, böylece gram miktarını arttırmış olursunuz, olurda ons artar ise 4te3 zaten yani 75milyar zaten durduğu için o kâr yapmaya devam eder gibi, burda amaç riski azaltmak, yani 1 parça ile işlem yaparsanız, gram düşürme riski azalır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Yaptım şimdi bakalım ilk kez :))
0.74018 den
7.017 usd verdi
Şimdi bunu nezaman çevir mem lazım gr artması için

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şimdide Altın a geçti üstüne çıkmaya uğraşıyor, ABD gece gece uğraşıyor gene :)

Gül_rose için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ben genelde insanlara parite yapacakları zaman şunu öneriyorum, diyelimki Altın ile yada gümüş ile ilerleyeceksiniz, full alım yaptınız iyi bir noktadan yada 1 parça tl çoğunluğu gümüş diyelim, bunu full dolar a gerirmek yerine 4te1 parçasını parçalara ayırın, atıyorum 4 parçaya yada 8 parçaya yada 16 parçaya farketmez o size kalmış, kademeli çıktıkça ufak ufak o 4te1 parçayı kademeli parite edin, yükseldikçe risk azalır düşersede parite ettiğiniz miktar size kâr sağlar, ons düşerse gene o parçaları kademeli ons tarafına geçirir gram arttırmaya uğraşırsınız, böylece düşüşleri çıkışları kazanca çeviri rsiniz ilerleyen zamanlarda artış oluncada isterseniz satar TL olarak kazancınızı alırsınız gibi... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gül_rose ()

Çok teşekkür ederim izleyelim bakalım :)

1BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Üstad 10.35 den gümüş var 9.5 K burdan gümüşle dolar almak mantıklımı parite ilk defa deneyeceğim

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Kimse korkmasın ben full gümüşte olsam dibi boylardı bi parça var diye tepeyi görür artık :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam parite oluyor ama bu konuda bu tarafsız adam arkadsimiza sorum daha tecrubeli

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Gümüşle usd alınca parite mi oluyor şuanda yapılırmı

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

9.5 K gümüş var 10.35 den gümüşle dolar alınca parite mi oluyor mantıklımı şuanda

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Sezon başı olduğundan TL ye geçerim, dolar a güvenmiyorum çünkü :) yukarı kırarsa sağlam çıkar ama aşağı düşersede 10,22 ye gitme ihtimali var ondan dolarda durmam muhtemelen ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim sen TL yemi döneceksin yoksa dolar ami

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Devamını Asya getirir belki :))

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Gül_rose tam 23038 den döndü bak :) ABD gıcıklık yapmazda altın ons yi rahat bırakırsa 1824 ile kapatırsa bugünü yarın 23,30-23,60 geçme ihtimali artabilir, eğer böyle kapatmazsa bence geri düşme sinyali veriyor demektir. Ben genelde altın ons nin gümüşe yön verdiğini düşünen biriyim o yüzden dikkat etmek lazım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hacı_Cemil ()

İnşaallah artık yukarı yönlü bir ralliye girer geçen hafta dip çalışması gibi bir şey oldu zaten çoğu zaman makas farkından dolayı alım fırsatı olmuyor nasıl olduysa geçen hafta biraz alım fırsatı verdi. Makas farkı azdi geçen haftalarda ki rakamlara göre inşaallah hepimize bereketli kazançlar olmasını diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Gül_rose ()

Anladım teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

4 saatliğin tepesi muhtemelen oraya denk geliyor, olabilir ama şu an dönmezse günlük çıkışa geçecek gibi duruyor, bu oluşum tamamlanırsa gene 24,60-24,80 gibi bir rakama kadar çıkmayı dener, hatta zorlarsa 25,50 ye kadar gider en son ytd şu an 23,038 üstünde kalırsa 23106 yı geçip 23,30 bölgesine çıkmayı deneyecek onu bekliyorum yapamazsa düşme ihtimali var 22,90 nı kendine destek yapmaya gider gene yapamazsa dibe gider günlük grafikte yani 21,90-21,40 a kadar geriler gene , bu işler takip gerektiren konular ama şimdilik olumlu ilerliyor yukarı yönlü ytd

Gül_rose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gül_rose ()

İyi akşamlar arkadaşım sence 23.60 dan dönermi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kısaca 23,10-23,30 azcık zorlayacak bizi ytd :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum