Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0810 16:07:51
EUR 34.9020 16:07:51
USD 32.2631 16:07:51
ALTIN ONS $2347.4300 16:07:51

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
28800 e dip diyip mal alın diye kendimi yırtarken bir çok veri dışında FİBONACCİ kanalı yardımcı oldu. 0.618 seviyesini hepiniz görmeniz adına paylaşıyorum. Şimdi bu düzeltmenin son noktası olarakta son noktanın yani en dip seviyenin yeniden FİBONACCİ 0.618 seviyesi olacağını düşünüyorum. Bu seviye ise tüm oluşumu baz alırsak 22182 ye denk geliyor. İnanırsınız veya inanmazsınız. O seviyeye kadar veya bu seviyelerin yukarısında gerçekten dönüş işaretleri görürsem full alım yaparım. Ama şimdilik o ışık yok.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Anlatın mi şimdi seni btc 32980 den BTC 40500 e kadar TL de çıkaran birine teşekkür ettiğini

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Fanatikgumuscu yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
btc 32980 den beri wep 3 deyiz yok öyle yükselince almıştım düşünce satmıştım dediğim yerden döndü falan filan audio grt storj :)

https://altin.in/fanatikgumuscu/4

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam her şeyi bir kenara bırakın lütfen internette BİTCOİN MVRV verisi yazın. Bu veri ile btc fiyatlarını takip edin. Bu veri 1 sayısının aşağısına indiği an ortalama değerlerde bitcoin dip yapmış oluyor. MVRV ne kadar yükselirse BTC de fiyat o kadar sahte şişiyor. Grafik basit ve net zaten anlarsınız. Bu veri 1 aşağısına gelmeden alım falan yapmayınız. Bu yükselişler hep sahte. İsterse 50k olsun altlar zaten bir şey kazandırmıyor. Düşerkende can alır.

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Fanatikgumuscu yorumu (7 saat önce)
Benim işlem aynen devam no problem bak bak işlemden kaçın diyorlar bunlar 32980 den beri işlemden kaçın diyorlar sonra şunu aldım bunu aldım diye foto atıyorlar :)

https://altin.in/fanatikgumuscu

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Fanatikgumuscu yorumu (3 saat önce)
Fanatikgumuscu yorumu (3 saat önce)
Az önce kaçın işlem yapmadım diye piyasada gezenler vardiya hani 32980 de biz toplarken 25 bekleyenler şimdi veri aciklandiktan sonra yine kaçın diyenler he işte onları iyi takip edin sen kimsin veri yorumlamak kim :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Fanatikgumuscu yorumu (2 saat önce)
Fanatikgumuscu yorumu (4 saat önce)
Benim işlem aynen devam no problem bak bak işlemden kaçın diyorlar bunlar 32980 den beri işlemden kaçın diyorlar sonra şunu aldım bunu aldım diye foto atıyorlar :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Bunlar btc 60 larda 50 lerde biz satarken silkeleniyorlar masalı anlatanlar aynı malla BTC 32980 lere inenler orada da BTC 25 bekleyenler inanma

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Sen bayağa bı geç kalmışsın alım için ve hala oyaliyorlar anladığım kadarı ile

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Şu gelecek bu gelecek diye piyasada gezerler şu tarihte şunu bunu demiştim diye piyasada gezerler ama anında aldım sattım yazmazlar

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

btc 32980 den beri full maldayim bunlar yükselince yükseliş düşünce düşüş grafiği atar yukselince almıştım düşünce satmıştım der

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Bu sene bir kaç gün öncesine kadar 32980 seviyelerinden beri her gün paylaşım yaptım bu gün veri öncesi ve sonrasında paylaşım yaptım

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

btc 60 dan 32900 e inerkende her gün paylaşım yaptım geçen sene 28500 lerden cikarkende paylasimyaptim

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Anladığım kadarı ile inerken malda indirilenler yükselirken TL de yukseltilenlerdensin

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Bunlar geçen senede aynı idi bu senede aynı bunlar tepelerde de yüz roketi atıyordu sen beni dinle fanatiği dinle

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Şimdi geri düşse bilmiş mi olacak yani her grafik atanın peşine dusmeyin

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

İnanmayın bunlara inanmayın bu seviyeye gelene kadar dünya kadar kar yazdı

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Diye paylaşım yapmazsa gel beni bul bu bu seviyelere TL de çıktı

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

btc 32980 de full girdik paylastik bu bu masalı o seviyeden beri soyluyor biraz daha yükselsin şu kadar kar bu kadar kar şunu bunu almıştım

1BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Tesekkur ederim hocam

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Şu an ayı tuzağında mıyız sizce?

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sabırla beklerseniz gerçek bir ayı yaşıyorsak bu seviyeyi görme olasılığımız yüksektir

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Emeğinize sağlık hocam.
Hocam btc 22182 kadar düşüş mü bekliyorsunuz doğru mu anladım. TL de bekliyorum hocam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Kskn55 ()

Kralsn dostm, eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

HK1993 ()

Hocam btc salınım noktaları öngörünüz nedir. Bilgi ve öngörüleriniz benim için değerli teşekkür ediyorum size

0BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Emeginize saglik

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Mayıstaki zirveden 36049 düşmüş boga başlamış bu sefer 36083 düştü boga başlamış olamaz mı

5BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Üst yoruma ek olarak MVRV verisini takip ediyorum. Şu an 1.56 . Bu veri 1 olduğunda BİTCOİNİN gerçek fiyatının birebir doğru olduğunu gösteriyor. Aşağı giderse ucuz BİTCOİN. Yukarı çıkarsa pahalı BİTCOİN demek oluyor. Özetle daha önceki dipler geldiğinde dönüş için MVRV verisi hep 1 seviyenin aşağısına geldikten sonra boğa koşusu başlamıştır. O yüzden çok heyecana gerek yok. Aradaki dalgalandırmalar gireceğim riske değmiyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum