Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0819 20:11:58
EUR 34.9627 20:11:58
USD 32.2945 20:11:58
ALTIN ONS $2353.1400 20:11:58

Konu: btc haftalık ve aylık boll

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

btc haftalık bollinger bandında alt boll cizgisine temas etmiş durumda ve daha öncekilerde ne oldugunu görüyoruz.

btc aylık bollingerde ise haziran 2019dan beri üst banttayız ve en son orta banda degdiginden beri kaç carpı yaptıgımız ortada.

yani kıssadan hisse önümüzdeki ay yeni bir sezon tayin edecegiz. benim görüşüm boğa yasayacagımız yönünde. ama ihtimalleri herdaim çift taraflı düşünmek ve ona göre hareket edip adım adım ilerlemek gerekir. ytd

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

o yüzden spot dedim ya dostum :) her ne ise. sen işini bilirsin evelallah. gecen iyi huzurun bol olsun.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Estağfirullah hocam. Söylediklerinizi çok önemsiyorum. Fakat 1 senedir çok yordu. Sosyal hayatı çok kötü etkiliyor. Her gün takip edemediğim için böyle bir karar aldım. Yoksa 50x 1k dolar 15dakika uyumsuzlukla yüzde 1-2 yükseliş ve düşüşlerin hepsinde vururdum. Günde 10k dolar yine kazanılır. Ama benim vaktim yok eskisi gibi hevesimde yok.

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum senin işine karısacak kadar donanımlı değilim bence. ancak en azından spot ve stoplu btc alımı yapman sermayeni koruyacaktır. anlıyorum alternatiflere güvnmiyorsun. ama su anda tüm hersey alış yönünde. sen spek gibi düşünebilen bu sitedeki 2 kişiden birisin. bu yüzden kafan cok karısıyor. cansın.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Çok haklısınız hocam bu konuda. Fakat benim ağzım çok yandı. 2 kuruş pahalıya alırım trend döndü derim. Paramı çöp etmeye niyetim yok. btc çıkarken nadir ürün popülasyonu oluyor. BTC düşerken çöp oluyorlar. Çoğu ürün eski seviyesine gelemedi. Ben 50100 kalıcılığı sağlarsa alacağım ya da yeni bir dip gelince alacağım. Hala vadeli operasyonlarının bittiğini düşünmüyorum.

28800 den 34500 getirdiklerinde 48000 e kadar iğne atmışlardı. O zaman trendin döndüğüne inandım ve shortta büyük para kaybetmiştim. Şimdi ona benzer bir mum bekliyorum alım için gelirse. Gelmez ise dediğim gibi yeni bir dip bekleyeceğim

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

@Luciferr01 alt yorum lütfen dostum

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Merhaba hocam kaca kadar duser nereye kadar olmasi normal. tsk.

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bakayn ()

Iste sabah beri param uçtu gitti:) 2 gr kar ettik 5 gr çöpe verdik

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

ho yani hareketli ortalamalar ile stop kullanımı derin yaralara ve kafa karısıklıgına sebep olur.

Bakayn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bakayn ()

Gecen bi arkadas hareketli ortalama ile gösterdi ama onu da anladım sandım anlamamisim

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

çok kolay. ama destek direnc kullanan da var. atr kullanan da. şimdilik destek direnc kullanın. atr karışık gelir.

0BeğenmedimŞikayet

Bakayn ()

Tamam insallah sayelerinizde bikac bisey duyuyorum. Stop olayini da çözmrm lazım

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

elbette dostum. negatif uyumsuzluk anlamı tasır. lütfen görüntülü mecralardan izleyip öğreniniz nu ve pu

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Hocam kaç gündür 1h zaten nu vardı. 4h çalıştı

0BeğenmedimŞikayet

Bakayn ()

Nü ya baktım netten düşüşe işaret diyor satış yapılırmış görüldüğünde. Yani toparlayacak bi duzeltme bu değil mi

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

4 saatlikte nu vardı güzel dostum

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Bu düzeltme iyi oldu hocam. Rsi iyice şişti, gerekiyordu

0BeğenmedimŞikayet

Hrzm_ ()

sizce nereye kadar düşer demek istedim aslında

Hrzm_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

43,600 42,500

Hrzm_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hrzm_ ()

meraba.
kaçtan döner bi fikriniz varmı

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Duzeltme yapmadan gitmesi mumkun gorunmuyor ama burada ama daha yukarida.

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Gunaydin ayhan bey btc icin duzeltme bekliyor musunuz. yeni alimlar icin beklesek nasil olur

5BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Hatta herkes okusun baksin alt yoruma. Bir ayi kafasi bart kafasi bilmesek dahi. Formasyon bilgimiz kisitli olsa dahi. Boll bantlari hash ribbons ichimoku gibi uzun vadede ise yarayacak osilator be indikatorler ile yon tayini yapabiliriz. Bir kac bin dolar hedef sassa dahi orta ve uzun vadeyi bilmek kisa vadeden her zaman daha kolay ve yatirim icin uygundur. Saygilar.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Aynen oyle. Yorumuna saglik dostum.

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Aklın yolu bir hocam. Teknik bize bb içerisinde teyit aldıktan sonra bir sonraki banda hareket etmek istediğini söyler her zaman

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

@maxmax35 buraları iyi incele ve oku. fikrini beyan et dostum.

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Ben baştan beri takip ediyorum, tetkikleri doğru Arkadaşımın...

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bana dusus bekliyordu diyenler simdi bir kac postla gostereceklerime iyi baksinlar. Nerelerde ne zaman ne soylemisim.

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Eline emeğine sağlık usta

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Hadi insallah gider 51k

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum