Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 04:48:19
EUR 34.8321 04:48:19
USD 32.3305 04:48:19
ALTIN ONS $2311.8550 04:48:19

Konu: Herkese açık anlaşılır yorumlamak isteyenlere...

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

Haftalık btc grafiği sarı ve yeşil çizgiye dikkatle baktığınızda son 5-6 yılda haftalık mum kapanışları ne olmuş genel bilgi verebilir bundan sonra mumlar haftalık kapanışta ne yapacak önemli olan o.YTD.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok canım normal istek neden olmasın :)

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Hocam dominace direncte suan burdan bir destege gitse ve de btc cikmasada sabit bile kalsa bazi altlardan alacağız birseyler bu kotu gunde. Cok sey mi istiyorum:))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah herkes için hayırlısı olur bir an önce kurtulur insanlar zarardan. Bilmukabele iyi geceler dostum görüşmek üzere

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hayırlısı hocam umarım terste olan herkes karlarıyla çıkar. Bekleyip görelim analizlerim ne diyecek görüşmek üzere hayırlı geceler.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet diyorum ya ben de ve kabul ediyorum. Açıkçası sabah ben de baktım bugün 200 haftalık nasıl çalışmış diye. İnşallah olacaksa da bir an önce olup biter dediğin gibi. Esasen şartlara bakınca 2020 pandemi başındaki gibi bir ortam var şu an. Ne kadar hızlı olup biterse o kadar iyi olduğunu düşünüyorum illa ki daha derine inecekse. Ama yine de bu hızlı düşüş bile fazlasıyla yeterli olabilr. Bakalım artık özelikle şu FED bi geçsin de galiba daha da netleşecektir.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Dediğim gibi ben 28000 usd leri gördüğünde 29000 usd lerden btc topladım ve 100000 usd lerden dönmesi gerekirken tekrar cansız bir ath ile düşüş yaptı en son haftalık kapanışla kabus oldu aslında. Durum bu iki senaryo sahnede ama attığım grafik senelerdir şaşmamış döngü içerisinde net gözüküyor. Ama burda 4h mum kapanışıyla dönüşü teyit etmeye çalışanlar var. Bekleyip görelim.. Umarım bu senaryo gerçekleşecek olsa bile yıllara yayılması değilde bir an önce 2022 de olup bitmesi. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef ciddi anlamda sıkıntılı ama öncelikle fırsat verecek mi umut var mı bilemiyorum ben de arıyorum. Dediğim gibi 200 haftalık tüm haftalıklarda en sağlam çalışan hareketli ortalama. Bir de Kaufman hareketli ortalaması benim favorim. Ona mıknatıs diyorum. O yüzden 44 ve 53 önemli buluyorum. Haftalıkta 53 den geçiyor ve çok altta kaldı. Ama illa 200 ema isterse sıkıntı malesef. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

@BossVurguncu haftalık 55 ema altı btc yi hep 200 ema ya götürmüş asıl sıkıntı bu 2013 den beri hep bunu yapmış. Bunun neresi olduğu belli zaten asıl korkutan durum bu aslında.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline emeğine sağlık. İndikatörler güzel kullandığın

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

2018 piyasa hacmi 220 milyard dolar
su an 3 trilyon dolara geliyor. 14 kat hacmi artmış
birde bircok yeni kaleme ödeme urunu olarak eklenirse
o zaman o mumlar söner

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

tamam izleyip görelim... Mart dan sonrasına birsey diyemem
SEC negatif karar alır mart da FED faiz i ucurursa dedigin olur

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

İnterneti aç bak:)Herkes kendi riskini satın alır. Hayırdır.

eocal2021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam işte mayıs ayı önemliydi aslında burda korku pompalayarak millete mal aldırmadılar. Bu grafiğiği 9 ay öncede attım ben ve alım yaparken bu ihtimal her zaman vardı ben asla çıkmayı düşünmüyorum dediğim rakamlarda ful piyasa girerim çünkü btc artık senaryo gerçekleşirse 200000 lere yol alır. Mayıs döneminde altlardan alımlarla iyi kazandım. Rabbim zararda olanların yardımcısı olsun.

sürmeli_66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Hocam , yaşayan ölüyüz, ölmüşüz ağlayanımız yok.

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

Son 5 senede btc adetleri ve piyasa payı % kac artmış onu bana gösterebilirmisin
o zaman piyasada kac BTC varmış piyasa payı neymiş ?

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

o zaman ben cenaze işlemlerimi başlatıyım valla canım burnumda geziyorum ne yapacağımı bilmiyorum aile de huzur kalmadı evdekilere boş boş bakıyorum RABBİM SABIR VERSİN İMŞ.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Aslında bu olacaksa da hemen olsa yıllara yayılmasa mevcut durumda bunun kaçarı göçeri yok gibi mayıs çöküşünde 29000 usd lerde btc toplarken ben bundan sonra yüzbin üstü rakamlara çıkıp yeşile ineceğini öngörüyordum ama haftalık kapanış kötü yaptı.29000 usd ler son kale yoksa senaryo gerçek olma ihtimali var. Ondan sonrası ama harika olacaktır. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

İnşallah buradan döner altta yeşile gitmez o zaman selamızı verirler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum