Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0630 22:29:24
EUR 34.5729 22:29:24
USD 32.5013 22:29:24
ALTIN ONS $2394.7500 22:29:24

Grafiği gönderen: ULAŞILMAZ_34

⭐⭐ULAŞILMAZ_34 ()
Bitcoin

0.0172 $ dan NEAR3S alınmıştır.

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Malesef öyle o kadar araştırıp bakıyoruz almak için pat diyen alıyorlar ya tutarsa hesabı.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

İnce işçilik mal sardılar bu coinde Üstadım
Çabuk zengin olma hırsı bu coin piyasasının kanseridir sermayeyi yer bitirir 3 vakte.

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

@ULAŞILMAZ_34
Sonu hayra alamet değil dedim bu vidyx midir nedir önerip durdun cikta açıklama yap alan varsa allah yardımcısı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Gala direnci aştı ama btc düşüyor))

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

@Mumlar_lordu
Bende uyarımı yaptım malesef ki çok para kazanma hırsı hata yapma ihtimalini arttırıyor.

Borsa/larda yukarı satış hedefi koyulması tamamen içeriye olabildiğince alabilmek için kullanılıyor, satış hedefi yukarda olması alıcıları cezbediyor aldıkça düşüyor neye uğradıklarını geç anlıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

İyi akşamlar. Ne yaptınız hesap işini mail problemi devam ediyormu.

lillywater için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Pump yükseliş demek.
Dump düşüş demek.
Şu an bu coin de dump yapılıyor.

Pump ta yapacaklar elbet hep böylemi gidecek:))

Ben sabirlıyım beklerim. :))

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Vıdyx 2 borsada yer alan bi coin ve pump coiniymiş biliyormuydunuz?

ULAŞILMAZ_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sallamayinbosa ()

Hah kendi kafanda birinj bulmuşsun satış alış emirlerine göre yorum yapan ve buna uyan biri:))) o emirler ho vardır şaka gibisiniz ya:)

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Ha şunu da yaz aklına..
USDT de 7 tl 6 tl 5 tl lere kadar kademeli yüklü alış emirleri var.
Sakın unutma bu söylediğim rakamlar. Bu rakamlar gelince beni hatırla. :))

Shn_1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam near3d kaçtan satacaksınız bir rakam yazmanız mümkünüdür near vadeli düşüş onu da kaçtan bozacağız teşekkür ederim

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaya_lee ()

İnşaallah hocam. Sonuçta riski biz aldık ancak dediğiniz rakamlar gelmezse dilimiz yanar. Her geçen gün daha düşük rakamlar gördükçe umudum da tukeniyor

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

VIDY ve VIDYX de ben yukarıya yazılan satış rakamları ve hacimlere bakarak önerdim bu hisseleri. Bu rakamlar boşuna yazılı durmuyor burada.
Diğer coinlere bakıyorum hic bunlar kadar yüksek satışlar yazan coin yok.
Açıkçası tek tesellim o rakamlar.
Yukarıda yazılan satış rakamlarının yarışı bile gelse VIDYX 0.10 a gider.

Calculator hocanın dediği zamanda çıkış olur inşallah.

kaya_lee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bu vadeli işlemdir. NEAR ın düşeceğini satın almış oluyorsunuz

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Tehlikeli sularda yüzüyorsunuz sn
@ULAŞILMAZ_34 , acemi biri olarak söylüyorum bunları , kötü bir niyetiniz belki yoktur ama burda
bu sayfada hayal dağıtmanın çok tehlikeli sonuçları oluyor. Kesin konuşmanın çok acı sonuçları doğar vebal alıtnda kalırsınız vallahi.

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaya_lee ()

Değerli abim, yaklaşık 1 ay önce ben de almıştım vidy 460 vıdyx 142 den. Siz elbet çıkacak diyorsunuz. Ben de bu kadar zarara girmisken mecburen tutuyorum elimde. Yalnız 1 ay içinde verdiğim rakama ulaşır demiştiniz 3 hafta önce. Bir yandan Fed ile birlikte bu hafta yükselir umudundayim . Sayın calculayor hocam da bu hafta çıkış yapabilir demişti( 7 hafta kırmızı mum dan sonra çıkış bekliyorum demişti) ancak bu akşam da b. tcoin de duşu bekliyorum dediniz. Vidy vıdyx daha da düşer mi sizce? Ana para 3 te 1 e düştü. Ekleme de yapamıyorum. Biraz canım sikilmaya başladı. Dönüş yaparsanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Sorma valla 5 kardeş yüzümüzde patladı.
Ama umutsuzluğa kapılma olurmu. Tek umudum o yukarıda yazılan satış rakamları. Boşu boşuna o rakamlar orada durmuyor.
Yarısına kadar bile gelse güzel kâr alıcaz.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Nasıl satıyım 5 çarpı zarardayım :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum