Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 19:08:04
EUR 34.8301 19:08:04
USD 32.3030 19:08:04
ALTIN ONS $2326.0500 19:08:04

Konu: Gümüş ons günlük takip

Gümüş ons günlükte destek direnç takip noktalarıdır. Ytd.

Kolay gelsin herkese.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ağır abi çünkü:) gümüşü daha cok etkileyecek bir veri olabilir. Nedenini şu an bende bilmiyorum.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Ayın 20'sini bekleyeyim dedim, bakalım nereye kadar gidecek.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam altinons neden gumus kadar tepki veremedi sizce

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

@Demliçay12 bakalım haftalık trendden dönecek mi? Kalıcı olursa 23.88 ziyaret etmek isteyebilir. Yoksa alt destekleri takibe devam.. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel senaryo ablacım :) Olacaksa oluversin de kurtulalım ama yok illa ızdırap olacak dertleri bu. Ama bence o 19, 18 leri de göstermeye niyetleri yok gibi keşke yapsalar da önümüzü görsek. Tren çok bekledi bir kalkarsa hızına yetişen olmayacak gibi nerden yakıt topluyorsa toplasın da artık yakıtı insan olmasın yeter :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Zalimin oyunu bitmez
Hepbi fırsat kollayaçaklar
Açıktan 19 ları17 leri getirirlermi bilmem
Geçen yılda taaa 29 lara çıktı gene aynı
Ben bunların oyununun biteçegini düşünmüyorum
Yazın parite olmaz düşeçek dediler 25 küsürlere çıktı
Malesef bunun sonu yok

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Ne demek istiyor bu aşağımı her zamanki gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Gel ablacım anlaşalım seninle.. şimdi bu söylediğim yüzünden tepki alacağım biliyorum ama.. Bu ızdırabı bitirmek için böyle gıdım gıdım yapacaklarına (hem ne kadar düşerse o kadar çıkar mantığını düşünerek) 19 mu 18 mi nereye indirecekse indirsin, zaten ons düştüğünde dolar çıkar gramlar fazla etkilenmez.. bir rahatlasinlar da sonra bizde yolumuza bakalım. Bir daha uğramamak uzere son kez yapsınlar bitsin bu çile diyorum. Bunlar alttan toplamadan rahat etmeyecek. Yanlış mıyım? Yoksa yine çıkacak 1900 lere millete mal aldiracaklar sonra yine 1.680 ler yine zararkesler.. kısacası her zamanki oyunlar. Gel anlaşalım:)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şu özellikle 22.70 önemli günlükte Altın da kapatmamak lazım, diyelim ki sarkacak olsa bile 3 gün kapanış almazsak direniş sonuç verecektir bence. Hızlıca inip çıkarsa güzel olabilr. Bu baskı hiç bitmeyecek sanırsın ama elbet sonu gelecek. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim. Üstad yokk:)

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine yüreğine sağlık üstadım like verildi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hoş bulduk teşekkür ederim ablacım selamlar saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hosgeldin..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

elinize sağlık hanfendi.

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Emeğinize sağlık. Beğeni verildi

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline emeğine sağlık ablacım
Takip edelim

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ben kademe kademe giderim destek ve dirençlere göre. Ytd. Kolay gelsin

Hunlu1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hunlu1 ()

Gümüş onsta kaça kadar düşüş bekliyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Çok mütevazisin:) Daha iyilerine layıksın:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

22,94 altı hedefi 22,26 olabilir! ytd

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

eline sağlık abla 22,54 benim olsun:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum