Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:50:58
EUR 34.9839 06:50:58
USD 32.2051 06:50:58
ALTIN ONS $2414.8350 06:50:58

Konu: ABD 16.30 veri beklenti...

Akan_Deniz ()
Dolar

Yorumlar (106)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Beni oku arada.

ssert için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ssert ()

Haklısın, Güçlü Kadın, Güçlü Ekonomi.

Akan_Deniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Satmak için kararı bekleyen var. dolar i gevşetir.13.15 kıracak mi onu bakmalı. karari da bilemeyiz falcı değilim. piyasa sabit beklenti var.

sinan99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sinan99 ()

merhaba, mb sabit bırakırsamı diyorsun düşüş bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Tavsiye veremem yasak zaten. Düşük maliyetli şimdi gördüm.90 satmadin. simdi soruyorsun. asya buna tavsiye veremem. maluyetin aşağı alsati öğrenmen lazim.90 satmaliydin
O zaman aşağıdan alışı da takip edemezsin. ogren birdahi yükselişe kadar. bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Evelsi gün düşecek dedik almadık. dusmedi. yanildik. Maliyetini bilmiyorum. benim olsa. zararin yoksa verir aşağı kollardim. alttan cogaltirdim. cunku burda alis değil satış yönlü. tercihler gördüğüm kadar ile. carsamba sabit kararla gevşeme devam eder.13.15 kirarsa asagi gider biraz daha.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

siyaset günlük ekonomik veri bant aralığı makaslar

0BeğenmedimŞikayet

ssert ()

Slm. elimde çok düşük maliyetli bir miktar dolar var. Bir hamle yapmak istiyorum. Öneriniz Tşk.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Usta değil Ayaz Deniz ben arkadaşın

Ayaz2021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

O yüzden genellemeyiz. anlik üzmek garanti olur. heran değişen kur var. bizimki sadece tahmin oluyor.

Karapara06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Evelsi gün kaçırdık. Alsat kısa surelik ti. ama artik almadık alınmaz sanki . Faiz kararına kadar düşecek gibi izliyoruz. Aksam hafta kapanışı önemli.

Ayaz2021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ssert ()

Günaydın; günlük al- sat işlemini neye göre yapıyorsun. Ben kararsız kalıyorum. Tşk.

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz2021 ()

Usta merhaba alım yaptinizmi

1BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

13.15 aşağı kirarsa gider diyeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Sabit kararı çok yüksek ihtimal. Bu hafta kapanış önemli. Karar günü gevşeme olur bı miktar. cunku bozmak için kararı bekleyen bı kesim var.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Aşağı Okan. Haftalik kapanış önemli. kureselde dolar düşüyor. bizde faiz kararı Çarşamba sabit fiyatliyor.

Okan3_5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okan3_5 ()

Deniz bugun yön nasıl

1BeğenmedimŞikayet

Lordbey ()

Kactan aldın Deniz dolar ı

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

bakalım. Yarın halk günü ne olur

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Hayırlı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

farketmez deniz hanım 10krş kar da da verse günlükte kurtarır beni.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

günlük 13.66 tepeydi bugun

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

trader amaçlı benim deniz hanım. Günü birlik. Alıma mb olmadan geçmem. Zaten 1/10 aldım.5 10 krş demeden fırına veririm risk görürsem

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Sahmeran 13.66 tepeydi bugün. Hayirli olsun. Yarin cuma unutma.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

1/10 parça aldım deniz hanım. Düşerse ilave düşmezse 13.6855 i geçmezse fırına vereceğim. Uzun vade için mb i bekleyeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

Sonradanbroker ()

Umarım düzeltebilirsin

altınlogo için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum