Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 05:36:17
EUR 34.7821 05:36:17
USD 32.3917 05:36:17
ALTIN ONS $2300.8050 05:36:17

Konu: Özel kur görmeyenler için

Siz daha hangi bankanın iyi olup olmadığını araştırın. Hepsi aynı yolun yolcusu. 6 Şubat 2020 de ki bana Özel kur rakamları ve biz bu kurlar ile günde 10 sat al yapıyorduk.

Yorumlar (92)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Elimdeki gümüşü 1910iken geçiş yaptım:)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Kimse cevap vermedi. Şimdi %1,33 fark varken satım alım arasında , eskiden %0,81 fark vardı. Bu normal kur farkları yanlış anlaşılmasın. Yani eskiden banka normal bir müşterisine %0,81 fark uygular iken şimdi %1,33 fark uyguluyor normal dönemde

Onursalll01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ons zaten düşecek:)ben dolar dan çekiniyorum şuan elimde ful dolar var bu arada ama TL olan kısım beni tedirgin ediyor

0BeğenmedimŞikayet

hkaratas ()

Aralıkta Kuveyt makas 2 kuruştu hocam simdi özel kur güya 7 kuruş

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Valla çok riskli kendin karar ver, gerginlikle çıkabilir ama şahsen Mart'a düşürürler bence bu onsleri gibime geliyor ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

haticesanslı ()

Dur sen daha ne kadara çıkacak 1 şubattan bu yana 1 liradan fazla artmış kardeşim.

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim Gram altın almam lazım sence alinirmi burdan

1BeğenmedimŞikayet

YSN50 ()

allah razı olsun yılmaz abi bilgilerin için , eksik olmayasın

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bi zamanlar gumuse girecegim o zaman al satlarimi oaylasacagim diye sözum vardi . su anda al satlari beklentilerimi paylasma nedenim buradaki arkadaslara fikir verici olmasi acisindan. degerli paylasim yapan arkadaslar var onlarin da emegine saglik . hep beraber kazanalim insallah. parolamiz cikarken almaktan duserken satmaktan korkmamak lazim. ama trendi takip ederek...

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

3 beğeni verildi

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Sizi takipteyim
Başarılar diliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Alim yapabildiniz mi ?

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Aleyküm selam:) dilekçeyi yazarken dilekçenin başına selamünaleyküm diye yazıp yolluyordu benim temsilci. Acaba ondan mı oluyordu:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

bu trade plus kuru

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Senin müşteri temsilcine selam söyle :))

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Teşekkür ederim cümlemize bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Allah bereketini versin. Hayırlı kazançları dilerim.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Cuma almıştım pazartesi satmıştım acemi yatırımcı bu kadara seviniyoruz işte.

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Birde bu kur dışında trade plus uygulaması kullanıyordum onun resmini bulamadım onda daha uygun idi:) :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla bende anlamadım bu bankalar neye göre kur veriyor inan, müşteri temsilcileri kafadan bir tutar sallıyor yada birşey uyduruyor, o kadar zorlamama rağmen en iyi kurum 1,90krş idi gümüşte oda sürekli değildi. senin normal kur bile özel kur fiyatında resmen tuhaf yani

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Şimdi benim 30 kuruş kâr dediğim zaman fiyat 3 lira idi 3,30 olunca. Sizin 12 de aldığınız 70 kuruş kâr ile kıyaslama yapmayalım dimi. Yüzdesi önemli. Ben 12 liraya 70 kuruş kârı çok mükemmel demem.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

En son parayı kuveytten çektiğim zaman 2020 temmuzda 385bin idi. İlk yatırımımı yaptığım 2018 Kasım ayında 36bin TL idi.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

senin hesapta 1trilyon felan var herhalde :) benim konuştuğum adamın dediği oranı tutturmam için her ay en az 25bintl bankaya para aktarmam gibi bir istatistik çıkıyor. Yada dediğin gibi zırt pırt al sat yapıp bankayı zengin etmem lazım :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

70 kuruş kar gümüşçüye iyi kardır baya iyi hemde siz dediniz 30 kuruş kar görsek önceden nasıl sevinirdik diye. Bu söylemlerinizi hiç anlamadım olan olmuş gelmiş geçmiş zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Matematiği iyi olan hesaplasın. 3,3995 ile 3,4285 arasında yüzde kaç fark var. 10,5993 ile 10,7312 arasında yüzde kaç fark var. Şu anki kuveytte ki kur bende görünen.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

O satışla güzel kar etmiştim ama unuttuğum emirler o gece almaya başlayınca çok fazlasıyla gitti zarar çok hala

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ben o günde sattığımı söyledim iş olup bitince değil aşırı yükseldiğinin farkındaydım karımı alıp beklemek istedim. Başkan konuşmaya başladığı an bankalar kapanmadan son parçayıda satıp kaçabildim 12 den terste kalmak kötü olurdu fulldüm hemde.

Torullu29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Ben satmamışsın almamışsın gördü görmedi meselesi yapmıyorum. Güzel kâr ettim yorumunu irdeliyorum. Yoksa kimseye yalan diyorsun demiyorum.

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum