Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:15:49
EUR 34.9839 18:15:49
USD 32.2051 18:15:49
ALTIN ONS $2414.8350 18:15:49

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Bu işi bilmek için alim olmaya gerek yok merak eden FİBONACCİ nedir kimdir neyi amaçlar araştırabilir.
13.90 üzerinde kalıcılık sağlayamayan dolar düşmeye mahkumdur.
Terste kalan arkadaşlar için 15.18 seviyesi üzerinde 2 gün kapatırsa yeni bir zirve denemek ister sadece teknik açıdan.
Alım yapmak isteyenler için 10.20 aşağı yönlü kırılırsa 9.61-9.26-8.80 seviyeleri değerlendirmek için uygundur.
Benim şahsi beklentimi herkes biliyor. Kötüleyen karalayan hakaret edenleri kendileriyle baş başa bırakıyorum. Mutlaktır ki bir taraf ağlarken diğer taraf her daim gülmüştür. Umarım ağlayan tarafta olmazsınız hiçbiriniz.

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

metehan55 ()

9'ları bekleyenler yaya kaldı.

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

report ()

Tamam sen de yazmissin "aradaki firsatlar degerlendirilmeli" diye. 6.90 dususu aradaki firsat oluyor da 10.10 dususu olmuyor mu? @celik2119 sizin dusunemediginiz konu su aslinda; herkese 18.40 zirvesinden once uye olmus gibi bakıyorsunuz. Aramiza hergun yeni kisiler katilmakta. Kur 10 iken katilan kisi luciferin iddiali soylemlerinden etkilenip alim yapamadiysa bunda luciferin sorumlulugu vardir. Zirvede satin derken "ben demistim" deyip, dipte yanilinca ise "akli var alsaymis" demek olmuyor.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fener_ ()

Kardeşim yazılarını inan okuyorum bakıyorum ben her insan'a değer veririm sizinde yazılarınız da herhangi bir polemik, sataşma, ağır sözler etme v. s hiç rastlamadım. Bunun dışında alım gücü hakkında ki konuda da haklısınız doğru diyorsunuz dolar düşükken alınan ürün ile dolar yüksek iken alınan ürün arasında çok fark var fakat burada şunu gözden kaçırıyorsunuz insanlar zaten fiyatlar düşükken neden dolar a bu kadar merak salsın. Hee siz insanlar dolar a meraklı olduğu için bu fiyatlar yükseliyor diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Saygilar.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metken345 ()

Herkez bunun farkında merak etme. Milletin dolar daki kazandım sevinci oh ne güzel biraz olsun enflasyona yenik düşmedi benim birikimim sevincidir. Ben istemez miyim 10 tl ye aldığımız bi ürün 2 yıl sonra maksimum 11 tl olsun? . Ama bu ülkede 10 tl olan bir ürün bırak 2 yıl sonrasını 1 ay sonra 14 tl oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

sinan99 ()

bu saatten sonra dolar madeni falan bulursak gelebilir

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam artık Yıldız sayınız 4 olsun istiyorum @admin bukadar başarıya karşılık olmalı bence. Belki bu yıldız arada çekemeyenlere cevap olur

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Çelik üstadim dolarda 9 lar gelir mi sizce

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Enflasyonun yüksek olduğu ülkelerde odun bile değerlenir. O yüzden sadece dolar yükselir yeğenim diyerek enflasyonun üzerinde bir para kazanmazsınız. Önemli olan doların düşeceği zamanları öngörmektir. 2020'de Kasım'da 8.50'den alanlar 2021 Ekime kadar terste bekledi. Halbuki oradan satıp aradaki zamanda vadelide bekleseler dolar miktarını %20 artırdıktan sonra tekrar 8.50'den alabilirlerdi.
Doları 18.50'den alanlar da bir süre sonra tersten çıkar. Ama aradaki fırsatları kaçırmış olacaklar.

report için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

En zoruda "anlamayanlara anlatmak"

2BeğenmedimŞikayet

report ()

Dolar hep ykselis trendinde ona bakilirsa. Ykselecek dyenleri elestirmeye kimsenin hakki yok o mantikla dusunuldugunde demi celik? 8.50de alim oneren kisiyi kur 6.90a dusunce elestiriyorsunuz ama kur zirveyi tazeliyor. Sizin savundugunuz buna benziyor iste. Ara duzeltmeleri bilemedikten sonra traderim diye ovunmek cok yersiz. Dolar odemesi olan kisi luciferin soylemlerinden etkilenerek bugun dolar olsa net zararda

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Düşüş trendi 18.5'ten başladı. Henüz düşüşün bittiğine dair bir işaret yok. Aradaki her yükselişte düşecek diyenler bilemedi demek çocukça.
8.50'de yükseliş trendi başladı. 18.50'de bitti. Teknik analiz bilenler bu süreçte güzel para kazandı.
Bilmeyenler 16-17'den aldı. Terste kaldı. Şİmdi bilenlere laf atarak kendilerini kandırıyorlar.

report için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolar_cı ()

Para kazandigini zannediyo halbiki kaybediyo

0BeğenmedimŞikayet

Uguremir ()

Burası hep tabela işçisi dolu. Sorsan turkiyede üretim yok. Ama herkes beleş para kazanma derdinde tabela işçiliği yapıyor

1BeğenmedimŞikayet

report ()

18den almak tabiiki kotu ama 18den 10.10a dustukten sonra elinde TL olan için 10TLden almamak da kotu.
Bu durum arkadasi hakli cikarmaz ki, sonucta elinde TL olani etkileyerek %30 kardan etti.

0BeğenmedimŞikayet

DolarBizimİsimiz ()

Hocam kime diyelim düşürün bu doları diye ? Nasıl diyelim? Zaten senelerdir diyoruz, bizim söylememizle mi oluyor? Yani anlamakta zorluk çekiyorum bazı yorumları. Neyse.

0BeğenmedimŞikayet

ccizgili ()

İkisi de birbirinden kötü

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Dövizde kazanan çarşı pazarda kaybeder ama bu enflasyonda insanlar kendini koruma içgüdüsüne gidiyor sürü psikolojisi yani normal durum yönetenler bu durumu iyi yönetmeli

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Bence 2 side kötü

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Dolar 18 iken de almayın dedi. 18'den almak mı kötü, 10 liradan almamak mı?

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coyote ()

Haklısın üstad ama farkındamsn dolar düşse de alım gücü artmıyor mazot dolar 18 ken bugüne göre düşüktü

2BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Dolar 10 lira iken alim yaptırmadı millete ama 8 ler gelecek diye dolar 13 oldu onu ne yapacaz sayın celikk

0BeğenmedimŞikayet

westthrace ()

paramısın degerini koruyosss biss

10BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bizim ülkemiz dışında dünyada başka böyle bir millet yok. Hala anlayamayan var. Dolar 9 lira iken 1000 lira olan basit bir ürün dolar 18 lira olduğunda 3000 liraydı. Ama çoğunluk kesim hala yükselsin para kazanalım istiyor. Deseler ki alım gücüm azalacağına yahu kardeşim düşürün şu dolarıda ben maaşımı bileyim ayağımı yorganıma göre uzatayım. 1000 liralık ürün 1000 lira kalsın . Biz bu kafada olduğumuz sürece arpa boyu kadar ilerleyemeyiz sayın hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Merkez umarım bu ay aklı selim karar verir

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Bence 9 lar gelmez hocam en dip 1020 idi ytd

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Dolar 18 iken bir grup yılsonu 25 bekliyordu. Siz 10.01 dediniz.
Dolar 10.2 olunca 25 bekleyenler, 10.01 bekleyenlere neden milleti yanıltıyorsunuz diye saldırmaya başladı. Sayfanın her zamanki halleri :)

0BeğenmedimŞikayet

Efe ()

Cok basit bişi sorucam sana. 3 ocaktaki enfilasyonu yüksek bekliyor herkes. Enfilasyonun arttığı bir yerde doların düşeceğine mi inanıyorsun? 8 9 ların kısa sürede mi geleceğine inanıyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Koray20 ()

Teşekkürler kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

REALİST26 ()

Yanlış anlamada senin akıl sağlığından şüpheliyim ne *-10 ları ya milleti yanlış yönlendirme rüyanda bile göremezsin o seviyeleri geçenki alım fırsatını çoğu insan kaçırdı senin yüzünden Halbuki o zamanlar bağırdım 10.40 larda doldurun depoları altın vuruş bu diye

1BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

ya kardeşim her 4 gün öncede başka türlü yazıyordun... lütfen bak insanların aklına giriyorsun çok büyük ah alırsın.. sonlandır artık manipule etmeyi.. başın belaya girecek yoksa...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum